0

@Mario96w za to roberto to woo caly mecz super gra XD

0

@Encore Z takim przeziebieniem do lekarza? ehh XD Duzo witaminy c i lezec i przejdzie.

0

@taris No tak :) Fabula przewidiwyalna a mechanika z uncharted i wlasnie z tlou to takie mocne 3/10. Jest fatalna. Hajp robi swoje wiekszosc osob wchodzi do hypetrainu nie zdajac sobei sprawe jak to wplywa na ich odbior gry. Dla mnie tlou razem z wiedzminem 3 to najwieksze zawody tej dekady jezeli chodzi o gry. Chyba za duzo oczekiwalem.

1

@LionelM95 Spoko, dla mnie to 6/10 i na pewno bym nie polecil jej komus kto jest znudzony grami bo przy niej sie mozna wynudzic tak samo jak przy 2 czesci.

1

@DaPidejpi No to nic specialnego i szybko zapominam i nie licze tego. Nie jest to cos wyjatkowego jak dla mnie.

0

@BartqRKO A moze sa negatywnie zawiedzieni? ;)

0

@LionelM95 XDDDDDD Najbardziej przehajpowana gre mu polecasz? Z mechanika tak slaba ze glowa boli?

0

@BombowiecKrawczyk Zawsze mnie to irytuje ze traci sie zapal do gier:) Nie, jezeli jestes fanem danej dziedziny rozgrywki to nie tracisz czegos takiego jak zapal. Czy do filmow i seriali tracisz zapal? Ksiazki? Sport? Nie :)
Cyberpunk to nie jest gra idealna baa z tego co widzialem to nie jest nawet dobra gra. Widac w malo gier grales i masz mala wiedze bo jezeli chodzi o gry to naprawde jest duzo swietnych gier z nietypowa mechanika i swietnym swiatem. Np polcem darkset dungeon czy ostanio returnal .

0

@norbi77 Srednio warto do new vegas startu nie ma.

0

I cyk kolejny reokordzik!

0

@Rick Vegans by mogili usunac.Jestem veganem i nie chce zeby mnie w te glupoty mieszali.

0

@Janas11224 Mocno przecietne i przewidywalne.

3

@Abominacja 1. Nie znalazłem potwierdzenia, że to było w łazience dla dziewczyn. W amerykańskich szkołach powszechne są też łazienki dla wszystkich - Nie, nie sa!

Najlepszy jest ten tekst po drugim gwalcie xD
1 gwalt spoko 2 juz nie XD

2

@Krystian1588 Tomb Raider

4

@jordus100 Jest zaburzeniem jak inaczej nazac kogos kto sie czuje kobieta a ma cialo mezczyzny?
Kazdy normany psychiatra przyzna ze to zaburzenie.

0

@Mario96w Herbata z cytryna jest niezdrowa. Najlepsza herbata to zielona bez zadnych dodatkow

1

@Nieznajomy Jakich szcepieniach? Czytaj ze zrozumieniem z powdu covida nie szczepien.
Eh widac nie ma co stosowac skrotow myslowych.

1

@Jakchcesz No dalsza z ludzmi takimi jak ty nie ma:) Bo ze to eksperyment a nie sprawdzony produkt z odpowiednim atestem to fakt nie opinia.

2

@macio_944 No skoro to negujesz to wiadomo ze nie pogada sie z toba madrze :)
No coz zrobic ;)
Bez pozdorwien i lecisz na ignora.

4

@Songo91 A czemu nie? Szczepionki to eksperyment nie spradzony produkt umieralnosc to okolo 1%
Ale jak sie oglada tv to glowa tak zryta ze trzeba nawet w aucie maseczke zakladac.

0

@Commandement No kazdy stuedent jest na starcie ekspertem od wirusów. Na 1roku to juz magisterka i tyle.

0

@kibic1899 Ale po co obnizac? On sie zgadza na obnizke ale tylko jak przedluza kontrat. Cisza temacie to najlepsza rzecz.

0

@Rust_Cohle Slaby ten ray tracing u was.

0

@HighestInTheRoom No racja nie ma co porownywac mlody Vermalen nie mial tylu kontuzju ;)))

0

@hayek Ale ma racje. Masa kontuzji nie takich na wiele miesiecy ale takich na pare tygodni mial juz sporo mimo mloedgo wieku.

0

@Colon To fake ale smutne ze ktos w to uwierzy :) Troche sie intresuje japonia i duzo o polsce nie wiedza znaja glownie muzyke chopina i sloddycze a juz na pewno nie maja powodu zeby uwazac nas za glupich.

1

Komentarz usunięty

0

@priest9999 Nie. Jestes w bledzie i bredzisz bez odbioru.
Poczytaj lepiej.

0

@Omi Kredyt i tyle. Bez inewstycij trudno bedzie wyjsc z zadluzenia.

0

@TR3VOR My pewnie tak ale barcelona nie jest gorsza. Zapominacie ludzie ze to fc barcelona lider w social mediach razem z realem najwikesza marka na swiecie pilkarska. Gorszy sezon nie ozacza ze nikt nie bedzie chcial przechodzic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?