Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz gralem w gre i czytalem ksiazke a ze fb nie dziala nawet nie weidzialem
0
Komentarz usunięty
1
@Ronmes A czemu sugeruejsz ze nie wiem jak to jest? Sa tez takie ktore nie ogladaja tego tylko maja pasje :) Moze kiedys taka znajdziesz ;)
0
@GeneralXavi w zyciu i gardze kazdym patronem, Bez odbioru.
2
@Ronmes Nie rozumiem. Ja ze fb nie dziala dowiedzialem sie teraz z la rambli i skoro tka rzygasz tymi ifulencerami to czemu w ogole ich ogladasz czy obserwujesz. Ja tego nie robie wiec tym nie rzygam : )
1
@JarekS Ta kadra nie jest zla! Od trenera zalezy jak gra tu nie ma co bronic komena bo jest fatalny. Najgorszy trener w histori barcelony.
0
@slayer Negatywnie to komean wplywa na druzyne. Biedny komean druzyna gra fatalnie taktykiem jest mizernym. Ja odnosze wrazenie ze zbyt lagodnie jest traktowany komean
3
"romero odtworzyl" na tym skonczylem czytac miejcie troche godnosci i przynajmniej zazcnzacie ze to plotka ktora jest malo prawdopodobma
1
@Ronmes Ja nie takie 6/10
0
@Woland10 Komean powinien po pol roku wyleciec on jest fatalny, Po pol roku druzyna sie skumanila i gra wyglada jak wyglda.
0
@Janas11224 jest slaby i siara jarac sie tym czyms.
0
@Coutinho007 Raczej pokazał konrakt swój i tyle wystarczyło :P
26
Coś czuje że rekordy któe ustanowi komean będa nie do pobicia!
0
@normasubiektywna Ale po co pisac o zawdonikach ktorzy nie sa zawodnikami klubu? To nie ma sensu i nic wspolnego z duma.
0
@Sau_Ron Już w poprzednim sezonie były doniesienia że zupelnie nie rozumieja jego zmian. Wiadomo ze beda ofcialnie wspierac trenera ale sadze ze mysla to samio co kazdy kto zna sie na pilce mianowicie ze komean nie nadaje sie na trenerea.
1
Ale co z tego? On juz nie jest zaodnikiem barcelony.
1
@ściah Nie. Czas zatrudnic porzadnego trenera a nie parodyste
5
Jak ja gardze gdybaniem.
Nie strzlone to nie strzelona nie gadac glupoty co by bylo gdyby...
10
Stawianie przeciwko barcelonie to jak darmowe pieniadze juz 500zl wygrame dzieki nim na valencie tez postawie!
0
@arkasath Nie. Zawsze mozna zagrac o wiele lepiej ale to jak juz przyjdzie trener i odejdzie parodysta.
0
Wyrowniania? Z komenaem kolejny rekord zostanie pobity!
0
@Scross Nie. To parodysta nie trenrer. Jego miejsca to 2 liga holenderska.
2
@IronSanHybrid Przez dluga chwile sie zastanawialem czy sie nie pomyliles bo 1 raz takie slowo widze XD Myslalem ze to mialo byc goscimy w hotelu. XD
0
@Comentateiro Nie bedzie.
0
@Ratamahatta Ale to prawda ze stac. Szczegolnie wielkie korporacje
1
@JarekS XDD co za brednei komean jest ulomny to trener nawet nie na polska lige powinien odejsc po pol roku pracy juz.
0
Jak komean odejdzie to jego wynalazek nie powacha murawy.
6
WIecie co ja sie pogodzilem ze z ta marna imitacja trenera nie wygramy nic i postawilem na benfice i bayern dzisiaj i tym sposobem 300zl wygranych. Przynajmniej do tego sie nadaje komean,
0
@Bobo25 Straszna jest glupota takich ludzi jak ty. Powaznie przezaraza mnie to az zablokuje zeby nie psuc sobie humory debilizmami ktore wypisujesz.
0
Karny! Musi byc!