1

@JarekS XDD co za brednei komean jest ulomny to trener nawet nie na polska lige powinien odejsc po pol roku pracy juz.

0

Jak komean odejdzie to jego wynalazek nie powacha murawy.

6

WIecie co ja sie pogodzilem ze z ta marna imitacja trenera nie wygramy nic i postawilem na benfice i bayern dzisiaj i tym sposobem 300zl wygranych. Przynajmniej do tego sie nadaje komean,

0

@Bobo25 Straszna jest glupota takich ludzi jak ty. Powaznie przezaraza mnie to az zablokuje zeby nie psuc sobie humory debilizmami ktore wypisujesz.

0

Karny! Musi byc!

0

@Bobo25 No jasne to nowa jakosc szczepoonek po 5 dawkach dopiero bedzie odpornosc. Nie widzisz tego jak toba manipuluja ale co tam :)

0

@Azi 10 to malo ;p 120 na benfice i bayern :P

0

@barcelonaLM juz za pozno 120 postawilem 350 do wyjeciea

1

Ejj 100 na benfice i bayern a 300 do wyjecia. Brzmi jak pieniadze za darmo!

0

@RonaldoR9 Słowo murzyn niewlasciwe XDDDD Dobra na tym skonczylem czytac i dalsza dyskusja z osoba z tak wyranym mozgiem jak twoj nie ma najmniejszego sensu.

0

@Reginsmal Nie. Geje i les to od zawsze mniej niz 10% spoleczenstwa to sie nie zmieni

0

@Reginsmal Swiat sie nie zmieni swiat jest caly czas taki sam. Mniejszosci nigdy nie beda akceptowalne w pelni.

0

@RonaldoR9 Co za brednie. Jestem pewnie strszy od ciebie. Zasantow to ty sie nad soba. Ze mnie to brzydzi to normalny odruch na takie sytuacje ich to nie brzydzi to jak moze ich to obazic? Niedlugo nie bede mogl powiedziec ze nie lubie koloru czarnego bo obraze tym murzyna.

0

@RonaldoR9 Nie zastanwoie sie bo nie mam nad czym. Grube baby tez sa dla mie obrzydliwe tego sie nie wybiera. Niech sobie robia co chca w domu jestem tolerancyjny nie uwazam ich za gorszych ale dla mnie to obrzydliwe i tyle.

1

@TheNekro94 Dla mnie geje i les sa rownie obrzydliwi

0

@Bobo25 Troche wiem co za to sherif i no nie podoba mi sie ;)

0

@pacior95 Na jakiej stronie jestes? No wlasnie ;)

0

@dv7wisnia XDD jak mozna tego dzbana bronic

0

@Pilka_jest_okragla To parodia nie trener.

0

@MesQueUnClub_87 Ale ktos ci karze grac na myszcze i klawiaturze? Grac mozesz padem z ps5 i lezec na lozku ;)

0

@Fenyx Te exy to juz ni eeksy dlatego gardze tym co robi teraz sony

2

@Objectivo Najlpeszym to pc i ps5

1

@MesQueUnClub_87 gejpas to zupelnie inna usulga niz ps plus goosh ludzie. Wybor jest jeden i to PC a nie xbox ale zaraz za pc by, ustawil ps5 i gddyby ie wrzucali gier z playstation na pc nadal by ta plaltforma byla na 1 miejscu.I do tego pad z ps5 no bije wszystkie inne na glowe polecam bardzo!

0

@Barca1992 Ej niech mi ktoś powie że to żart!

0

@theadzio124 bzudra.

0

@stone80 Ty sie nie osmieszaj buraku. Nie wiesz co by bylo kto by co zrobil. Tylko debile tak sobie cos tlumacza. I co mi po tym ze ten burak wystawia mlodych skoro jest fatalnym trenerem.
Nie osmieszaj sie.

0

@Mario96w hejtowac moge ludzi kotrzy sa zdolni i im czegos zazdroszcze ona do takiego grona ludzi nie nalerzy.

3

@IronSanHybrid To muzyka dla ameb z chu... w uszach.

0

@stone80 100% prawdy nawet zbyt delikatnie ujmując. Komeana tu nie powinno byc jest fatalnym trenerem. I ten deblizm powtarzany ze ogrywa mlodych hahahahahahahahahaha

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?