Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Joe_Pesci Szczerze zal mi ludzi kotrzy sie tym intrresuja i to sledza baa nawet placa za ogladanie tego. Idiokracja.
5
@Dojaar Słabe to.
0
@Oskar00 Ja bym sie tu nie jaral zbytnio bo levantne nawet nie wyszlo na mecz.
1
@chudinhomc Typowy serial z ajackimi glupotami. Mozna obejrzec takie 7/10
1
@Dojaar Malzenstwo tak adopcja nigdy w zyciu. I na szczescie w polsce tak nie bedzie :)
1
@equwesta co ty bredzisz.
0
@Foton W ogole kto slucha kizo? Nie szanuje.
0
Komentarz usunięty
1
@KrwawiaceoczyVEB Gardze takimi osobami. Zamiast zobaczyc ze to pozytywny gest z jego strony to na sile sie go czepiasz.
0
@TheNekro94 A potem ponoc wladca pierscieni klimatem przypominajacy fantasy.
0
@blaugrana1980 A mi sa calkowicie obojetni.
1
@Khardan Skad niechec? Wikeszosc chorob wywoluje zla dieta a lekarze maja to gdzies bo gdyby ludzie nie chorowali to by nie mieli kasy :)
0
@hayek Głupota to jest zostawienie go. Tydzien maks dwa i go na szczescie nie bedzie w klubie.
0
@patataj Było bledem. Wielkim bo druzzyna sie skumanila przez niego. Zadnych pozytywow.
0
@ShawnC Nie widzialem nigdy takich postow. I akurat real duzo lepszej kadry to nie ma ;)
Nikt nie wymaga od tego skladu wygrania kazdego meczu 5:0 tylko żeby przez ten ponad rok druzyna nabrala stylu! Sa kluby nie wiem taka borusia gdzie co roku odchodzi kluczowy zawdonik a mimo wszystko nadal graja swoje! Trener jest od motywoania jak i od taktyki. W obu aspektach komean jest tragiczny. Pierwsze poł roku pod jego wodza bylo jeszcze spoko ale to przez to ze druzyna juz grala swoje niestety druzyna po pol roku sie skumaniła i dalej jest jak jest ;)
5
@ShawnC Trener jest problemem trzeba byc debilem zeby nie zauwazyc jak fatalny jest ten parodysta.
0
@mrboom Sprawdz oferty na stronach? Tak najlatwiej ;) Ewentualnie znajdz nr do lokalnego dostawcy czasami da sie wynegociowac lepsza oferte niz ta ze strony.
8
"Najlepsze: coś się klaruje" XD Chyba inny mecz ogladalismy.
1
@bernardFCB Jak mozna nie winic trenerea za wyniki? Nalezy! Dobry trenere potrafi odmienic losy druzyny komean niech odchodzi jak najszybciej nim bardziej zepspuje druzyne
0
@tomekjd w zaden puntk za pisanie "w punkt" powinien byc ban
0
No to rudzielec ma wymowke XD
0
@mateusz19191010 depay sie juz zkumanił
0
Co sie stalo z livescore tak popsuli strone!
0
@Dior Ja sie szanuje kupilem deathlopa i returnala badziewnej fify nie tykam.
0
@Objectivo Ja skonczylem z hadesem pare dni temu rownież polecam świetna gra
1
@Objectivo Spokojnie im trudniejsza gra tym lepsza a lubie rogalikI :P
1
Mówią ze od dobrobytu głowa nie boli...
A mi wlasnie jednego dnia przyszly 2 gry! Deathloop i returnal! W obie pogralem pol godziny obie sie wydaja swietne i teraz dylemat ktora jednak pierwsza ogrywac..
0
@Kidd Mnie nie dziwi co ma powiedziec komena odchodzi a my szykamy nasetcy a tymaczasem druzyne poprawadzi pique?
Gdy znajdzie sie dobry zastepca to oglosi zaraz wyrzucenie tego buraka i tyle :)
0
@osa91 To jest jedyna prawdziwa teoria. Media sa kontrolowane od wielu wielu lat :)
0
Ktos rosyjki paniemejt?
Porsze o przetlumacznie.
https://zapodaj.net/ac650b55ddf6e.jpg.html