0

@Joe_Pesci Szczerze zal mi ludzi kotrzy sie tym intrresuja i to sledza baa nawet placa za ogladanie tego. Idiokracja.

5

@Dojaar Słabe to.

0

@Oskar00 Ja bym sie tu nie jaral zbytnio bo levantne nawet nie wyszlo na mecz.

1

@chudinhomc Typowy serial z ajackimi glupotami. Mozna obejrzec takie 7/10

1

@Dojaar Malzenstwo tak adopcja nigdy w zyciu. I na szczescie w polsce tak nie bedzie :)

1

@equwesta co ty bredzisz.

0

@Foton W ogole kto slucha kizo? Nie szanuje.

0

Komentarz usunięty

1

@KrwawiaceoczyVEB Gardze takimi osobami. Zamiast zobaczyc ze to pozytywny gest z jego strony to na sile sie go czepiasz.

0

@TheNekro94 A potem ponoc wladca pierscieni klimatem przypominajacy fantasy.

0

@blaugrana1980 A mi sa calkowicie obojetni.

1

@Khardan Skad niechec? Wikeszosc chorob wywoluje zla dieta a lekarze maja to gdzies bo gdyby ludzie nie chorowali to by nie mieli kasy :)

0

@hayek Głupota to jest zostawienie go. Tydzien maks dwa i go na szczescie nie bedzie w klubie.

0

@patataj Było bledem. Wielkim bo druzzyna sie skumanila przez niego. Zadnych pozytywow.

0

@ShawnC Nie widzialem nigdy takich postow. I akurat real duzo lepszej kadry to nie ma ;)
Nikt nie wymaga od tego skladu wygrania kazdego meczu 5:0 tylko żeby przez ten ponad rok druzyna nabrala stylu! Sa kluby nie wiem taka borusia gdzie co roku odchodzi kluczowy zawdonik a mimo wszystko nadal graja swoje! Trener jest od motywoania jak i od taktyki. W obu aspektach komean jest tragiczny. Pierwsze poł roku pod jego wodza bylo jeszcze spoko ale to przez to ze druzyna juz grala swoje niestety druzyna po pol roku sie skumaniła i dalej jest jak jest ;)

5

@ShawnC Trener jest problemem trzeba byc debilem zeby nie zauwazyc jak fatalny jest ten parodysta.

0

@mrboom Sprawdz oferty na stronach? Tak najlatwiej ;) Ewentualnie znajdz nr do lokalnego dostawcy czasami da sie wynegociowac lepsza oferte niz ta ze strony.

8

"Najlepsze: coś się klaruje" XD Chyba inny mecz ogladalismy.

1

@bernardFCB Jak mozna nie winic trenerea za wyniki? Nalezy! Dobry trenere potrafi odmienic losy druzyny komean niech odchodzi jak najszybciej nim bardziej zepspuje druzyne

0

@tomekjd w zaden puntk za pisanie "w punkt" powinien byc ban

0

No to rudzielec ma wymowke XD

0

@mateusz19191010 depay sie juz zkumanił

0

Co sie stalo z livescore tak popsuli strone!

0

@Dior Ja sie szanuje kupilem deathlopa i returnala badziewnej fify nie tykam.

0

@Objectivo Ja skonczylem z hadesem pare dni temu rownież polecam świetna gra

1

@Objectivo Spokojnie im trudniejsza gra tym lepsza a lubie rogalikI :P

1

Mówią ze od dobrobytu głowa nie boli...
A mi wlasnie jednego dnia przyszly 2 gry! Deathloop i returnal! W obie pogralem pol godziny obie sie wydaja swietne i teraz dylemat ktora jednak pierwsza ogrywac..

0

@Kidd Mnie nie dziwi co ma powiedziec komena odchodzi a my szykamy nasetcy a tymaczasem druzyne poprawadzi pique?
Gdy znajdzie sie dobry zastepca to oglosi zaraz wyrzucenie tego buraka i tyle :)

0

@osa91 To jest jedyna prawdziwa teoria. Media sa kontrolowane od wielu wielu lat :)

0

Ktos rosyjki paniemejt?
Porsze o przetlumacznie.
https://zapodaj.net/ac650b55ddf6e.jpg.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?