0

@Dior Nie szczepiony, Covida przeszedlem jak przeziebienie lekkie.

0

@macio_944 Mam nadzieje ze placa ci za ta propagande

0

@osa91 W godiznach sztytu to powinno byc z 20k ludzi. Cos tu jest krecone :P

0

@RR Jak to nie wiadomo? Ile sie da tyle wezmiesz. Kazda kolejna dawka to miliardy zarobione.

1

@franegpro Ja bym stawial na 95% ze opcja nr 1 jest prawdziwa chyba ze 1/3 tej pracy to przespal ;)

1

@LeoMessiah o jedna trojke za duzo im sie kliklo.

0

@franegpro Ale to jest mocno grubymi nicmi szyte 500 godzin miesiecznie to jest prawie 17 godzin pracy na dobe. To przez 2-5 dni ok da sie przezyc ale dalsza praca w takim wymiarze godzin spowoduje ze organizm w koncu odmowi posluszenstwa nie mowiac juz ze taka osoba jest wyczrpana fizycznie i psychicznie i latwo o bledy.
Sa dwa wyjscia kazde jest zle.
1. To sciema i propoaganda
2. Faktycznie tyle przepracowal co nie powinno miec miejsca
bo stwarzal zagroznie dla siebie i innych.

Więc w ogole mnie nie dziwi taka ilosc lapek w dol wrecz uwazam ze jest ich za malo.

0

@macio_944 Nic nie jest niemozliwe kiedy mowa o takich sprawach. A ludzie u steru tak naprawde nie dbaja o lgbt itp tylko o wlasny portfel za to te tematy sa dobre do odwracania uwagi itp.

2

@JohnnyBarca Heheh Komean i "greater technical knowledge" hehehe

0

@Dzemik55 Ja polecem Berserka najlepsza manga jaka czytalem anime jest troche slabsze. Ale cos poniekad w klimacie to polecam full metal alchemist brotherhood

2

@19cukier48 Szacun ja dalem rade tylko 3 odcinki tego debilnego seiralu. Jak dla mnie to najbardziej przehajpowany serial ever. Taka brazylijska telenowela tylko z wiekszym budzetem

0

@LeoMessiah Dembele nie :)

6

Szarlatanskiej haha No nie dzwie sie ze tak reaguje. Mafia nie lubi gdy ktos inny niz oni zarabia. Ja trzymam mocno kciuki za superlige.

1

@slayer Kurde to jest dobry pilkarz. W formie z dobrym trenerem kotry umie ustawic gre druzyny zeby skrzydkla byly niebezpieczne moze pokazac znacznie wiecej. Ten sezon raczej stracony ale nastepny gdy przyjdzie dobry trener i uporzadkuje ten caly bajzel moze dac bardzo duzo radosci kibicom barcelony.

0

@Woland10 Kto w ogole oglada siatkowke XD nudne to jak cholera poziom podobny do skokow.

0

@LecimyPoMajstra Granie w fife xd
Pes rzadzi.

0

@Hellrider xdddddddddddd nie ma go za co cenic.

0

@Fenyx Nie byli dobrzt. Redzi to najbardziej przehajpowane studio ever

0

@Xxxbarca4ever W przyszlym odpala jak przyjdzie normalny trener

0

@AmigoBlancos Nie. Fakt nie opnia.

0

@sonek XD Tylko tyle napisze. Czasami lepiej nic nie pisac niz wyjsc na idiote. Taka dobra rada.
papatki

0

@pepo_barcarzadzi Nie. Kazdy powinien miec jedno takie samo. jedzenie miesa jest szkodliwe dla ludzi cierpia zwierzeta i klimat. to temat rzeka ale widac nie masz pojecia o tym wiec dalsza dyskusja nie ma sensu.
Narka

0

@pepo_barcarzadzi Ehh to nie jest zabawne... Raczej smune co piszesz.

0

@Barca1992 Wiekszkosc ludzi>zwierzeta. Zawsze mnie to bawi. Jasne sa ludzie ktorzy sa gorsi od zwierzat ale to maly % :) #TeamLudzie

No i jak tam miesko jedzone nie?
To juz jest w ogle najczestsza hypokryzja u ludzi. Jedza mieso przez ktore miliny zwierzat cierpi kazdego dnia ale jak cos to kocham zwierzaczki.

0

@tomek8756 Aa to wiem co to 2 odcinki ledwo dalm rade obejrzec

0

@Roxi Za probe uderzenia w twarz niesportowe zachowanie. To pilka nozna nie sport walki.

0

@tomek8756 Nie znam jej gdzie ona grala?

0

@NaFazieHitman Mam nadzieje ze trolujesz.
Czerowna powinna byc z miejsca dla ronadlo.

0

@tadzik447 Jak ktos chce ze soba skonczyc to nikomu o tym nie mowi wiec jest tak samo latwo.

0

@busquets5 Umtiti to zawdonik to podstawy musi zostac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?