0

@Jakchcesz Nakazano? To jego zycie i jego zdrowie. Obecnie od wielu miesiecy nie ma problemow z kolanem i zasluguje na szanse!

0

@dv7wisnia Tylko on nie ma teraz problemow z kolanem juz od wielu miesiecy! Zasluguje na szanse a nie jaksi lenglet,

0

@Quarhodron Mozna i warto bardzo fajna gra

0

@prokofiew On ma konrtakt treneuje i chce grac! Nie wypowiada sie sie zle o klubie faktycznie najgorsza postawa swiata.
Zasluguje na szanse w formie nie ma lepszego obroncy w kadrze.

0

@kamilkrycha To nie jest anime. I sam film animowany słaby 4/10

1

Bardzo dobrze! Niech dostanie szanse Big sam powroci!

1

@LucasW123 Kazdy jego wystep to pokazuje. W nagrode za fatalna gre nowy kontrakt bedzie!

0

@Zoker Szkoda go jak cholera. Zasluguje na szanse. Nie sprawdzi sie to ok niech odejdzie ale to najwyzszej jakosci stoper.

3

@Nano22 Bilbia to fantasy ksiazka przepisana ze staroegipskich wierzen. 21 wiek taka wiedza dostepna a ludzie nadal w to wierza!
Smutno to jest.
Nie wierze w jezusa i tego boga i to nie oznacza ze nie jestem dobra osoba. Empatia nie pozwala mi jesc miesa i zawsze pomoge gdy ktos jest w potrzebie.
Religia od zawsze byla wykorzystywana do kontroli ludzi.

1

@sevs a co ma do tego o ktorej wstaje na silownie xd
Nikt nie twierdzi ze on jest zlym pilkarzem tylko nie az tak wybitnym jak twierda niekotrzy

0

@Maker0 Nie ma dobrego trenera to sie stalo.

0

Jak co mecz najgorsze: Parodysta nadal trenerem

0

@Criss18Barca No |covid czyli jak sie dorobic i zwikeszyc kontrole nad ludzkoscia" juz sie pisze ponoc.

0

@kielon93 Dobra ale moze tak zobaczymy po sezonei kto jest lepszy? :)

0

@Criss18Barca Ja jestem za. Nie ogladam tv a placic musze za to zeby ogladac elveven i lige mistrzo. gdybym to wsyztko mial w tej aplikacji to zlotowki tv by zdna nie zobacyzla.
Streaming to przyszlosc. Jakosc sie poprawi.

0

@eckov Umtiti musi zostac!

0

@AssisMoreira Pierdziesz glupoty.
Ja dbam o srodowisko, jestem weganem. Nie skrzywdze bez wyraznego powodu zadnej zywej istoty i sugerujesz ze ttakie osoby jak ja nie zasluguja na zycie bo jednostki ktore sa u wladzy nisza dla wlasnych korzysci planete?

Strasznie sie czyta takie glupoty jak twoje. Masz dosc zycia? Ja nie i nie chce zeby mnie i moja rodzine czekala zaglada.

Sam pewnie wpierdalasz mieso kazdego dnia i kupujesz chinski sprzet.

0

Komentarz usunięty

0

Parodysta nie trener. Na szczesci ostani rok

0

@Alvarinho Wyrosles z tekstow o grach? wtf?

3

@AbelKabel To juz wole za tyle Halanda

0

@daniel32778 Ja mam wiecej i chce zeby wrocilo.

0

@PEDRIII nie bede.

0

@Wilczeq XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

@jacobFCB Teraz chodzi o tych co pomagali stanom czy polsce oni by mogli zginac.
No i dlaczego ludzie z polski uciekaja? Glownie dla lepszego zycia ;)

0

@jacobFCB co nie zmienia faktu ze ludzie tam zycjacy sa za talibami nie amerykanami ;)

2

@Gadulki_ Donnie Darko

0

@Kwiatek67 To se rozwiazuj. Umtiti zasluzyl na szanse gry.

1

@Qba2312 No jak od roku bez kontuzji teraz poprawil forme powinien dostac szanse! Nie spisze sie to w zimie na sile wypchac ale widac stara sie i chce walczyc nie obija sie!
Ja pamietam ile on dawal w obronie. Najlepszy obronca barcelona to byl!
Zasluzyl na szanse.

0

@jacobFCB A dziwisz sie? Gdyby ktos najechal na twoj kraj mowil jak zyc zabil wielu ludzi i zniszczyl domy do tego zajal zloza?
Co bys podziekowal im za to i mial pozytywne nastawienie do nich?
Usa to bandyci szkoda ze polska w tym brala udzial.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?