Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Nakazano? To jego zycie i jego zdrowie. Obecnie od wielu miesiecy nie ma problemow z kolanem i zasluguje na szanse!
0
@dv7wisnia Tylko on nie ma teraz problemow z kolanem juz od wielu miesiecy! Zasluguje na szanse a nie jaksi lenglet,
0
@Quarhodron Mozna i warto bardzo fajna gra
0
@prokofiew On ma konrtakt treneuje i chce grac! Nie wypowiada sie sie zle o klubie faktycznie najgorsza postawa swiata.
Zasluguje na szanse w formie nie ma lepszego obroncy w kadrze.
0
@kamilkrycha To nie jest anime. I sam film animowany słaby 4/10
1
Bardzo dobrze! Niech dostanie szanse Big sam powroci!
1
@LucasW123 Kazdy jego wystep to pokazuje. W nagrode za fatalna gre nowy kontrakt bedzie!
0
@Zoker Szkoda go jak cholera. Zasluguje na szanse. Nie sprawdzi sie to ok niech odejdzie ale to najwyzszej jakosci stoper.
3
@Nano22 Bilbia to fantasy ksiazka przepisana ze staroegipskich wierzen. 21 wiek taka wiedza dostepna a ludzie nadal w to wierza!
Smutno to jest.
Nie wierze w jezusa i tego boga i to nie oznacza ze nie jestem dobra osoba. Empatia nie pozwala mi jesc miesa i zawsze pomoge gdy ktos jest w potrzebie.
Religia od zawsze byla wykorzystywana do kontroli ludzi.
1
@sevs a co ma do tego o ktorej wstaje na silownie xd
Nikt nie twierdzi ze on jest zlym pilkarzem tylko nie az tak wybitnym jak twierda niekotrzy
0
@Maker0 Nie ma dobrego trenera to sie stalo.
0
Jak co mecz najgorsze: Parodysta nadal trenerem
0
@Criss18Barca No |covid czyli jak sie dorobic i zwikeszyc kontrole nad ludzkoscia" juz sie pisze ponoc.
0
@kielon93 Dobra ale moze tak zobaczymy po sezonei kto jest lepszy? :)
0
@Criss18Barca Ja jestem za. Nie ogladam tv a placic musze za to zeby ogladac elveven i lige mistrzo. gdybym to wsyztko mial w tej aplikacji to zlotowki tv by zdna nie zobacyzla.
Streaming to przyszlosc. Jakosc sie poprawi.
0
@eckov Umtiti musi zostac!
0
@AssisMoreira Pierdziesz glupoty.
Ja dbam o srodowisko, jestem weganem. Nie skrzywdze bez wyraznego powodu zadnej zywej istoty i sugerujesz ze ttakie osoby jak ja nie zasluguja na zycie bo jednostki ktore sa u wladzy nisza dla wlasnych korzysci planete?
Strasznie sie czyta takie glupoty jak twoje. Masz dosc zycia? Ja nie i nie chce zeby mnie i moja rodzine czekala zaglada.
Sam pewnie wpierdalasz mieso kazdego dnia i kupujesz chinski sprzet.
0
Komentarz usunięty
0
Parodysta nie trener. Na szczesci ostani rok
0
@Alvarinho Wyrosles z tekstow o grach? wtf?
3
@AbelKabel To juz wole za tyle Halanda
0
@daniel32778 Ja mam wiecej i chce zeby wrocilo.
0
@PEDRIII nie bede.
0
@Wilczeq XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
@jacobFCB Teraz chodzi o tych co pomagali stanom czy polsce oni by mogli zginac.
No i dlaczego ludzie z polski uciekaja? Glownie dla lepszego zycia ;)
0
@jacobFCB co nie zmienia faktu ze ludzie tam zycjacy sa za talibami nie amerykanami ;)
2
@Gadulki_ Donnie Darko
0
@Kwiatek67 To se rozwiazuj. Umtiti zasluzyl na szanse gry.
1
@Qba2312 No jak od roku bez kontuzji teraz poprawil forme powinien dostac szanse! Nie spisze sie to w zimie na sile wypchac ale widac stara sie i chce walczyc nie obija sie!
Ja pamietam ile on dawal w obronie. Najlepszy obronca barcelona to byl!
Zasluzyl na szanse.
0
@jacobFCB A dziwisz sie? Gdyby ktos najechal na twoj kraj mowil jak zyc zabil wielu ludzi i zniszczyl domy do tego zajal zloza?
Co bys podziekowal im za to i mial pozytywne nastawienie do nich?
Usa to bandyci szkoda ze polska w tym brala udzial.