0

@tomek8756 Sadze ze wiekszosc osob to wie.

0

@IronSanHybrid No i co z tego? Ludzki umysl niektorych ludzi dziala tak ze potrzebuja tej wiary to sie oceira o fanatyzm majac dowody ze to glupie nadal wierza. Niczym sie nie rozni to od sekt.

0

@clyde Grubo? Nie shell tylko ps4 wersja a godfall to demo.
Slabo!

0

@IronSanHybrid Glupoty sie nie wstydzisz? Majac obecn wiedze na temat skad pochodzi wira chrzesciajanska ze to kopia poganskich wierzen troche glupio sie przyznawac ze sie w fantastyke wierzy.

0

@maroon Dlatego warto byc weganem :)

0

@maroon Co za debilizm. Nie, nie zaplaci.

0

Kto to jest za pilkarz ktory wyczytuje?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

2

@Fartlow Oled 60. W filmach nie zauwzysz roznicy a gier na konsole z 120 jest pare.

0

@abram3k Zawieszona!
Jeszcze jest szansa! No i sa jeszcze odloty

0

@Rust_Cohle Kuzwa kogo obchodza jakies rankingi. Nie rozumiem ludzi ktorzy w ogole sie tym przejmuja

0

Komentarz usunięty

1

@sokot A ja mam to gdzies. Nie rozumiem podniecaniem sie tym wyborem.

0

@David_Beckham Real to obecnie nie jest top 10

0

@patry295 Naszym? Masz jakis swoj klub? To by sie zgadzalo ;)

1

@Image XDDDDDDDDD cpales nie pisz

2

@l0Messini Czy ja wiem to razcej wzmocnienie realu bo vini to przecietniak

0

Hejka da sie jakos zabezpieczyc zeby ktoś kto robi mi przelwe paypalem nie cofnąl go?

0

@AlvaroHanso To samo roberty i lenglet.

6

"Lenglet popełnił kilka drobnych błędów" Oplulem monitor.
chyba inne mecze ogladalismy,

1

@Arkon
1. Donnie Darko
2. Pulp Fiction
3. Chłopcy z ferajny

4

Lenglet to powinien byc przyspawany do lawki

1

@Barca1992 Media zawsze mialy parcie. Ludzie w domach wiecej kasy z reklam to takie proste i oczywsite. Dziwie sie ze ktos w ogole oglada tv. Straszne to jest.

1

@agaFCB Po jego meczu zmienisz zdanie i bedziesz tesknil za mingueza :P

2

@Michalak Mam nadzieje ze nie jest taki glupi zeby w ogole wystawiac roberto.

0

@Toretto Ale koles ludzie umieraja z wielu powodo ilu ludzi zmarlo przez brak lekarzy tego nie zliczysz wiele osob z moje rodziny przeszlo covida ( co prawda to mieli bardzi ciezkie choroby i nie wiem do konca czy to wina koroniwrusa) pare zmarlo i nadal uwazam ze to co dzieje ie na swicie to paranoja tv nie ogladam ale jak czasami sie trafi jakies wiadomosci u kogos to jest straszne co podaja. Teraz juz jest dialog zaszczepieni vs nie to jest straszne.
Sam koronowirusa przeszedlem jak lekkie przeziebienie i nie bede sie szczepil produktem ktory nie powinien zostac dopuszczony. Powiem ci nawet wiecej, znam wiecej osob z otoczenia mojego i znajomych ktorzy zmarli przez powiklania po szczepieniach niz przez samego wirusa ale tego w tv raczej nie powiedza ;)

0

@Chaoss jak mozna w ogole tak glupie pytanie zadac dlaczego segregacja jest zla.
Cos nie tak u ciebie zagralo podczas rozwoju.

1

@Fantomas XDDDD Jak wy soba dajecie manipulowac to az smutne.

0

@AbelKabel Wielu eskeprtow twierdzi ze maseczki nic nie daja. Moj ojciec tez nosil i pilnowal sie bardzo i zachorowal. Nic nie daja maseczki bez odbioru wiecej od ciebie nie czytam papa

0

@MarFan Dobra szczerze to mi szkoda czasu zezby odpisywac na te durnoty jestes zwyczajnie glupi ogladaj tv wiecej.
leciesz na czarna liste co odpiszesz nawet nie odczytam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?