2

@kkbarca lengleta i roberto wywalic a nie umtiiego!

1

@bartekvisca Dlaczego hejt? Bo to port z komorek. Zrobili to po kosztach a cena jak za nowa gre. Do tego masa bugow

0

Mam nadzieje ze to plotki

2

@MesQueUnClub96 nie wiem co jest gorsza tortura ogladanie jej czy sluchanie

0

@Sulimo To czy ktos wymyslil czy nie jezyk w zadnym wypadku nie wplywa na sposob odebrania historii ;) Uniwersum tolkiena jest dla mnie najbardziej przereklamowane i mam do tego prawo. 100x lepiej bawilem sie przy grze o tron i nie potrzeba dokladnego opisu fauny i flory by cos bylo wybitne.
Nawet nie przyszlo mi przez mysl zeby pisac cos o marvelu itp
Prawda jest taka ze jest przereklamowany a nie najlepsze.

0

@gimmeq1 Ja zycze odejscia lengleta i pozostania umtitiego :)

0

@Zielu2001 Tylko wiekszosc to on opieral sie na ludowych wierzeniach to nie tak ze sobie wsyzskto sam wymyslil.

0

@Sulimo A ja uwazam za mocno przecietne. Nie jaram sie i nie rozumiem zachwytow. Ksiazki za 3 podjesciem dalem rade przeczytac a filmy juz za 1 nudzily

0

@Colin94 Nie kupuj. Lepiej w pc inwestuj sony robi taki syf ze szkoda gadac

0

o nie najgorszy obronca wchodzi teraz to moze by cr roznie

0

@Tollusiek kasztanem to jestes ty i ten co rzucal

0

@RomanHoffer Jak dostajesz bz bliska pilka w twarz w nos to boli ;) Dostal pilka ale i tak na niego trzeba zwalic XD

0

@4Fabregas4 1 miejsce to najwkieksza kpina.

1

Wynik to XD nic wiecej

8

Komentarz usunięty

0

@kamyk_23 Jaka marycha? To trudno nazwac narkotykiem i w co mam nie wierzyc ze marichane mozna kupic latwo? Nie zyjsz tylko w tym swoim domu. Widzialem jak ulice w la wygladaja i to jest straszne.

36

@kamyk_23 Ale o co ci chodzi? Wiesz cos o tym srodku? Pierdzilisz tylko po to zeby napisac glupote. Przykro mi ze takie osobniki jak ty stawowia wieksza czesc spoleczenstwa.
Boty ktore tylko czekaja by ktos im powiedzial jak zyc i za prawde uznaja przekaz z mediow.
I

0

@kamyk_23 100x mniej narkomanow na ulicach

0

@HighestInTheRoom Hamitlon>Schumacher zawsze i weszedzie

68

@olejtm To bylo oczywsite. Najpierw w 90% chronic miala potem 70 teraz juz 40-50 a prawda jest taka ze tam gdzie jest biznes nikt nie martwi sie o twje zdrowie. Szczepionki wyszly za szybko i nie dzialaja tak jak zapowiadali do tego podzielil narod ktory walczy sam ze soba o to kto nie nosi maseczki lub nie chce sie zaszczepic.
Nie ogladam tv ale pytalem rodzicow ktorzy ogladaja kazdego dnai wiadomosci itp czy wpsomnieli raz o powiklaniach ktore nastepuja po szczepionkach?
Nie.
Sam mialem koronowirusa i wiekszosc rodziny rwoniez, kazdemu z nich jak i sobie podalem amantadyne. Ojciec z goraczka 5 dni po 40 stopni nie byl w stanie wstac kazdego dnia gorzej sie czul gdy mu podalem to po 2 dniach goraczka ustapila i poczul sie duzo lepiej.
Masa ludzi sie tym leczyla i kazdy zachwala co robi rzad? Czy sprawdza srodek? Czytalem wypowiedz polskiego lekarza ktory w swojej przychodni leczy tak ludzi i staral sie dotrzec do ludzi z rzadu w koncu gdy zgodzili sie testy tego srodka to nie zgodzili sie na jego udzial a chcial byc tylko obserwatorem i sprawdzac czy poprawnie sa przeprowadzane.
Za to wielkie korporacja zarabily miliardy na szczepionkach, rzadu forsuja swoje ustawy ktore ograniczaja nasza wolnosc niszcza prywatne biznesy.
A wszystko to legalnie i z przyzwoleniem bo ludzie sa zajeci walka miedzy soba o to kto sie nie zaszczepi i nie zalozy maseczki ;)

0

@kubix05 "mondre" porpawilem nie dziekuj

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@koksik2700 XDDD typowa glupkowata nic specialnego.

1

@equwesta Slabszy trener od komeana? Takiego trudno w polskiej lidze znalezc ;)

0

@eydeem To najwieksze gowno nie seiral odpalem po 3 odcinkach nie dalem rady ogladac dalej tego syfu.

3

@MesQueUnClub_87 Bredzisz dom z papeiru to najwiekszy syf jaki powstal dla ludzi z ujemnym iq serial.
Bez odbioru

1

@dawidor9 Oczywsite ze nie jestemsy,

0

@svensonFCB sa odloty to jest to samo co roksa

0

@chosenone jakiego faktu xdd

0

@chosenone XDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?