Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kkbarca lengleta i roberto wywalic a nie umtiiego!
1
@bartekvisca Dlaczego hejt? Bo to port z komorek. Zrobili to po kosztach a cena jak za nowa gre. Do tego masa bugow
0
Mam nadzieje ze to plotki
2
@MesQueUnClub96 nie wiem co jest gorsza tortura ogladanie jej czy sluchanie
0
@Sulimo To czy ktos wymyslil czy nie jezyk w zadnym wypadku nie wplywa na sposob odebrania historii ;) Uniwersum tolkiena jest dla mnie najbardziej przereklamowane i mam do tego prawo. 100x lepiej bawilem sie przy grze o tron i nie potrzeba dokladnego opisu fauny i flory by cos bylo wybitne.
Nawet nie przyszlo mi przez mysl zeby pisac cos o marvelu itp
Prawda jest taka ze jest przereklamowany a nie najlepsze.
0
@gimmeq1 Ja zycze odejscia lengleta i pozostania umtitiego :)
0
@Zielu2001 Tylko wiekszosc to on opieral sie na ludowych wierzeniach to nie tak ze sobie wsyzskto sam wymyslil.
0
@Sulimo A ja uwazam za mocno przecietne. Nie jaram sie i nie rozumiem zachwytow. Ksiazki za 3 podjesciem dalem rade przeczytac a filmy juz za 1 nudzily
0
@Colin94 Nie kupuj. Lepiej w pc inwestuj sony robi taki syf ze szkoda gadac
0
o nie najgorszy obronca wchodzi teraz to moze by cr roznie
0
@Tollusiek kasztanem to jestes ty i ten co rzucal
0
@RomanHoffer Jak dostajesz bz bliska pilka w twarz w nos to boli ;) Dostal pilka ale i tak na niego trzeba zwalic XD
0
@4Fabregas4 1 miejsce to najwkieksza kpina.
1
Wynik to XD nic wiecej
8
Komentarz usunięty
0
@kamyk_23 Jaka marycha? To trudno nazwac narkotykiem i w co mam nie wierzyc ze marichane mozna kupic latwo? Nie zyjsz tylko w tym swoim domu. Widzialem jak ulice w la wygladaja i to jest straszne.
36
@kamyk_23 Ale o co ci chodzi? Wiesz cos o tym srodku? Pierdzilisz tylko po to zeby napisac glupote. Przykro mi ze takie osobniki jak ty stawowia wieksza czesc spoleczenstwa.
Boty ktore tylko czekaja by ktos im powiedzial jak zyc i za prawde uznaja przekaz z mediow.
I
0
@kamyk_23 100x mniej narkomanow na ulicach
0
@HighestInTheRoom Hamitlon>Schumacher zawsze i weszedzie
68
@olejtm To bylo oczywsite. Najpierw w 90% chronic miala potem 70 teraz juz 40-50 a prawda jest taka ze tam gdzie jest biznes nikt nie martwi sie o twje zdrowie. Szczepionki wyszly za szybko i nie dzialaja tak jak zapowiadali do tego podzielil narod ktory walczy sam ze soba o to kto nie nosi maseczki lub nie chce sie zaszczepic.
Nie ogladam tv ale pytalem rodzicow ktorzy ogladaja kazdego dnai wiadomosci itp czy wpsomnieli raz o powiklaniach ktore nastepuja po szczepionkach?
Nie.
Sam mialem koronowirusa i wiekszosc rodziny rwoniez, kazdemu z nich jak i sobie podalem amantadyne. Ojciec z goraczka 5 dni po 40 stopni nie byl w stanie wstac kazdego dnia gorzej sie czul gdy mu podalem to po 2 dniach goraczka ustapila i poczul sie duzo lepiej.
Masa ludzi sie tym leczyla i kazdy zachwala co robi rzad? Czy sprawdza srodek? Czytalem wypowiedz polskiego lekarza ktory w swojej przychodni leczy tak ludzi i staral sie dotrzec do ludzi z rzadu w koncu gdy zgodzili sie testy tego srodka to nie zgodzili sie na jego udzial a chcial byc tylko obserwatorem i sprawdzac czy poprawnie sa przeprowadzane.
Za to wielkie korporacja zarabily miliardy na szczepionkach, rzadu forsuja swoje ustawy ktore ograniczaja nasza wolnosc niszcza prywatne biznesy.
A wszystko to legalnie i z przyzwoleniem bo ludzie sa zajeci walka miedzy soba o to kto sie nie zaszczepi i nie zalozy maseczki ;)
0
@kubix05 "mondre" porpawilem nie dziekuj
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@koksik2700 XDDD typowa glupkowata nic specialnego.
1
@equwesta Slabszy trener od komeana? Takiego trudno w polskiej lidze znalezc ;)
0
@eydeem To najwieksze gowno nie seiral odpalem po 3 odcinkach nie dalem rady ogladac dalej tego syfu.
3
@MesQueUnClub_87 Bredzisz dom z papeiru to najwiekszy syf jaki powstal dla ludzi z ujemnym iq serial.
Bez odbioru
1
@dawidor9 Oczywsite ze nie jestemsy,
0
@svensonFCB sa odloty to jest to samo co roksa
0
@chosenone jakiego faktu xdd
0
@chosenone XDDDDDDDDD