Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Freudysta nie jestem bi. nie kazy ma racje ;)
0
@cules100pro fujjj
0
@Mbdf27 fujka paskudna
3
@Piorun To powinno byc prawnie regulowane.
0
@Messibestplayerintheworld hahahahahhahahaaa nie
0
@hugz w innej druzynie.
2
@busquets5 nie. Znaki aaaa
0
@koksik2700 drewno
0
@barcelonista80 45 dni po premierze
0
@chavez Paolo Maldini wygrywa
0
@Sau_Ron nie. znakiiiiiiiiiiiiii
0
@TheMefju ehh psg musi wygrac
0
@Jakchcesz Nie. to nie jest aloy.
0
@Objectivo Na pewno nie aloy za ladna i za chuda
0
@kaczor14 3000 tys oo panie majsv tyle ajsu to jakies 200 cali bier
0
@Kusco15 taa zaraz po chiny leci putin. Koles jest szachista i tyle
1
@zgorek99 dziwnie piszesz roberto ale zaaraz po nim lenglet
1
@FC1899Barca za pare lat sie zapomni bedzie nowy prezydent to co innego ;)
2
@RosjaninBut Mam i w przeciwienstie do ciebie nie ulegam proagandzie i strachowi ktore promuja media. Za to staram sie sluchac ludzi ktorzy maja pojecie o tym co mowia i swoje wypowiedzi sensownie argumentuja.
I tak wedlug nich nato robi bardzo duzo, wiecej to juz tylko wojna. O 99% dzialaniach nato nie uslyszysz w tv do tego rosja na 100% nie zaatakuje polski. Nie taki plan jest dla niej. Jestes zwyklym trolem dalsza dyskusja z toba nie ma sensu.
0
@RosjaninBut placa ci za te glupity co wypisujesz?
0
@Foton Bzdura. Media znowu slabym osobnikom miesza w glowach siejac strach.
3
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Aqualitek Nie ma szans. Jak napisaem nie ma. Nikt nie wysle 1 atomki tylko tyle ile nalezy zeby miec pewnosc ze jakies doleca.
0
Komentarz usunięty
0
@IronSanHybrid hahahahahaha. nie boj sie atomowki nikt nie uzyje :)
0
@Momals11 z usa to prawda gardze nimi tak samo mocno jak rosja.
0
@Alanooo istotna sprawe? Uzywajac atomoki sie pograza to jest szansa jak 1/1000000000 ze uzyja. No i zaden kraj nie jest w stanie sie zabezpieczyc przed atomokami. Glupie pytanie sianie paniki wiec lodowki propsuje.
0
@Vebrol tv hehehehehehhehe
0
@LS Nie ma ciekaych. Gowno wielkei
0
@osa91 ta az stany zaraz