Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
Komentarz usunięty
0
@clyde ale to brzydkie
0
@IronSanHybrid A zebys sie nie zdziwil bo na 99% nie domyslisz sie skad sie wzial.
Czasami lepiej nic nie pisac niz takie glupoty jak ty :)
0
@IronSanHybrid Jak można wierzyć mając taka wiedze obcenie.
Dla mnie to glupota że ludzie wierzą w wizje świata jaką ktoś wymiślil wiele tysiecy lat temu nie umiejąc innaczej pewnych rzeczy wytlumaczyc sobie.
Wiara w jezusa to wiara w słońce szatan symbolizuje noc. Takie proste to i sa dowody nawet na to że chrzescijanstwo to kopia (z pewnymi zmianami imion itp) wierzeń egpickich bo żydzi właśnie z tamtych terenów emigrowali
0
@IronSanHybrid Tak, dobrze prawi. Wiesz czym jest danie wyboru? Chyba nie.
Dlaczego tak bronisz tego chrzstu? Jeżeli ktoś bedzie chcial to go wezmie.
0
@IronSanHybrid Nie podam. Smieszne jest to ze nasmiewasz sie z kogos kto dobrze prawi. Nikt ci nie powinien narzucac wiary chcesz to pojdziesz do chrzstu w wieku 18 lat
2
@IronSanHybrid Debilne myslenie to ma wlasnie ten ktory go niby wyjasnia. Sam jestem ochrzczony i zaluje ze zostalem czlonkiem tej sekty od malego.
0
@Transu96 gotik najbardziej przereklamowana gra poziom drewna zadziwia
0
@IronSanHybrid gow3>gowno>now gow
1
@Chaoss ehh adblock :P
0
@PodkarpackiKibic wieniawa akurat jest spoko i ladna idealna do takich rol
1
@mat32 Co? Zniszoczne miasta drogi itp. To sa ogromne ilosci zniszczen.
Jak mozna to nie wierzyc...
1
@Lipak nigdy nie był wybitny. Niech odchodzi przecietniak.
2
@Sysia11 Kto pytal? chwalic sie ze na to gowno pieniadze wydajesz to xd
0
@JimMorrisonFCB Nie wiem nie znam żadnego azjatyckiego języka ale możliwe że im tak mowia. Wiem za to że inteligentni ludzie sami widzą że media są po ty by nami sterować a strach jest do tego najlepszym narzędziem. Nie oglądam tv w ogóle od lat.
3
@JimMorrisonFCB Azjaci od lat tak chodzą i w 95% są to maski przeciwsmogowe. Smog polski to nic przy tym azjatyckim.
0
@JacekM jak prawo durne to tak.
0
@Survier będziesz haland>lewandowski
0
@IronSanHybrid będzie taniej. Sam kupiłem za 2300 nowa
0
@Foro jakie 2 lata? Rok i 4 miesiące
0
Powiedzial co wiedzial
0
@gumaz ryz z warzywami.
0
@pato1234 Polecam otvarta uzywam od 3lat a place 16zl miesiecznie. Nie widze sensu przeplacac
0
@mrboom jak vini jest mocno przereklamowany
0
90 minut i odpalamy eleven!
0
@Nazio87 Tylko eleven nie zaden canal plus ha tfu
0
@Freudysta nie jestem bi. nie kazy ma racje ;)
0
@cules100pro fujjj
0
@Mbdf27 fujka paskudna