1

W przypadku obrony LM przez PSG, chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że to drużyna sto razy lepsza, niż Real Zidane'a.

1

@macio_944 na szeroką kadrę trzeba mieć kasę, a PSG ma jej jak lodu. My nie mamy tego przywileju

1

Kurs na Arsenal powinien wynosić 20.00, nie ma żadnej opcji, że stawią opór.

1

@Peter też o tym pomyślałem, tak jak te wznowienia ze środka

3

Bayern nie dojechał ns drugą połowę, zresztą drugi raz z rzędu.

2

Safonov i te jego wybicia to zdecydowanie jedna z atrakcji meczu.

0

Kvaratskhelia ponownie udowadnia, że jest najlepszym skrzydłowym na świecie, obok Laimera najlepszy piłkarz na boisku.

4

@vangoor to, że idą po obronę LM to jedno, ale że ludzie klaszczą?

0

@Filipem niech spadają na drzewo.

1

@Damian11 grali dużo z Realem, mogli się tak poczuć już wieeele razy

6

Real i PSG, istnienie tych klubów jest hańbą dla dyscypliny..

4

Olise do bazy, sabotażysta

2

Bayern gra dzisiaj wybitnie po prostu, jedynie poza wykończeniem. Ale zasługujemy na dogrywkę w tym meczu

0

@Dieselzor ciekawe z kim?

2

@malypuzon to było o wiele gorsze, niż te wałki na korzyść Chelsea.

1

@AmigoBlancos specjalnie przed meczem taki ustanowili

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nadal PSG kibicujecie? XD

1

@ranger3120 pucharu nie wygrał

1

W drugiej połowie Bayern musi wyjść z inicjatywą, ostatnio pod koniec PSG nie dojeżdżało kondycyjnie

27

@LOPEZ16 kilku lat? Od roku.

2

Olise przerosła ranga meczu.

0

Ja pierdzielę... Ale dobra, ostatnio to Bayern zaczął

3

Canal+ nie ma wstydu z tymi reklamami

2

Trochę zaskakuje, że większość ekspertów stawia Bayern w roli faworyta dzisiaj. W końcu na pewien moment w pierwszym meczu było aż 5:2..

0

@RoberDzik popraw Viniego na Bellinghama, dzisiaj to on ma konflikt z żółwiem. Vinicius z kolei toczy nieprzerwany bój z rasizmem.

1

Brawo Arsenal, oby wygrali w przypadku meczu z PSG. A Atletico niech już się nie pokazuje w takiej fazie Ligi Mistrzów.

0

@Gaucho pocieszenie stanowi fakt, że przegrali wtedy finał. i w ogóle nic w tamtym sezonie nie wygrali

2

Sorloth by to z nami strzelił, nie no symulacja jest jakaś ustawiona przeciwko nam z Atletico

14

Te łzy fanów Atletico xDD Pokazujcie tego więcej, prawdziwy teatr okrucieństwa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?