Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MessiForeverTheBest najlepszy był ten gdzie wygraliśmy 0:4 na Bernabeu. Ten mi jednak zostawił niedosyt. Co gdyby nie ta czerwona kartka...
0
Wygramy czy nie? Nie wiem czy wypłacać
0
Arsenal na 2:0. Kwestia mistrzostwa chyba już jest rozstrzygnięta!
0
Bayern chyba chce znowu odrobić 3 gole. Nawet PSG nie bawi się tak w Ligue 1 jak oni w Bundeslidze
0
@messi564 jeszcze dwa sezony temu byli w Lidze Mistrzów.. szok
0
@gaucho104 Kroos to przykład sprzed lat 13, a Ribery, Götze, Sane i Coman podchodzą pod kategorię piłkarzy, którzy się skończyli lub Bayern już nie potrzebował.
Przy Lewandowskim ostrzyli zęby na transfer Haalanda lub Kane'a, który ostatecznie przyszedł sezon później, więc planowali go zastąpić jeszcze przed jego odejściem.
0
@gaucho104 a kiedy ostatnio oni wypuścili kluczowego piłkarza? No był Lewandowski, ale on grał tam 10 lat, odszedł w wieku 34 a i tak potrzeba było jego konfliktu z zarządem. Oni oddają jedynie piłkarzy, którzy się skończyli lub nie są im już potrzebni.
37
@Andrzej_Majonez dlaczego ludziom się wydaje, że Bayern to kolejna Borussia czy Atletico, którym można ot tak zabierać kluczowych piłkarzy? Olise będzie przyspawany do tego klubu przez lata.
8
Szpakowski widział Brazylię z Niemcami, Argentynę z Francją i nadal go emocjonują takie mecze jak dziś. To jest ten koneser z przysłowia.
0
@Roobo Arsenal powinien prowadzić. To Atletico są gównem
5
Arsenal ostro wydymany przez sędziego, oni po prostu wypaczają ten piękny sport
3
Do czego tu kur... doszło? Atletico znowu ciągnięte przez sędziego???
0
@Szmulek Bayern kiedyś się dogoni, to jest najmniejsze zło.
4
No i bardzo dobrze. Atletico dzisiaj nie zasługuje na nic, prymitywne granie z kontry
3
Nawet tak oszczędny w ofensywie Arsenal pewnie dałby dzisiaj ciekawy mecz, gdyby grali dzisiaj z nami. Atletico w półfinale to najgorsze, co mogło spotkać tą edycję...
0
@Eklerek stworzył przed chwilą najgroźniejszą sytuację w meczu, no ale z drugiej strony ty tu jesteś widzem Arsenalu.
1
@Andrzej_Majonez zasnąłem już osiem razy
0
Dlaczego Madueke jest piłkarzem, którego z Arsenalu ogląda się najciekawiej?
5
Gyokeres próbował wymusić krew z nosa xD
0
Gyokeres zademonstrował swoją fizykę. Wolałbym jego na ataku niż Ferrana
1
No, na razie mecz wygląda tak jak każdy zakładał.
0
@Qba2312 dzisiaj Arsenal będzie grał bardziej defensywnie.
1
Jeśli oglądacie mecz w dobrym humorze, to przypominam, że Atletico wyeliminowało nas z Ligi Mistrzów po wygranej 3:2 w dwumeczu (0:2, 1:2) i zabrało nam miejsce w dzisiejszym półfinale.
1
Arsenalowi nie daję najmniejszych szans w finale, a Atletico mimo ich frajerstwa poradziło sobie z nami, grającymi podobnie wysoko co taki Bayern wczoraj. Mimo wszystko awans Atletico oznacza jeszcze jakieś emocje w finale
3
@AmigoBlancos Mou jest skończony od czasu kariery w United. Oby go ściągnęli.
1
Coś mi sie wydaje, że jutro dojdzie do pogromu 0:0, tylko na której drużynie?
1
@Comentateiro Hakimi też nie wystąpi w rewanżu, bardzo ważny zawodnik PSG.
3
@AssisMoreira niezasłużenie, za nazwisko. Gdyby zagrał lepiej, kwestia awansu nie byłaby otwarta. Kvaratskhelia natomiast dał z siebie dzisiaj wszystko.
3
@Cochise jeśli nie byłeś nigdy uzależniony, to nie zrozumiesz sytuacji i stanu umysłowego takiego człowieka, po prostu. Każde uzależnienie jest głupie i bezsensowne, gdy patrzy się na to z boku.
0
@matimocny1 tak, ale nasz zeszłoroczny rewanż z Interem wciąż lepszy