Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Śmiech na sali.
0
Ach
0
Ktoś poratuje dobrym streamem? Proszę o szybką odpowiedź
0
Chodzi chyba o sortowanie komentarzy 48h/24h/6h/1h
0
Brawo brawo Barça teraz niestety trudny mecz, bo na Anoeta
0
Rakitic brawooooo
8
Cieszy mnie postawa Sergio w tym meczu. Od paru spotkań jego forma mnie martwiła, a dziś wygląda jakby to była jego ostatnia szansa.
0
Nawet najlepsi padają przed Messim.
3
Marlon crème de la crème.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
I gdzie byś go wcisnął?
9
Cierzniak to taki...: http://i.imgur.com/OAaRV.gif
0
To są te detale
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dziękujemy
Teraz wyjdź
0
4. To nie jest śmieszne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tylko szkoda że bez dźwięku
0
Czy ktoś poratuje dobrym streamem? Z góry dzięki
0
Niech się nie odzywa. Niech usunie się w cień.
1
Co jak co, ale Pazdan dziś grał naprawdę wybornie.
2
Zaraz chyba padnie fioletowa.
1
Hahah no tak pusty wątek hehehe hiiihii
0
Maskerano.
1
Jedno pytanko, dlaczego mówicie "fioletowa"? ;)
0
Hiszpani.
0
Jego miłość do Realu skonczylaby się, gdyby zaczął on hasać na końcu tabeli.
Jeszcze mówi, ze nie kibicuję Realowi bo jest "najlepszy", a chwilę później gada o finale '98. Hipokryta.