1

Śmiech na sali.

0

Ach

0

Ktoś poratuje dobrym streamem? Proszę o szybką odpowiedź

0

Chodzi chyba o sortowanie komentarzy 48h/24h/6h/1h

0

Brawo brawo Barça teraz niestety trudny mecz, bo na Anoeta

0

Rakitic brawooooo

8

Cieszy mnie postawa Sergio w tym meczu. Od paru spotkań jego forma mnie martwiła, a dziś wygląda jakby to była jego ostatnia szansa.

0

Nawet najlepsi padają przed Messim.

3

Marlon crème de la crème.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

I gdzie byś go wcisnął?

9

Cierzniak to taki...: http://i.imgur.com/OAaRV.gif

0

To są te detale

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dziękujemy




Teraz wyjdź

0

4. To nie jest śmieszne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tylko szkoda że bez dźwięku

0

Czy ktoś poratuje dobrym streamem? Z góry dzięki

0

Niech się nie odzywa. Niech usunie się w cień.

1

Co jak co, ale Pazdan dziś grał naprawdę wybornie.

2

Zaraz chyba padnie fioletowa.

1

Hahah no tak pusty wątek hehehe hiiihii

0

Maskerano.

1

Jedno pytanko, dlaczego mówicie "fioletowa"? ;)

0

Hiszpani.

0

Jego miłość do Realu skonczylaby się, gdyby zaczął on hasać na końcu tabeli.

Jeszcze mówi, ze nie kibicuję Realowi bo jest "najlepszy", a chwilę później gada o finale '98. Hipokryta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?