Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziwny koleś w Milionerach
0
Alves wróć.
18
Mnie też, zwłaszcza jak oglądam Real
2
Dobre imię. Gratuluje
2
Koleś sie cieszy z dziecka a ty mu o like'ach :P
0
Ech... Ten stream śmierdzi jak stara kiełbasa.
0
Dembele golazo.
0
Obamajong xd
2
Wow! No to jednak nie tacy frajerzy :)
0
Typowy Real. To jest już żałosne. Idę spać, szkoda nerwów.
2
Po raz kolejny nie możemy dojść do nawet półfinału Ligi Mistrzow... To frustrujace kiedy ogląda się decydujące fazy LM bez ulubionego zespolu...
1
*Adidas
0
Poratuje ktoś streamem? Jakaś dobra duszyczka? :)
1
Będzie pierwsza w historii obrona LM... No i ch*J no i cześć...
0
Da ktos streama do Bayernu? Byle nie zacinal prosze o szybka odpowiedz
0
Hahaha nie śmieszne
0
Może tak, jeśli tak miałoby być to jestem za Weiglem
0
Nie.
1
Mbappe co za symulant
0
No fakt, racja.
0
Weigl lub Coutinho
1
To nie jest Barcelona jaką znam. Tamta drużyna zachwycała swoją grą i sprawiała, ze futbol stawał się piekniejszy. To, co dzisiaj zobaczyłem złamało mi serce. Grali jak przebierańcy, drugoligowce. Mialem ochotę wydlubac oczy mikserem.
Po porażce z PSG miałem nadzieję ze to się nie powtorzy, ale myliłem sie. Jak po tamtej przegranej wierzyłem w awans, to teraz niestety nie widzę szans. Juventus to nie PSG. Szkoda, ale taka jest prawda.
0
Tak, kapitalny. Nieraz ratował nam tyłek. Jeden zly mecz nie zmieni tego, ze jest świetnym bramkarzem.
0
Jak ja uwielbiam tych użytkowników którzy wyrzucają z klubu kapitalnych zawodników po jednym meczu... :D
0
Spoko ja tez nie
0
Sorry za wulgaryzm ale sedzia
0
Odgapic tak kurwa
0
Moim zdaniem tutaj zabrakło po prostu trenera
0
Neymar skretyniał, sam załatwił zespół na Klasyk.. Kurwa po lidze
0
Neymar ty kaszalocie