0

Dziwny koleś w Milionerach

0

Alves wróć.

18

Mnie też, zwłaszcza jak oglądam Real

2

Dobre imię. Gratuluje

2

Koleś sie cieszy z dziecka a ty mu o like'ach :P

0

Ech... Ten stream śmierdzi jak stara kiełbasa.

0

Dembele golazo.

0

Obamajong xd

2

Wow! No to jednak nie tacy frajerzy :)

0

Typowy Real. To jest już żałosne. Idę spać, szkoda nerwów.

2

Po raz kolejny nie możemy dojść do nawet półfinału Ligi Mistrzow... To frustrujace kiedy ogląda się decydujące fazy LM bez ulubionego zespolu...

1

*Adidas

0

Poratuje ktoś streamem? Jakaś dobra duszyczka? :)

1

Będzie pierwsza w historii obrona LM... No i ch*J no i cześć...

0

Da ktos streama do Bayernu? Byle nie zacinal prosze o szybka odpowiedz

0

Hahaha nie śmieszne

0

Może tak, jeśli tak miałoby być to jestem za Weiglem

0

Nie.

1

Mbappe co za symulant

0

No fakt, racja.

0

Weigl lub Coutinho

1

To nie jest Barcelona jaką znam. Tamta drużyna zachwycała swoją grą i sprawiała, ze futbol stawał się piekniejszy. To, co dzisiaj zobaczyłem złamało mi serce. Grali jak przebierańcy, drugoligowce. Mialem ochotę wydlubac oczy mikserem.

Po porażce z PSG miałem nadzieję ze to się nie powtorzy, ale myliłem sie. Jak po tamtej przegranej wierzyłem w awans, to teraz niestety nie widzę szans. Juventus to nie PSG. Szkoda, ale taka jest prawda.

0

Tak, kapitalny. Nieraz ratował nam tyłek. Jeden zly mecz nie zmieni tego, ze jest świetnym bramkarzem.

0

Jak ja uwielbiam tych użytkowników którzy wyrzucają z klubu kapitalnych zawodników po jednym meczu... :D

0

Spoko ja tez nie

0

Sorry za wulgaryzm ale sedzia

0

Odgapic tak kurwa

0

Moim zdaniem tutaj zabrakło po prostu trenera

0

Neymar skretyniał, sam załatwił zespół na Klasyk.. Kurwa po lidze

0

Neymar ty kaszalocie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?