Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może Los Przekorny Akcentu?
0
Dobra to może opowiem wam suchar który sam zrobiłem:
W Madrycie obecnie jeden z najzimniejszych dni w roku - temperatura przekroczyła dziś aż -16°C.
XD
1
Jeszcze przed meczem było tu tyyyyyyyylu fanów MC, jak teraz patrze to co drugi tutaj pisze jak to kocha Liverpool
1
You'll Never Walk Alone.
6
Liverpool to serial telewizyjny. Jego fani tylko czekają na następny sezon.
0
Dobra, ale nie jak na Incepcji? :P
1
Oglądaliście Dark? Słyszałem, że lepszy od Stranger Things, prawda?
3
Jako długoletni fan Batmana dopiero teraz zacząłem go odbierać bardziej jako prawdę niż jako zwykły podniosły cytat. Rzeczywiście, coś w tym jest
0
Witam, mam zatkane ucho (jakby było napełnione powietrzem), a drugie nie. No więc pytanie brzmi, jak spać? Na którym uchu leżeć? Chorym czy zdrowym?
0
W 13/14 w PK w finale Real z nami wygrał 2-1
3
Obszerna wypowiedź, ale rewolucji tu nie zrobisz, przykro mi.
0
Ale to jest żenujące jak komentatorzy usprawiedliwiają słaby występ Stocha.
0
Real zostal kupiony przez Auchan, więc to niemożliwe
0
Źródło?
0
No to nie pozostaje nic, tylko zabrać się za serial :)
0
Oglądał ktoś nowy produkt Netflixa (The End of the F...ing World)? Warte polecenia?
0
Don Corleone zszedł w stroju farmera i z pomarańczą w buzi.
9
Messi osiągnął poziom galaktyki. To jest niemożliwe, żeby ktoś tak grał. Co innego Ronaldo, który gra na zasadzie "będę pierdzial, nogą stukał, widz pomyśli że to sztuka"
0
Ale jestem chory... Od piątku siedzę w domu i nic się nie zmienia
0
Media: Igor Lolo wróci do Kubań Krasnodar!
0
Czy wierzycie w Boga? Pytam serio. Mój brat ma 11 lat a oświadczył, że jest ateistą. To normalne?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Piątek piąteczek piątunio
1
Typowy gorol.
1
No pięknie! Przeskoczył Freitaga!
0
To ten sam wiatr, który dmucha na plecy Cristiano Ronaldo
0
Ja też nie, idąc tym tokiem rozumowania to wszyscy powinni dostać bana, bo teoretycznie każdy tutaj śmiał się lub obrażał Real czy Ronaldo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O nie! Golec uOrkiestra spółka zoo usunęli ten komentarz
1
Polecam buffstream, zawsze działa