0

Może Los Przekorny Akcentu?

0

Dobra to może opowiem wam suchar który sam zrobiłem:
W Madrycie obecnie jeden z najzimniejszych dni w roku - temperatura przekroczyła dziś aż -16°C.

XD

1

Jeszcze przed meczem było tu tyyyyyyyylu fanów MC, jak teraz patrze to co drugi tutaj pisze jak to kocha Liverpool

1

You'll Never Walk Alone.

6

Liverpool to serial telewizyjny. Jego fani tylko czekają na następny sezon.

0

Dobra, ale nie jak na Incepcji? :P

1

Oglądaliście Dark? Słyszałem, że lepszy od Stranger Things, prawda?

3

Jako długoletni fan Batmana dopiero teraz zacząłem go odbierać bardziej jako prawdę niż jako zwykły podniosły cytat. Rzeczywiście, coś w tym jest

0

Witam, mam zatkane ucho (jakby było napełnione powietrzem), a drugie nie. No więc pytanie brzmi, jak spać? Na którym uchu leżeć? Chorym czy zdrowym?

0

W 13/14 w PK w finale Real z nami wygrał 2-1

3

Obszerna wypowiedź, ale rewolucji tu nie zrobisz, przykro mi.

0

Ale to jest żenujące jak komentatorzy usprawiedliwiają słaby występ Stocha.

0

Real zostal kupiony przez Auchan, więc to niemożliwe

0

Źródło?

0

No to nie pozostaje nic, tylko zabrać się za serial :)

0

Oglądał ktoś nowy produkt Netflixa (The End of the F...ing World)? Warte polecenia?

0

Don Corleone zszedł w stroju farmera i z pomarańczą w buzi.

9

Messi osiągnął poziom galaktyki. To jest niemożliwe, żeby ktoś tak grał. Co innego Ronaldo, który gra na zasadzie "będę pierdzial, nogą stukał, widz pomyśli że to sztuka"

0

Ale jestem chory... Od piątku siedzę w domu i nic się nie zmienia

0

Media: Igor Lolo wróci do Kubań Krasnodar!

0

Czy wierzycie w Boga? Pytam serio. Mój brat ma 11 lat a oświadczył, że jest ateistą. To normalne?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Piątek piąteczek piątunio

1

Typowy gorol.

1

No pięknie! Przeskoczył Freitaga!

0

To ten sam wiatr, który dmucha na plecy Cristiano Ronaldo

0

Ja też nie, idąc tym tokiem rozumowania to wszyscy powinni dostać bana, bo teoretycznie każdy tutaj śmiał się lub obrażał Real czy Ronaldo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O nie! Golec uOrkiestra spółka zoo usunęli ten komentarz

1

Polecam buffstream, zawsze działa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?