Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale mi się szkoda zrobiło tego trenera Szwecji :(
0
Nie
0
ja tam go pamiętam jako żenujący gniot. Zupelnie nie traktuje z szacunkiem materialu źródłowego.
11
Co za tuman w tym studiu. Najpierw mówi, że "VAR wkracza, kiedy sytuacja jest niepewna, a tutaj z takową nie mieliśmy do czynienia" a chwilę później "sytuacja jest kontrowersyjna i na pewno do niej wrócimy". Pieprzenie głupot osiągnęło szczyty.
1
Tak. Meksyk i Szwecja mają wtedy po dwie wygrane
1
Poprawione :)
21
1998: Francja wygrywa MŚ
2002: Francja nie wychodzi z grupy
2006: Włochy wygrywają MŚ
2010: Włochy nie wychodzą z grupy
2010: Hiszpania wygrywa MŚ
2014: Hiszpania nie wychodzi z grupy
2014: Niemcy wygrywają MŚ
2018:
1
O kurde :V lepiej usunę bo troche wstyd z mojej strony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zdejmij klapki z oczu, panie Eddie.
7
Starałem się to wam powiedzieć już po Islandii, ale nikt nie chciał przejrzeć na oczy. Ronaldo jest dziesięć razy lepszy niż Messi, na chwilę obecną. Nie wspominajac o tym, że CR7 jest wybitnym kapitanem, pod tym względem to różnica klas jest aż nadto widoczna.
0
Argentyna w domu [*]
0
Acuna... Dybala ładnie wypracował akcję, a ten...
13
Gdyby Messi był taki zajebisty, zmobilizowałby drużynę lub przynajmniej miałby udział w chociaż jednej akcji. Zaprzestańcie pisać, że Argentyna nie zasługuje na niego. Jeden tu nawet sugerował, że to wina Valderde, bo go przemęczył... Tragedia!
3
Nie usprawiedliwiajcie bezsensownie slabego meczu Messiego, bo to żałosne.
1
Osiągnął więcej niż ty - kretyński kontrargument.
0
Messi był najlepszy, ale teraz zwyczajnie nie ma formy. Ronaldo definitywnie teraz zjada go na śniadanie, choć przez cały sezon grał słabiej.
0
Anuluj! Nie ma na co czekać!
0
Wtedy to jest niesprawiedliwe. O losie drużyny decyduje przypadek
1
Jeśli dwie drużyny mają tyle samo punktów i bramek, a jedna z nich musi przejść, co wtedy?
3
Może jestem osamotniony, ale dla mnie te wuwuzele robią klimacik i dzięki temu są większe emocje. Ale to tylko moje zdanie.
16
Nienawidzę takiego kretyńskiego antyfutbolu. O ile Atletico jeszcze jakoś szanuję, tak Islandię czy Iran nie przetrawię.
Ja wiem, że to jest dość skuteczne a to jest najważniejsze, ale mecz na tym sporo traci i staje się nużący.
0
No właśnie, ale chyba niektórzy myślą, że bycie kapitanem polega tylko na nie byciu chamem w prawdziwym życiu.
5
A mi tam komentatorzy nie przeszkadzają. Nie ukywam, że chciałbym, żeby to Laskowski lub Szpakowski był komentatorem, ale nie jest źle. Dla mnie najważniejszy jest odpowiedni głos, a jeśli chodzi o wiedzę to oni jakaś na pewno tam mają.
Bywają pomyłki, które autentycznie rozśmieszają, jak to było ostatnio z Żewłakowem i jego Kevinem de Brainem, ale to nie znaczy, że jest zły.
0
A tam najgorzej, oprócz faulu Zunigi zaprezentowali się bardzo dobrze, skasowali Urugwaj i mogli skasować Brazylię.
0
Żebyście się nie przeliczyli
0
W sumie troche szkoda mi się zrobiło tego Sancheza. Z drugiej strony to zagranie to ewidentne czerwo
0
Wywalił się w kluczowym momencie
0
Ha ha! Co za żałosna akcja obrony Anglii.
8
Mają dość słabego rywala, nijak to się ma do Niemiec czy Argentyny.