1

Ale mi się szkoda zrobiło tego trenera Szwecji :(

0

Nie

0

ja tam go pamiętam jako żenujący gniot. Zupelnie nie traktuje z szacunkiem materialu źródłowego.

11

Co za tuman w tym studiu. Najpierw mówi, że "VAR wkracza, kiedy sytuacja jest niepewna, a tutaj z takową nie mieliśmy do czynienia" a chwilę później "sytuacja jest kontrowersyjna i na pewno do niej wrócimy". Pieprzenie głupot osiągnęło szczyty.

1

Tak. Meksyk i Szwecja mają wtedy po dwie wygrane

1

Poprawione :)

21

1998: Francja wygrywa MŚ
2002: Francja nie wychodzi z grupy

2006: Włochy wygrywają MŚ
2010: Włochy nie wychodzą z grupy

2010: Hiszpania wygrywa MŚ
2014: Hiszpania nie wychodzi z grupy





2014: Niemcy wygrywają MŚ
2018:

1

O kurde :V lepiej usunę bo troche wstyd z mojej strony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zdejmij klapki z oczu, panie Eddie.

7

Starałem się to wam powiedzieć już po Islandii, ale nikt nie chciał przejrzeć na oczy. Ronaldo jest dziesięć razy lepszy niż Messi, na chwilę obecną. Nie wspominajac o tym, że CR7 jest wybitnym kapitanem, pod tym względem to różnica klas jest aż nadto widoczna.

0

Argentyna w domu [*]

0

Acuna... Dybala ładnie wypracował akcję, a ten...

13

Gdyby Messi był taki zajebisty, zmobilizowałby drużynę lub przynajmniej miałby udział w chociaż jednej akcji. Zaprzestańcie pisać, że Argentyna nie zasługuje na niego. Jeden tu nawet sugerował, że to wina Valderde, bo go przemęczył... Tragedia!

3

Nie usprawiedliwiajcie bezsensownie slabego meczu Messiego, bo to żałosne.

1

Osiągnął więcej niż ty - kretyński kontrargument.

0

Messi był najlepszy, ale teraz zwyczajnie nie ma formy. Ronaldo definitywnie teraz zjada go na śniadanie, choć przez cały sezon grał słabiej.

0

Anuluj! Nie ma na co czekać!

0

Wtedy to jest niesprawiedliwe. O losie drużyny decyduje przypadek

1

Jeśli dwie drużyny mają tyle samo punktów i bramek, a jedna z nich musi przejść, co wtedy?

3

Może jestem osamotniony, ale dla mnie te wuwuzele robią klimacik i dzięki temu są większe emocje. Ale to tylko moje zdanie.

16

Nienawidzę takiego kretyńskiego antyfutbolu. O ile Atletico jeszcze jakoś szanuję, tak Islandię czy Iran nie przetrawię.

Ja wiem, że to jest dość skuteczne a to jest najważniejsze, ale mecz na tym sporo traci i staje się nużący.

0

No właśnie, ale chyba niektórzy myślą, że bycie kapitanem polega tylko na nie byciu chamem w prawdziwym życiu.

5

A mi tam komentatorzy nie przeszkadzają. Nie ukywam, że chciałbym, żeby to Laskowski lub Szpakowski był komentatorem, ale nie jest źle. Dla mnie najważniejszy jest odpowiedni głos, a jeśli chodzi o wiedzę to oni jakaś na pewno tam mają.

Bywają pomyłki, które autentycznie rozśmieszają, jak to było ostatnio z Żewłakowem i jego Kevinem de Brainem, ale to nie znaczy, że jest zły.

0

A tam najgorzej, oprócz faulu Zunigi zaprezentowali się bardzo dobrze, skasowali Urugwaj i mogli skasować Brazylię.

0

Żebyście się nie przeliczyli

0

W sumie troche szkoda mi się zrobiło tego Sancheza. Z drugiej strony to zagranie to ewidentne czerwo

0

Wywalił się w kluczowym momencie

0

Ha ha! Co za żałosna akcja obrony Anglii.

8

Mają dość słabego rywala, nijak to się ma do Niemiec czy Argentyny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?