2

Co sie dzieje na weszło.fm.

0

W Fulhamu kojarzę transfer Mitrovicia. Cena 30 mln funtów jak na taki klub to dość spora sumka.

1

Po co tyle szumu o numer? Nie podchodzcie do tego aż tak romantycznie xD

0

Pamiętam okres, w którym był łączony z Barceloną. Co za zjazd formy

1

Gdzie ta Legia, co zremisowała 3-3 z Realem, zdobyła 4 gole z Borussią (choć w sumie stracili 8), wyprzedziła Sporting na 3 miejscu?

0

No i będzie 2-1 dla ogórców

0

Prawdę mówiąc to nie lubię specjalnie Legii. Tam jest najwięcej kiboli. O wiele bardziej wole Wisłę Kraków, nie jest tak przeceniana jak oni.

1

Akurat nie wiem czemu ludzie śmieją się z Lecha. Genk był zdecydowanym faworytem.

0

Ja tez dość mocno nie trawię Evertonu. Nie potrafię tego wytłumaczyć, po prostu mnie wkurzają. No i bardzo lubię Liverpool, co jest kolejnym powodem.

0

Widzę, że podchodzisz bardzo sceptycznie co do tego. Też chciałbym mieć takie nastawienie, ale widząc jego formę bardzo mi to utrudnia. A jedna, dwie szmaty na sezon nie definiują bramkarza

3

Nie powtarzam się. Wcześniej napisałem, że jestem wściekły na to, że Courtois zdradził Atlético

31

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać jak widze co tu sie dzieje. Ludzie tu są naprawde niepoważni. Real kupił klasowego bramkarza, najlepszego na mundialu i jednego z obecnie najlepszych w ogóle i to za śmieszną cenę, a mimo to są wręcz wyśmiewani za ten transfer. Ciekaw jestem, co byście powiedzieli, gdyby Courtois zdobył teraz Zamorę... Aż zaroiłoby się od komentarzy w stylu "Byłem jednym z niewielu tutaj, którzy ostrzegali was przed tym transferem...".

4

Szkoda, że dziś w piłce nożnej jest tylu najemników. Oprócz Barcelony kibicuje też Atlético, a Courtois, jeśli faktycznie przejdzie do Białych będzie zdrajcą

11

No prawie

0

Witam po tygodniowym banie :)

0

Pewnie myślą, że tak jest fajnie - no wiesz, niektórzy piszą :DDDD, :)))), XDDD to oni chcą się upodobnić i masz wielokropki, wieloemotki itd

1

Na czym polegał ten bait?

5

Co jak co, ale te nowe koszulki Barcelony wygladają genialne. Takie nawiązanie do tych z 2011-12, tylko jeszcze lepsze.

1

Jesli krytykowano (słusznie) Portugalię na Eruo, a Chorwacja jest teraz wychwalana do niebios, to chyba pora zrobić przerwę od internetu.

0

Lepiej niż wymęczyć wygraną z Danią i Rosją w karnych

1

Taki mistrz swiata, który pewnie ogrywa w drabince Argentyne Urugwaj i Belgie

6

Dobrze ze Francja wygrywa. No bo co to za mistrz świata, który rzutami karnymi awansuje do finału (Chorwacja)?

0

Było

1

Przecież Rosja grała znacznie lepiej w tym meczu. Nie wiem czemu się podniecaliście tą Chorwacją, cały czas karne mieli.

0

Dobry mecz dzisiaj Vrsalijko.

2

I panteonu śmieciów futbolu

0

Czemu Benzema nie gra crack z Realu znacznie lepszy niż Żyro
GirOut

1

Giroud boże wyjdź

0

Ale Kanté jest drobny przy takim Pogbie

3

Grodu boze ty ch... jak tyś tego nie strzelił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?