Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najlepszy obrońca na świecie obecnie??
Ja bym postawił na kogoś z dwójki van Dijk - Koulibali
0
Czy Hajto komentuje Włochy vs Portugalia na Polsacie Sport?
2
Lepiej się ogląda skoki w zimę! Jak nie ma śniegu na zewnątrz to jakoś nie czuć klimatu.
0
Karny w 90+5 :DDDDDD
EDIT: Goool Depay 2-0
2
Kupmy Depay'a w przyszłości. Gość jest absolutnym fenomenem w Holandii jak i Lyon
1
Polsat sport (Numer 11 na cyfrowym polsacie)
8
Siostry Godlewskie przed sądem za znieważenie hymnu narodowego. Bardzo dobrze. A Edyta Górniak następna.
0
Przecież to nic złego, jeśli się nie sprawdzi można go wywalić na zbity pysk. Zwłaszcza, że był za darmo.
8
Lepiej go kupić za 50 milionów, byłoby bardziej efektownie :P
0
Dlaczego na komputerze nie wyswietlaja mi się polecenia? (W artykułach)
0
Kurde szkoda że Enrique nie wygrał. Mam jakieś uprzedzenie do Chorwatów po tym mundialu.
0
Jak to? Przecież gra de gea
0
I to składanie się Strejlaua. "Zwinny szybki bardzo zwrotny..."
4
Nie ogarniam hejtu na Roberto. Miał parę słabszych meczów i od razu burza. Bardzo niedoceniany zawodnik, kiedy gra dobrze nikt tego chyba nie widzi. Mam nadzieje, że odzyska formę i was nieco przytemperuje.
3
Nie wiem czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, ale z każdą kolejną 16ką coraz bardziej przypominają one morskie szanty.
1
Nie mam nic do niego bo doceniam jego pracę, sam często plusuję jego komentarze, jednak ta postać jest istnym materiałem do spiskowych teorii
0
Wracając do mojej dzisiejszej teorii na temat BarcaInfo, która wywołała dość spore kontrowersje, po zastanowieniu wysnułem teorię, że to konto jest prowadzone przez dwie, albo grupę kilku osób. To chyba jest bardziej realne niż teoria, jakoby on miałby być robotem, a na pewno mniej kontrowersyjna, co o tym sądzicie?
0
Nie jestem jakimś foliarzem, ale według mnie jest to bardzo możliwe że jest robotem.
0
Jeśli faktycznie jest robotem, z pewnością kontroluje go jakaś osoba, która często dodaje coś od siebie. W końcu boty nie biorą się z niczego.
1
Widząc kolejny już news BarcyInfo, naszło mnie na zastanowienie się nad pewnymi rzeczami. Nie mam na celu obrazić tutaj w żaden sposób tego pana, bo doceniam jego wkład. Jednak w końcu do głowy przyszła mi myśl - a co jeśli ten użytkownik jest robotem?
Zanim powiecie, że to trolling, zastanówcie się. BarcaInfo jest aktywny tutaj niemal 24h na dobę, operuje wszystkimi możliwymi źródłami, to wygląda jakby przez cały dzień siedział tylko nad wrzucaniem tutaj informacji. Jak to możliwe? Przecież każdy CZŁOWIEK ma jakieś inne sprawy. No właśnie, człowiek. To może dość absurdalna teoria, ale po głębszym zastanowieniu według mnie warta rozważenia. Co o tym myślicie?
0
Taktyczny Milik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
44
United chyba nie mogli już słuchać tego pie*dolenia i spuszczania się nad Juventusem więc zgasili Borka. I za to duży szacun
0
Ja mam szacunek do tego Pana. Po prostu myślę że ten zespół powinien prowadzić ktoś inny.
0
Dawać 3-1 będzie beka
1
Jasnowidz????
2
Nie no 2015 to nie. Miał wtedy świetny sezon z Chelsea jeśli chodzi o podwórko krajowe.
0
To prawda, jednak ten wstyd podziela tez w takim razie Liverpool, Chelsea, Arsenal, Tottenham
3
Niestety United skończyło się w 2013 roku, wraz z odejściem Fergusona. Fakt faktem wygrali LE i zajęli 2 miejsce w lidze za Mourinho, ale takiej drużyny jak kiedyś United nie będzie mieć już długo
10
Nooo aż 1 gol w obecnej Lidze xD