0

benfica to nie liga mistrzów

0

Fring? Źle mi się kojarzy to nazwisko

0

oni mają bogatego inwestora, to oszustwo.

0

dobrze szejki! walić Anglię

2

zdecydowanie.

0

no to fajny argument xD

0

city to klub, który może sobie kupić dosłownie KAŻDEGO bo ma szejka w zarządzie. Pieniądze Barcelony, Realu, Liverpoolu czy United wzięły się z wszelkich sukcesów w kraju i Europie, a City zostało potęgą dosłownie znikąd.

0

Zawinił to Valverde przy meczu z Romą, bo taktyka na tamten mecz była katastrofą. Tutaj do przerwy było całkiem dobrze, zadecydowały błędy indywidualne, dwa szybko strzelone gole w drugiej połowie i kompletny brak zaangażowania składu oprócz Messiego i Vidala.

8

Rozumiem kibiców złych na Valverde, bo popełnił błędy w przygotowaniu drużyny i nie wystarczająco zmotywował piłkarzy na mecz. Nie rozumiem jednak, dlaczego to on jest głównym winowajcą porażki, to jak to jest, że zwycięstwo to zasługa piłkarzy, a za porażkę winny jest trener?

4

Bardzo dobry raper solowo, Taconafide szkoda gadać

0

o ile wyjdzie. drugi Half life 3

0

co tu dużo mówić, zgadzam się absolutnie

0

gustavo fring

0

memento

1

obaj akurat prezentowali dobry poziom

0

pozbawiony logiki momentami, ale ujdzie. przyjemne nawiązania do całego mcu.

0

ja przepraszam fanów breaking bad... ale odcinek o musze jest po prostu debilny, śmieciowy. powiedzcie, że następne będą lepsze.

0

bardzo nielogiczne i bezsensowne zakończenie historii.

0

Avengers Endgame... co za rozczarowanie

0

dobry sezon w lidze. bez przeszkód, kompromitacja realu, ale co najważniejsze zwycięstwo i trofeum dla Barcelony. obawiam się jednak, że ostatnie w tym sezonie.

1

aa mi tam sie ten pomysl podoba. rzadko telewizję ogladam, w przeciwieństwie do LR

1

breaking bad. przede mną trzeci sezon, ale nie chcę go zaczynać, bo się boję że za szybko skończę ten serial.

0

w życiu trzeba ryzykować, jak to mówią

0

przywykłem.

4

witam po miesięcznym banie.

0

ziomek kiedy gerrard sie wywalil był juz od dawna legendą. de ligt NIC nie osiagnal i jest slaby no ale wiadomo swietny obronca bo ma 19 lat i gral w ajaxie jak wygrali z realem. co z tego, ze w tym meczu nie istnial i nawet raz prawie przez niego padl gol

0

co z tego że się wywrócił? to go usprawiedliwia? wstyd

0

sané to jednak geniusz. a de ligt, no coz to chyba najbardziej przereklamowany obronca obecnie i niemcy 1:0

4

albo co jedzą Hala dzieci po południu?






zidanie główne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?