Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
benfica to nie liga mistrzów
0
Fring? Źle mi się kojarzy to nazwisko
0
oni mają bogatego inwestora, to oszustwo.
0
dobrze szejki! walić Anglię
2
zdecydowanie.
0
no to fajny argument xD
0
city to klub, który może sobie kupić dosłownie KAŻDEGO bo ma szejka w zarządzie. Pieniądze Barcelony, Realu, Liverpoolu czy United wzięły się z wszelkich sukcesów w kraju i Europie, a City zostało potęgą dosłownie znikąd.
0
Zawinił to Valverde przy meczu z Romą, bo taktyka na tamten mecz była katastrofą. Tutaj do przerwy było całkiem dobrze, zadecydowały błędy indywidualne, dwa szybko strzelone gole w drugiej połowie i kompletny brak zaangażowania składu oprócz Messiego i Vidala.
8
Rozumiem kibiców złych na Valverde, bo popełnił błędy w przygotowaniu drużyny i nie wystarczająco zmotywował piłkarzy na mecz. Nie rozumiem jednak, dlaczego to on jest głównym winowajcą porażki, to jak to jest, że zwycięstwo to zasługa piłkarzy, a za porażkę winny jest trener?
0
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/023/397/C-658VsXoAo3ovC.jpg
4
Bardzo dobry raper solowo, Taconafide szkoda gadać
0
o ile wyjdzie. drugi Half life 3
0
co tu dużo mówić, zgadzam się absolutnie
0
gustavo fring
0
memento
1
obaj akurat prezentowali dobry poziom
0
pozbawiony logiki momentami, ale ujdzie. przyjemne nawiązania do całego mcu.
0
ja przepraszam fanów breaking bad... ale odcinek o musze jest po prostu debilny, śmieciowy. powiedzcie, że następne będą lepsze.
0
bardzo nielogiczne i bezsensowne zakończenie historii.
0
Avengers Endgame... co za rozczarowanie
0
dobry sezon w lidze. bez przeszkód, kompromitacja realu, ale co najważniejsze zwycięstwo i trofeum dla Barcelony. obawiam się jednak, że ostatnie w tym sezonie.
1
aa mi tam sie ten pomysl podoba. rzadko telewizję ogladam, w przeciwieństwie do LR
1
breaking bad. przede mną trzeci sezon, ale nie chcę go zaczynać, bo się boję że za szybko skończę ten serial.
0
w życiu trzeba ryzykować, jak to mówią
0
przywykłem.
4
witam po miesięcznym banie.
0
ziomek kiedy gerrard sie wywalil był juz od dawna legendą. de ligt NIC nie osiagnal i jest slaby no ale wiadomo swietny obronca bo ma 19 lat i gral w ajaxie jak wygrali z realem. co z tego, ze w tym meczu nie istnial i nawet raz prawie przez niego padl gol
0
co z tego że się wywrócił? to go usprawiedliwia? wstyd
0
sané to jednak geniusz. a de ligt, no coz to chyba najbardziej przereklamowany obronca obecnie i niemcy 1:0
4
albo co jedzą Hala dzieci po południu?
zidanie główne.