Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prosze o linka juz 3 raz. Błagam
0
Prosze o linka!!!! Na privie!!!!!
0
Link???? Szybko!!!! Na prywatnej
4
Zawsze mam stresik przed meczami z Realem, nawet jak mam pewność, że jesteśmy lepsi. Mimo wszystko, ufam Valverde i wiem, że to najlepszy trener dla nas.
#UfamValverde
0
❤
0
Gole na wyjeździe mają znaczenie tylko kiedy jest remis w dwumeczu. Jeśli teraz będzie 4-2, Sevilla wchodzi
0
Oblak jest numerem 1
0
Statystyki strzałów wyglądają w sumie jak te typowe dla fify
1
Dobry mecz semedo, ale i tak on nie rozumie odpowiedzialności w obronie. PO potrzebny bardzo
6
Kiedy po raz setny słyszysz "Palanté We Go Palanté" w FIFA 19
0
Generale salutuję ci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Smutne, że Owsiak odszedł z WOŚP. Bez niego to już nie będzie to samo, to on był twarzą tej imprezy i to jego charyzma przyciągała tłumy. Mam nadzieję że wróci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tottenham United kto gra lepiej???
1
Gomez, ograny w, la liga dobrze rozwijający się i mający ovr 80 w fifie, nie dają tego bez powodu. Dla porównania jovic ma 78
Poza tym gomez jest 6 w tabeli la liga
1
Kobayashi poskacze sezon, dwa na tym poziomie i zniknie jak Prevc czy Andre-Tande
69
Widzę sytuację na La Rambli i chyba dostaję raka. Pewnie przy zakupie Douglasa też tak narzekaliście, a koleś zanotował tryplet w pierwszym sezonie i dublet w drugim.
7
Spaniałego roku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Footroll zbłaźnił się... znowu
2
Wigilia ze starym na plecach
5
Wesołych swiat wam wszystkim bęc
0
FIFA 19 jak rozwiązać problem spadających overalli piłkarzy? Dzieje się tak u mnie z Arthurem, Llengletem, Wague
1
Ajax lub Liverpool, chcę zobaczyć silną i potężną Barcelonę. Jeśli chcemy wygrać LM, to nawet takie zespoły powinniśmy roz****ać. W innym wypadku bylibyśmy Realem Madryt.
1
Gratulacje dla obu drużyn, zarówno Bayern jak i Ajax dali dziś zajebisty mecz. Dobranoc
2
Müller o jprdl... Psychol
1
Kurde ładnie gra ten Bayern. Spodziewałem się padaki, jak to bywa w tym sezonie, a oni lada moment będą prowadzić 0:2
0
Czemu nie wyświetlają mi się polecenia (artykuły)?