0

Prosze o linka juz 3 raz. Błagam

0

Prosze o linka!!!! Na privie!!!!!

0

Link???? Szybko!!!! Na prywatnej

4

Zawsze mam stresik przed meczami z Realem, nawet jak mam pewność, że jesteśmy lepsi. Mimo wszystko, ufam Valverde i wiem, że to najlepszy trener dla nas.
#UfamValverde

0

0

Gole na wyjeździe mają znaczenie tylko kiedy jest remis w dwumeczu. Jeśli teraz będzie 4-2, Sevilla wchodzi

0

Oblak jest numerem 1

0

Statystyki strzałów wyglądają w sumie jak te typowe dla fify

1

Dobry mecz semedo, ale i tak on nie rozumie odpowiedzialności w obronie. PO potrzebny bardzo

6

Kiedy po raz setny słyszysz "Palanté We Go Palanté" w FIFA 19

0

Generale salutuję ci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Smutne, że Owsiak odszedł z WOŚP. Bez niego to już nie będzie to samo, to on był twarzą tej imprezy i to jego charyzma przyciągała tłumy. Mam nadzieję że wróci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tottenham United kto gra lepiej???

1

Gomez, ograny w, la liga dobrze rozwijający się i mający ovr 80 w fifie, nie dają tego bez powodu. Dla porównania jovic ma 78

Poza tym gomez jest 6 w tabeli la liga

1

Kobayashi poskacze sezon, dwa na tym poziomie i zniknie jak Prevc czy Andre-Tande

69

Widzę sytuację na La Rambli i chyba dostaję raka. Pewnie przy zakupie Douglasa też tak narzekaliście, a koleś zanotował tryplet w pierwszym sezonie i dublet w drugim.

7

Spaniałego roku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Footroll zbłaźnił się... znowu

2

Wigilia ze starym na plecach

5

Wesołych swiat wam wszystkim bęc

0

FIFA 19 jak rozwiązać problem spadających overalli piłkarzy? Dzieje się tak u mnie z Arthurem, Llengletem, Wague

1

Ajax lub Liverpool, chcę zobaczyć silną i potężną Barcelonę. Jeśli chcemy wygrać LM, to nawet takie zespoły powinniśmy roz****ać. W innym wypadku bylibyśmy Realem Madryt.

1

Gratulacje dla obu drużyn, zarówno Bayern jak i Ajax dali dziś zajebisty mecz. Dobranoc

2

Müller o jprdl... Psychol

1

Kurde ładnie gra ten Bayern. Spodziewałem się padaki, jak to bywa w tym sezonie, a oni lada moment będą prowadzić 0:2

0

Czemu nie wyświetlają mi się polecenia (artykuły)?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?