14

"Michał Pol to najlepszy patostreamer wśród dziennikarzy"

xD

2

Ban za posiadanie własnego zdania i nie-hejtowanie trenera klubu? Nie powiem, uśmiałem sie.

2

Weźcie się ogarnijcie i nie hejtujcie Valverde. Koleś wywiozl 3 punkty z trudnego terenu i dał nam 1 miejsce w grupie. On jest świetnym trenerem

2

Widze nas w 1/8 finału z 1. miejsca

1

Co wy macie do biednego Valverde. Przecież poprawił sie wygraliśmy

0

No to eelo nie potrebujemy takich kibicow!!!!!!

6

Ewidentny karny, widać było gołym okiem

0

Na 2 miejscu w Premier League

0

Pewnie w styczniu 2015 tez tak mowiles. Spokojnie, to dopiero faza grupowa, jeszcze duzo czasu.

1

0

Warto w tym momencie kupić PlayStation 4 (Slim)? Czy lepiej poczekać na PlayStation 5? Pytam bo zastanawiam się nad zakupem a mam dość składów z sezonu 2014/15 w FIFIE... No i te Detroity, Spider-Many też przyciągają uwagę.

0

Jak sytuacja z ojcem Neymara? Słyszałem że chce być trenerem Barcelony w następnym sezonie. Przykry człowiek

0

Wjeżdżać do bramki na pałę, tutaj nie ma co rozmyślać tylko gwałcić przeciwników 5:0

0

PUBG

0

Co jest dla was gorsze - UEFA czy FIFA??? Chociaż UEFA to krętacze, nazwa FIFY mi się zbyt źle kojarzy

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

3-2 co za walka Szwajcarow. Jeszcze jeden gol i mają awans

0

XD Belgia

0

Najlepszy obrońca na świecie obecnie??



Ja bym postawił na kogoś z dwójki van Dijk - Koulibali

0

Czy Hajto komentuje Włochy vs Portugalia na Polsacie Sport?

2

Lepiej się ogląda skoki w zimę! Jak nie ma śniegu na zewnątrz to jakoś nie czuć klimatu.

0

Karny w 90+5 :DDDDDD
EDIT: Goool Depay 2-0

2

Kupmy Depay'a w przyszłości. Gość jest absolutnym fenomenem w Holandii jak i Lyon

1

Polsat sport (Numer 11 na cyfrowym polsacie)

8

Siostry Godlewskie przed sądem za znieważenie hymnu narodowego. Bardzo dobrze. A Edyta Górniak następna.

0

Przecież to nic złego, jeśli się nie sprawdzi można go wywalić na zbity pysk. Zwłaszcza, że był za darmo.

8

Lepiej go kupić za 50 milionów, byłoby bardziej efektownie :P

0

Dlaczego na komputerze nie wyswietlaja mi się polecenia? (W artykułach)

0

Kurde szkoda że Enrique nie wygrał. Mam jakieś uprzedzenie do Chorwatów po tym mundialu.

0

Jak to? Przecież gra de gea

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?