Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
"Michał Pol to najlepszy patostreamer wśród dziennikarzy"
xD
2
Ban za posiadanie własnego zdania i nie-hejtowanie trenera klubu? Nie powiem, uśmiałem sie.
2
Weźcie się ogarnijcie i nie hejtujcie Valverde. Koleś wywiozl 3 punkty z trudnego terenu i dał nam 1 miejsce w grupie. On jest świetnym trenerem
2
Widze nas w 1/8 finału z 1. miejsca
1
Co wy macie do biednego Valverde. Przecież poprawił sie wygraliśmy
0
No to eelo nie potrebujemy takich kibicow!!!!!!
6
Ewidentny karny, widać było gołym okiem
0
Na 2 miejscu w Premier League
0
Pewnie w styczniu 2015 tez tak mowiles. Spokojnie, to dopiero faza grupowa, jeszcze duzo czasu.
1
Legia Warszawa wku*wiła Tedego xDDD
https://footroll.pl/files/Daniel-%20Footlol/__post_footlol_full/teeeee.jpg
0
Warto w tym momencie kupić PlayStation 4 (Slim)? Czy lepiej poczekać na PlayStation 5? Pytam bo zastanawiam się nad zakupem a mam dość składów z sezonu 2014/15 w FIFIE... No i te Detroity, Spider-Many też przyciągają uwagę.
0
Jak sytuacja z ojcem Neymara? Słyszałem że chce być trenerem Barcelony w następnym sezonie. Przykry człowiek
0
Wjeżdżać do bramki na pałę, tutaj nie ma co rozmyślać tylko gwałcić przeciwników 5:0
0
PUBG
0
Co jest dla was gorsze - UEFA czy FIFA??? Chociaż UEFA to krętacze, nazwa FIFY mi się zbyt źle kojarzy
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
3-2 co za walka Szwajcarow. Jeszcze jeden gol i mają awans
0
XD Belgia
0
Najlepszy obrońca na świecie obecnie??
Ja bym postawił na kogoś z dwójki van Dijk - Koulibali
0
Czy Hajto komentuje Włochy vs Portugalia na Polsacie Sport?
2
Lepiej się ogląda skoki w zimę! Jak nie ma śniegu na zewnątrz to jakoś nie czuć klimatu.
0
Karny w 90+5 :DDDDDD
EDIT: Goool Depay 2-0
2
Kupmy Depay'a w przyszłości. Gość jest absolutnym fenomenem w Holandii jak i Lyon
1
Polsat sport (Numer 11 na cyfrowym polsacie)
8
Siostry Godlewskie przed sądem za znieważenie hymnu narodowego. Bardzo dobrze. A Edyta Górniak następna.
0
Przecież to nic złego, jeśli się nie sprawdzi można go wywalić na zbity pysk. Zwłaszcza, że był za darmo.
8
Lepiej go kupić za 50 milionów, byłoby bardziej efektownie :P
0
Dlaczego na komputerze nie wyswietlaja mi się polecenia? (W artykułach)
0
Kurde szkoda że Enrique nie wygrał. Mam jakieś uprzedzenie do Chorwatów po tym mundialu.
0
Jak to? Przecież gra de gea