Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To chyba najgorszy dzień w moim życiu... Dziś w FIFA 17 miałem walkouta, ale oczywiście wyszedł Mychitarian...
0
Spokojnie i tak będzie wynik dla nas
1
MATS = Marc-André Ter Stegen.
Marc-André Ter Stegen Ter Stegen?
0
Ja tam idę spać, i tak będzie korzystny wynik dla nas więc po co się męczyć na takim meczu
0
Ludzie na La Rambli to chyba w ciąży
0
Valderede to świetny trener, a wy narzekacie jak pipy po jednym meczu
0
Jak się nie znacie na piłce to się nie wypowiadajcie
1
wie ktoś gdzie obejrzeć dom z papieru? słyszałem dobre opinie, oglądał ktoś?
1
wiesz co, co do końcówki 2 się zgadzam natomiast Origins nie wygląda mi za dobrze, wygląda na RPG i Wiedźmina.
Bardzo również podobał mi się Brotherhood, a także Black Flag, choć przyznam że cała gra to trochę marnotrawstwo z powodu ciągłego skradania
4
jaka jest wasza ulubiona część Assassin's Creed i dlaczego? dla mnie jest to 2. Najlepsza fabuła i wenecki klimat.
1
okej, obejrzałem 2 sezon Stranger things będąc pewnym, że będzie to kolejny świetny sezon. Ale się rozczarowalem. Chciałem czegoś na poziomie 1, a kontynuacja jest po prostu... słaba!
65
Eduardo Berizzo (niedawny trener Sevilli) wygrał walkę z nowotworem prostaty.
Świetna informacja!
0
Wśród flag polskich kibiców na skoczni zobaczyłem napis "WENGER OUT" :DDDD
Wy też to zauważyliście?
0
Szczerze to dla mnie słaba część, głównie za gimbusiarskie wątki :) 3 dużo lepsza
0
Ja powiem tak
Władca Pierścieni - najlepsza
Gwiezdne Wojny - klasyk
Harry Potter - całkiem dobry.
Lubię oglądać Potterki, ale bez przesady nie porównujemy ich do LOTR-a czy Star Wars.
Co do Czary Ognia, zapewne uznawalbym to za dobry film, ponieważ ma świetny wątek turnieju. Ale niestety oprócz niegotwórcy skupili się na bardziej gimnazjalnych rzeczach jak problem w co ubrać się na bal. Także najlepsze zawsze 2 i 3
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dlaczego Stoch jest wicemistrzem? W końcu on miał najpierw 3. miejsce, później znowu 3. miejsce a teraz 2.
Z kolei ten Niemiec był dwa razy drugi, a teraz trzeci i nie jest wicemistrzem
20
Tak, ponieważ każdy dzisiejszy Niemiec popełnił zbrodnie 80 lat temu. A winni za to zwłaszcza są sportowcy
0
Rafonix i Daniel Magical lepsi! Mexico to patologia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Sarahah wychodzi z mody - a to bardzo dobra informacja
0
Kojarzysz Petera Prevca?
0
Taka tam zabawa dla gimbów
2
Dlaczego pożegnał? Co się stało?
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ja kiedyś za "obrażanie" homoseksualistów.
0
Za co ten ban???
0
Riverdale
1
Polecam House of Cards
0
A che chere che Gustavo Lima