4

To chyba najgorszy dzień w moim życiu... Dziś w FIFA 17 miałem walkouta, ale oczywiście wyszedł Mychitarian...

0

Spokojnie i tak będzie wynik dla nas

1

MATS = Marc-André Ter Stegen.
Marc-André Ter Stegen Ter Stegen?

0

Ja tam idę spać, i tak będzie korzystny wynik dla nas więc po co się męczyć na takim meczu

0

Ludzie na La Rambli to chyba w ciąży

0

Valderede to świetny trener, a wy narzekacie jak pipy po jednym meczu

0

Jak się nie znacie na piłce to się nie wypowiadajcie

1

wie ktoś gdzie obejrzeć dom z papieru? słyszałem dobre opinie, oglądał ktoś?

1

wiesz co, co do końcówki 2 się zgadzam natomiast Origins nie wygląda mi za dobrze, wygląda na RPG i Wiedźmina.
Bardzo również podobał mi się Brotherhood, a także Black Flag, choć przyznam że cała gra to trochę marnotrawstwo z powodu ciągłego skradania

4

jaka jest wasza ulubiona część Assassin's Creed i dlaczego? dla mnie jest to 2. Najlepsza fabuła i wenecki klimat.

1

okej, obejrzałem 2 sezon Stranger things będąc pewnym, że będzie to kolejny świetny sezon. Ale się rozczarowalem. Chciałem czegoś na poziomie 1, a kontynuacja jest po prostu... słaba!

65

Eduardo Berizzo (niedawny trener Sevilli) wygrał walkę z nowotworem prostaty.

Świetna informacja!

0

Wśród flag polskich kibiców na skoczni zobaczyłem napis "WENGER OUT" :DDDD
Wy też to zauważyliście?

0

Szczerze to dla mnie słaba część, głównie za gimbusiarskie wątki :) 3 dużo lepsza

0

Ja powiem tak
Władca Pierścieni - najlepsza
Gwiezdne Wojny - klasyk
Harry Potter - całkiem dobry.

Lubię oglądać Potterki, ale bez przesady nie porównujemy ich do LOTR-a czy Star Wars.

Co do Czary Ognia, zapewne uznawalbym to za dobry film, ponieważ ma świetny wątek turnieju. Ale niestety oprócz niegotwórcy skupili się na bardziej gimnazjalnych rzeczach jak problem w co ubrać się na bal. Także najlepsze zawsze 2 i 3

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dlaczego Stoch jest wicemistrzem? W końcu on miał najpierw 3. miejsce, później znowu 3. miejsce a teraz 2.
Z kolei ten Niemiec był dwa razy drugi, a teraz trzeci i nie jest wicemistrzem

20

Tak, ponieważ każdy dzisiejszy Niemiec popełnił zbrodnie 80 lat temu. A winni za to zwłaszcza są sportowcy

0

Rafonix i Daniel Magical lepsi! Mexico to patologia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Sarahah wychodzi z mody - a to bardzo dobra informacja

0

Kojarzysz Petera Prevca?

0

Taka tam zabawa dla gimbów

2

Dlaczego pożegnał? Co się stało?

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Ja kiedyś za "obrażanie" homoseksualistów.

0

Za co ten ban???

0

Riverdale

1

Polecam House of Cards

0

A che chere che Gustavo Lima

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?