Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 mogłem posłuchać XD
1
Asencio i Vini tęgie głowy
1
To już chyba lepiej dla Realu byłoby wystawienie Łunina zamiast Courtoisa.
0
@Hasszz no przecież oglądam tylko kawałek póki nie grają.
1
Przełączcie sobie na Władcę Pierścieni na TVN fabuła w przerwie. Jedna z lepszych scen będzie...
15
@VamoSBarca88 to jest mistrzowski troll
1
Słyszeliście to? Jakby ktoś smarkał nos i pochlipywał w kabinie komentatorskiej, czy tylko ja miałem takie wrażenie?
1
Czemu spuszczamy nogę z gazu? Zmiażdżyć ich!
0
Obrzydliwa symulka Trenta, oczywiście sędzia odgwizdał.
1
@ViscaelBarca2007 szkoda, że był na spalonym wtedy z Atletico.
1
Dembele, Raphinha 2023-2024, Rashford. Reinkarnacja jednego piłkarza u nas gra
1
Jakieś mroczne siły pociągnęły sznurki i kibic Realu komentuje dzisiejszy mecz.
0
@tomek8756 chyba zaliczało się do tego pamiętne 5:0.
2
Tyle po naszej motywacji. Nic nie gramy.
0
Ferran Torres, serdecznie Pana przepraszam.
6
30 milionów to nie tak znowu dużo...
2
TAA jak zwykle poprawia humor swoją grą defensywną.
2
Dawno nie oglądałem Klasyku na takim luziku, nie ma on zupełnie dla nas znaczenia. Chociaż przegrana dzisiaj to byłby wstyd.
2
@Bernard777 mistrzostwo mieliśmy dopiero rok później.
4
Ja pierdzielę, Ferran w pierwszym składzie.
3
@NeroTFP1 po tym co stało się w rewanżu z Bayernem, bezwstydna wypowiedź
2
@szela1899 zdobył z nami 6 bramek w dwa sezony, często z indywidualnych rajdów. W momencie, gdy nauczył się pilnować naszej linii spalonego mieliśmy z nim duży problem. Ja się bardzo cieszę, że go nie ma
4
Ale tu będzie żałoba jak Arsenal to wygra. Niech już zdobędą to mistrzostwo, należy im się coś w koncu od życia.
3
@AmigoBlancos bywało, że dla Artety 0:0 to było zwycięstwo.
1
Wyśmiewany Doku zaraz wygra Manchesterowi mistrza.
0
@BorzyKrzys ehh na chwilę obecną nie widzę opcji, by Smarzowski nakręcił coś świeżego. Chyba się wypalił.
0
Oj zimno zrobiło się w Liverpoolu..
4
@EzioAuditoreDF Hazard. Zazdrościłem im tego transferu, ale oczywiście momentalnie po jego debiucie przestałem.
0
@ArterkHD za Mareski to jeszcze jakoś wyglądało, w koncu gość rozwalił PSG 3:0 nie zostawiając im żadnych argumentów.
2
@Criss18Barca powiem tyle, przegrana z Realem w tym stanie będzie jak przegrany cały sezon.