0

@4drian0 mogłem posłuchać XD

1

Asencio i Vini tęgie głowy

1

To już chyba lepiej dla Realu byłoby wystawienie Łunina zamiast Courtoisa.

0

@Hasszz no przecież oglądam tylko kawałek póki nie grają.

1

Przełączcie sobie na Władcę Pierścieni na TVN fabuła w przerwie. Jedna z lepszych scen będzie...

15

@VamoSBarca88 to jest mistrzowski troll

1

Słyszeliście to? Jakby ktoś smarkał nos i pochlipywał w kabinie komentatorskiej, czy tylko ja miałem takie wrażenie?

1

Czemu spuszczamy nogę z gazu? Zmiażdżyć ich!

0

Obrzydliwa symulka Trenta, oczywiście sędzia odgwizdał.

1

@ViscaelBarca2007 szkoda, że był na spalonym wtedy z Atletico.

1

Dembele, Raphinha 2023-2024, Rashford. Reinkarnacja jednego piłkarza u nas gra

1

Jakieś mroczne siły pociągnęły sznurki i kibic Realu komentuje dzisiejszy mecz.

0

@tomek8756 chyba zaliczało się do tego pamiętne 5:0.

2

Tyle po naszej motywacji. Nic nie gramy.

0

Ferran Torres, serdecznie Pana przepraszam.

6

30 milionów to nie tak znowu dużo...

2

TAA jak zwykle poprawia humor swoją grą defensywną.

2

Dawno nie oglądałem Klasyku na takim luziku, nie ma on zupełnie dla nas znaczenia. Chociaż przegrana dzisiaj to byłby wstyd.

2

@Bernard777 mistrzostwo mieliśmy dopiero rok później.

4

Ja pierdzielę, Ferran w pierwszym składzie.

3

@NeroTFP1 po tym co stało się w rewanżu z Bayernem, bezwstydna wypowiedź

2

@szela1899 zdobył z nami 6 bramek w dwa sezony, często z indywidualnych rajdów. W momencie, gdy nauczył się pilnować naszej linii spalonego mieliśmy z nim duży problem. Ja się bardzo cieszę, że go nie ma

4

Ale tu będzie żałoba jak Arsenal to wygra. Niech już zdobędą to mistrzostwo, należy im się coś w koncu od życia.

3

@AmigoBlancos bywało, że dla Artety 0:0 to było zwycięstwo.

1

Wyśmiewany Doku zaraz wygra Manchesterowi mistrza.

0

@BorzyKrzys ehh na chwilę obecną nie widzę opcji, by Smarzowski nakręcił coś świeżego. Chyba się wypalił.

0

Oj zimno zrobiło się w Liverpoolu..

4

@EzioAuditoreDF Hazard. Zazdrościłem im tego transferu, ale oczywiście momentalnie po jego debiucie przestałem.

0

@ArterkHD za Mareski to jeszcze jakoś wyglądało, w koncu gość rozwalił PSG 3:0 nie zostawiając im żadnych argumentów.

2

@Criss18Barca powiem tyle, przegrana z Realem w tym stanie będzie jak przegrany cały sezon.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?