Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W drugiej połowie Bayern musi wyjść z inicjatywą, ostatnio pod koniec PSG nie dojeżdżało kondycyjnie
27
@LOPEZ16 kilku lat? Od roku.
2
Olise przerosła ranga meczu.
0
Ja pierdzielę... Ale dobra, ostatnio to Bayern zaczął
3
Canal+ nie ma wstydu z tymi reklamami
2
Trochę zaskakuje, że większość ekspertów stawia Bayern w roli faworyta dzisiaj. W końcu na pewien moment w pierwszym meczu było aż 5:2..
0
@RoberDzik popraw Viniego na Bellinghama, dzisiaj to on ma konflikt z żółwiem. Vinicius z kolei toczy nieprzerwany bój z rasizmem.
1
Brawo Arsenal, oby wygrali w przypadku meczu z PSG. A Atletico niech już się nie pokazuje w takiej fazie Ligi Mistrzów.
0
@Gaucho pocieszenie stanowi fakt, że przegrali wtedy finał. i w ogóle nic w tamtym sezonie nie wygrali
2
Sorloth by to z nami strzelił, nie no symulacja jest jakaś ustawiona przeciwko nam z Atletico
14
Te łzy fanów Atletico xDD Pokazujcie tego więcej, prawdziwy teatr okrucieństwa
2
@PolskiBarcelonista10 a ja uwielbiam, zawsze się naprodukuje i nic ostatecznie z tego nie wynika.
5
Nienawidzę Atletico za to, że tylko z nami umieją grać.
3
To niezły ten Alvarez. Bez karnego nie domaga
1
Niedawno stwierdziłem, że to Atletico dałoby ciekawszy finał, jednak ten dwumecz rozwiał wątpliwości. Oby jeszcze ze trzy gole stracili
1
@ROBSSSON mi by było szkoda życia na nich.. Szybko przerzuciłbym się na inny klub albo w ogóle przestał interesować tym sportem
8
Jeśli się utrzyma, to pięknie będzie się czytało frustracje polskich kibiców Atletico. Tak, dzięki Twitterowi dowiedziałem się, że tacy autentycznie istnieją.
2
Arsenal z golem i pięknie. To jeszcze Bayern niech awansuje jutro
3
Oprócz jednej ładnej akcji udział Atletico można podsumować, że gdzieś tam chodzą po boisku. Nie wiem, jak można narzekać na Arsenal w tym meczu przy takiej grze rywala. Nie da się ich oglądać
0
Karny to by był bardzo miękki, ale przeciw nam by gwizdnęli.
0
Nie wiedziałem, że Atletico potrafi kreować takie akcje.
0
@addept no i ta kasa. Ciężko nagle zapomnieć o tych transferach i machlojkach z Neymarem, tylko dlatego że mają Enrique na ławce.
0
Podoliński to jest poziom Canal Plusa albo i gorzej.
2
@cules100pro ale naziwsko bardziej znane, wiec Arbeloa posadził młodego na ławce i dalej gra Rudigerem w podstawie. Co to jest za pachołek bez jaj...
2
@AmigoBlancos niezła opcja, dziękuję.
2
@AmigoBlancos ja dzisiaj wystrzelałem cały hajs z Fortuny, to City i Chelsea były gwoźdźmi do trumny
4
Nie wiem, czemu większość tutaj chce, by City znowu zabetonowało jedną z ciekawszych lig świata. Aż tak kusi was kolejne frajerstwo Arsenalu?
6
@BorzyKrzys ich kościół tutaj jest bardzo niepokojący, tak samo tworzący się tu fandom PSG.
2
@Kgorecki2500 a jednak. Każda z trzech pierwszych scen Władcy była lepsza
1
@Eklerek bardzo mnie ucieszył wynik meczu. City musi w końcu spaść z tej grzędy