1

W drugiej połowie Bayern musi wyjść z inicjatywą, ostatnio pod koniec PSG nie dojeżdżało kondycyjnie

27

@LOPEZ16 kilku lat? Od roku.

2

Olise przerosła ranga meczu.

0

Ja pierdzielę... Ale dobra, ostatnio to Bayern zaczął

3

Canal+ nie ma wstydu z tymi reklamami

2

Trochę zaskakuje, że większość ekspertów stawia Bayern w roli faworyta dzisiaj. W końcu na pewien moment w pierwszym meczu było aż 5:2..

0

@RoberDzik popraw Viniego na Bellinghama, dzisiaj to on ma konflikt z żółwiem. Vinicius z kolei toczy nieprzerwany bój z rasizmem.

1

Brawo Arsenal, oby wygrali w przypadku meczu z PSG. A Atletico niech już się nie pokazuje w takiej fazie Ligi Mistrzów.

0

@Gaucho pocieszenie stanowi fakt, że przegrali wtedy finał. i w ogóle nic w tamtym sezonie nie wygrali

2

Sorloth by to z nami strzelił, nie no symulacja jest jakaś ustawiona przeciwko nam z Atletico

14

Te łzy fanów Atletico xDD Pokazujcie tego więcej, prawdziwy teatr okrucieństwa

2

@PolskiBarcelonista10 a ja uwielbiam, zawsze się naprodukuje i nic ostatecznie z tego nie wynika.

5

Nienawidzę Atletico za to, że tylko z nami umieją grać.

3

To niezły ten Alvarez. Bez karnego nie domaga

1

Niedawno stwierdziłem, że to Atletico dałoby ciekawszy finał, jednak ten dwumecz rozwiał wątpliwości. Oby jeszcze ze trzy gole stracili

1

@ROBSSSON mi by było szkoda życia na nich.. Szybko przerzuciłbym się na inny klub albo w ogóle przestał interesować tym sportem

8

Jeśli się utrzyma, to pięknie będzie się czytało frustracje polskich kibiców Atletico. Tak, dzięki Twitterowi dowiedziałem się, że tacy autentycznie istnieją.

2

Arsenal z golem i pięknie. To jeszcze Bayern niech awansuje jutro

3

Oprócz jednej ładnej akcji udział Atletico można podsumować, że gdzieś tam chodzą po boisku. Nie wiem, jak można narzekać na Arsenal w tym meczu przy takiej grze rywala. Nie da się ich oglądać

0

Karny to by był bardzo miękki, ale przeciw nam by gwizdnęli.

0

Nie wiedziałem, że Atletico potrafi kreować takie akcje.

0

@addept no i ta kasa. Ciężko nagle zapomnieć o tych transferach i machlojkach z Neymarem, tylko dlatego że mają Enrique na ławce.

0

Podoliński to jest poziom Canal Plusa albo i gorzej.

2

@cules100pro ale naziwsko bardziej znane, wiec Arbeloa posadził młodego na ławce i dalej gra Rudigerem w podstawie. Co to jest za pachołek bez jaj...

2

@AmigoBlancos niezła opcja, dziękuję.

2

@AmigoBlancos ja dzisiaj wystrzelałem cały hajs z Fortuny, to City i Chelsea były gwoźdźmi do trumny

4

Nie wiem, czemu większość tutaj chce, by City znowu zabetonowało jedną z ciekawszych lig świata. Aż tak kusi was kolejne frajerstwo Arsenalu?

6

@BorzyKrzys ich kościół tutaj jest bardzo niepokojący, tak samo tworzący się tu fandom PSG.

2

@Kgorecki2500 a jednak. Każda z trzech pierwszych scen Władcy była lepsza

1

@Eklerek bardzo mnie ucieszył wynik meczu. City musi w końcu spaść z tej grzędy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?