0

@Antimadridista_WR mam nadzieję, chciałbym znowu mu kibicować.

1

@Pedri16Future szczerze wątpię, by szwagry miały czelność podpisać okrągłe zero obrońców na następny sezon, ale w najgorszym wypadku, jeśli zostaniemy z niczym to rzeczywiście Martin powinien grać w podstawie.

0

@Pedri16Future Barcelona planuje transfer podstawowego obrońcy. Miał być Bastoni, jak nie on to ktoś inny.

0

@Cou7_ley na chwilę obecną to tylko rezerwowy, sprawdza się dobrze, ale to nie ten level. Ale to nic złego, zwłaszcza tacy zawodnicy są potrzebni długoterminowo w każdym szanującym się klubie.

0

To czy mecz z Liverpoolem? Który bardziej pohańbił nasze barwy?

1

@ZwyklyKibicBarcy04 pamiętne Levante w 2018.

1

@AmigoBlancos Wojtek wybacz, że cię nie posłuchałem, miałbym dzisiaj na flache

0

No boki obrony mamy do wymiany

1

Odpalenie tego meczu - katastrofalna decyzja.

2

Pewnie tak się czują kibice Realu przy każdym meczu? Jezu, ja bym nie wytrzymał.

6

PEDRI
PEDRI
PEDRI

3

Ten mecz to niebywały gniot. Ja wiem, że oni nic już nie muszą i są na kacu stulecia, ale miejcie litości dla widza...

2

@Nazio_87 zrobili?

0

"Plan antijjj obeut"

3

@kubix05 to by oznaczało ich ostatni występ w ogóle. Bo w reprezentacji się nie spotkają. Szkoda...

1

@macio_944 za to z obiektywnym Orłowskim i Kręcidło na mikrofonie. Uśmiechnij się.. Jest super, jest super, więc o co ci chodzi...

0

@bartekvisca Real zawsze grał bez taktyki, po prostu mieli trenerów z osobowością. A Mou się do nich zalicza.

1

@Kapitan9 van Hecke nie grało mi się dobrze w FC26, ja jestem przeciwny.

1

Ważne, że Kamilowi Gali podobała się konferencja Prezesa.

8

Dziad przedawkował leki po ostatnim Klasyku.

14

"Kibice Realu Madryt mogą mieć z pewnością pretensje o to, że w materiale nie pokazano sytuacji, w której Cubarsí uderzuł łokciem w twarz Bellinghama, co według Archivo VAR zasługiwało na rzut karny."
To Eric.

2

@Doren01 według mnie bez tego jak najbardziej by działał wątek Vadera w 6 części, a tak wyszło mega banalne pierdu pierdu o wybrańcu, które mocno ogranicza i zawęża uniwersum.

0

"Nie kończcie kariery reprezentacyjnej. Dlaczego? Dlatego, że moim zdaniem w tej chwili tworzy się nowa reprezentacja."
Że jak? Jedno zdanie tutaj gryzie się z drugim. Dziadu idź do spania.

1

@Kgorecki2500 midichloriany, wątek który niemal zabija całą magię tego uniwersum. To albo przepowiednię o wybrańcu.

28

Ale żeście zdjęcie dobrali, pierwszorzędny clickbait.

32

Znalazł się i hiszpański Tomaszewski. Wyjmij chłopie kija z d...

5

@macio_944 Enrique z gorszych nazwisk na papierze zrobił zespół, którym wszyscy teraz się zachwycają. Gdyby tacy piłkarze jak Coutinho, Pjanic, Umtiti, Depay czy Aguero byli w primie to byłaby teraz inna rozmowa.

1

@macio_944 troche dziwnie będzie bez nich. Ten zespół potrafił nas zmiażdżyć 3:0, a potem wywalić Real do baraży.

19

Cholera, nie podoba mi się to... Niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził

6

Lewy zostań na następny sezon. Oczywiście za minimalną krajową

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?