Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Antimadridista_WR mam nadzieję, chciałbym znowu mu kibicować.
1
@Pedri16Future szczerze wątpię, by szwagry miały czelność podpisać okrągłe zero obrońców na następny sezon, ale w najgorszym wypadku, jeśli zostaniemy z niczym to rzeczywiście Martin powinien grać w podstawie.
0
@Pedri16Future Barcelona planuje transfer podstawowego obrońcy. Miał być Bastoni, jak nie on to ktoś inny.
0
@Cou7_ley na chwilę obecną to tylko rezerwowy, sprawdza się dobrze, ale to nie ten level. Ale to nic złego, zwłaszcza tacy zawodnicy są potrzebni długoterminowo w każdym szanującym się klubie.
0
To czy mecz z Liverpoolem? Który bardziej pohańbił nasze barwy?
1
@ZwyklyKibicBarcy04 pamiętne Levante w 2018.
1
@AmigoBlancos Wojtek wybacz, że cię nie posłuchałem, miałbym dzisiaj na flache
0
No boki obrony mamy do wymiany
1
Odpalenie tego meczu - katastrofalna decyzja.
2
Pewnie tak się czują kibice Realu przy każdym meczu? Jezu, ja bym nie wytrzymał.
6
PEDRI
PEDRI
PEDRI
3
Ten mecz to niebywały gniot. Ja wiem, że oni nic już nie muszą i są na kacu stulecia, ale miejcie litości dla widza...
2
@Nazio_87 zrobili?
0
"Plan antijjj obeut"
3
@kubix05 to by oznaczało ich ostatni występ w ogóle. Bo w reprezentacji się nie spotkają. Szkoda...
1
@macio_944 za to z obiektywnym Orłowskim i Kręcidło na mikrofonie. Uśmiechnij się.. Jest super, jest super, więc o co ci chodzi...
0
@bartekvisca Real zawsze grał bez taktyki, po prostu mieli trenerów z osobowością. A Mou się do nich zalicza.
1
@Kapitan9 van Hecke nie grało mi się dobrze w FC26, ja jestem przeciwny.
1
Ważne, że Kamilowi Gali podobała się konferencja Prezesa.
8
Dziad przedawkował leki po ostatnim Klasyku.
14
"Kibice Realu Madryt mogą mieć z pewnością pretensje o to, że w materiale nie pokazano sytuacji, w której Cubarsí uderzuł łokciem w twarz Bellinghama, co według Archivo VAR zasługiwało na rzut karny."
To Eric.
2
@Doren01 według mnie bez tego jak najbardziej by działał wątek Vadera w 6 części, a tak wyszło mega banalne pierdu pierdu o wybrańcu, które mocno ogranicza i zawęża uniwersum.
0
"Nie kończcie kariery reprezentacyjnej. Dlaczego? Dlatego, że moim zdaniem w tej chwili tworzy się nowa reprezentacja."
Że jak? Jedno zdanie tutaj gryzie się z drugim. Dziadu idź do spania.
1
@Kgorecki2500 midichloriany, wątek który niemal zabija całą magię tego uniwersum. To albo przepowiednię o wybrańcu.
28
Ale żeście zdjęcie dobrali, pierwszorzędny clickbait.
32
Znalazł się i hiszpański Tomaszewski. Wyjmij chłopie kija z d...
5
@macio_944 Enrique z gorszych nazwisk na papierze zrobił zespół, którym wszyscy teraz się zachwycają. Gdyby tacy piłkarze jak Coutinho, Pjanic, Umtiti, Depay czy Aguero byli w primie to byłaby teraz inna rozmowa.
1
@macio_944 troche dziwnie będzie bez nich. Ten zespół potrafił nas zmiażdżyć 3:0, a potem wywalić Real do baraży.
19
Cholera, nie podoba mi się to... Niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził
6
Lewy zostań na następny sezon. Oczywiście za minimalną krajową