2

Bardzo dobrze się ogląda ostatnie 10 minut

0

Dobrze, że zszedł Saka, zagrał stinkera niczym Sterling z Chelsea

0

Mecz się otworzył i Arsenal momentalnie wystawił się na dwie kontry. A ludzie jeszcze się dziwią, czemu grali tak jak grali

2

Bardzo dobry jest ten Hincapie. Może faktycznie powinniśmy go sprowadzić

0

@norbi77 kocham gościa

2

Arsenal mentalnie zaczyna siadać czy mi się wydaje?

3

@Mario96w PSG nie potrafiło zrobić niczego, faktycznie grali zły mecz... Co za nonsens dzisiaj można wyczytać

0

0

Dobrze, że Dembele upudrował sobie ten mecz golem z karnego, bo grał skandalicznie

0

No niestety... Sędzia nadał ton tej drugiej połowie

1

@Eklerek powiem szczerze, ten mecz to absolutny majstersztyk Artety. Nie doceniłem go w ogóle, a tu proszę PSG jest całkowicie wykastrowane

0

@pt9 jak przed chwilą?

4

A gdzie tu był faul?

0

@marcin62 i bylismy wtedy bardzo blisko zwycięstwa w LM, mental zawiódł.

0

Gyokeres by im teraz mega pomógł z tą swoją fizyką.

3

Mam nieodparte wrażenie, że Yamal z Raphinhą by dzisiaj rozszarpali tą defensywę Arsenalu.. ale nie jestem obiektywny w tej kwestii

0

@KamQiX tak nie istnieje w ofensywie, że jedyne groźne akcje w meczu wykonali oni..

9

Niektórzy tutaj chyba woleliby, by Arsenal wyszedł na noże i cios za cios z PSG... Może i by przegrali 0:4, ale w ładnym stylu. Arteta miał jasny plan na finał, strzelić gola i zabetonować bramkę i realizuje go bez skrupułów. A romantyczne i grające futbol totalny PSG jest kompletnie wyłączone, nie mieli pół dobrej okazji. Pięknie się ogląda fanów Szejków wdychających copium i umniejszających Arsenalowi, który obiektywnie rozegrał perfekcyjną, bezbłędną połowę

6

Co ten sędzia odwalił xD

0

@Faro tylko, że Real zawsze miał ogromne atuty w ofensywie, czy to Ronaldo czy to Benzema, a jakimś cudem zawsze przepychali to d... Arsenal w tym sezonie jest zbudowany fundamentalnie na grze defensywnej.

2

@The Game 10 na pewno City - Inter było męczarnią, tak samo Liverpool - Tottenham. Ale tutaj godzina gra dużą rolę.

2

PSG przegrywa i ich mental wraca do czasów gdy odpadali w 1/8 finału. W KMŚ było to samo. Żałosny klub

0

@pafcioxxx a jeszcze wcześniej był Guler.

1

@vaqi oj tak, w tej dekadzie Courtois z Liverpoolem i N'Golo Kante z City.

2

Dembele pijany czy jak?

6

@Arden Messi z United 2011, pierwsze co mi przyszło do głowy.

6

Mendes leży od minuty, a koledzy nie wywalą na aut tylko to ignorują?

0

Safonov nie dość, ze podobnie wygląda do Kariusa, to teraz jeszcze to...

1

@Pawlak1992 z City też strzelił

1

Co ten Lewis-Skelly odpalił teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?