Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bardzo dobrze się ogląda ostatnie 10 minut
0
Dobrze, że zszedł Saka, zagrał stinkera niczym Sterling z Chelsea
0
Mecz się otworzył i Arsenal momentalnie wystawił się na dwie kontry. A ludzie jeszcze się dziwią, czemu grali tak jak grali
2
Bardzo dobry jest ten Hincapie. Może faktycznie powinniśmy go sprowadzić
0
@norbi77 kocham gościa
2
Arsenal mentalnie zaczyna siadać czy mi się wydaje?
3
@Mario96w PSG nie potrafiło zrobić niczego, faktycznie grali zły mecz... Co za nonsens dzisiaj można wyczytać
0
@VamoSBarca88 za co
0
Dobrze, że Dembele upudrował sobie ten mecz golem z karnego, bo grał skandalicznie
0
No niestety... Sędzia nadał ton tej drugiej połowie
1
@Eklerek powiem szczerze, ten mecz to absolutny majstersztyk Artety. Nie doceniłem go w ogóle, a tu proszę PSG jest całkowicie wykastrowane
0
@pt9 jak przed chwilą?
4
A gdzie tu był faul?
0
@marcin62 i bylismy wtedy bardzo blisko zwycięstwa w LM, mental zawiódł.
0
Gyokeres by im teraz mega pomógł z tą swoją fizyką.
3
Mam nieodparte wrażenie, że Yamal z Raphinhą by dzisiaj rozszarpali tą defensywę Arsenalu.. ale nie jestem obiektywny w tej kwestii
0
@KamQiX tak nie istnieje w ofensywie, że jedyne groźne akcje w meczu wykonali oni..
9
Niektórzy tutaj chyba woleliby, by Arsenal wyszedł na noże i cios za cios z PSG... Może i by przegrali 0:4, ale w ładnym stylu. Arteta miał jasny plan na finał, strzelić gola i zabetonować bramkę i realizuje go bez skrupułów. A romantyczne i grające futbol totalny PSG jest kompletnie wyłączone, nie mieli pół dobrej okazji. Pięknie się ogląda fanów Szejków wdychających copium i umniejszających Arsenalowi, który obiektywnie rozegrał perfekcyjną, bezbłędną połowę
6
Co ten sędzia odwalił xD
0
@Faro tylko, że Real zawsze miał ogromne atuty w ofensywie, czy to Ronaldo czy to Benzema, a jakimś cudem zawsze przepychali to d... Arsenal w tym sezonie jest zbudowany fundamentalnie na grze defensywnej.
2
@The Game 10 na pewno City - Inter było męczarnią, tak samo Liverpool - Tottenham. Ale tutaj godzina gra dużą rolę.
2
PSG przegrywa i ich mental wraca do czasów gdy odpadali w 1/8 finału. W KMŚ było to samo. Żałosny klub
0
@pafcioxxx a jeszcze wcześniej był Guler.
1
@vaqi oj tak, w tej dekadzie Courtois z Liverpoolem i N'Golo Kante z City.
2
Dembele pijany czy jak?
6
@Arden Messi z United 2011, pierwsze co mi przyszło do głowy.
6
Mendes leży od minuty, a koledzy nie wywalą na aut tylko to ignorują?
0
Safonov nie dość, ze podobnie wygląda do Kariusa, to teraz jeszcze to...
1
@Pawlak1992 z City też strzelił
1
Co ten Lewis-Skelly odpalił teraz.