Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Możliwa będzie analiza przewinień w ataku przed wznowieniem gry, jeśli bezpośrednio doprowadzą do gola, karnego lub kary dyscyplinarnej."
Nareszcie, w końcu nie będzie takich bramek jak ta, którą straciliśmy ze Szwedami lub wolny Gulera z Bayernem.
0
Bartomeu wrócił czy jak? Zaczyna się dawanie 80 milionów za Gordona i Gvardiola...
0
Jeśli Bernardo przejdzie do Atletico (w co jednak wątpię), to jednak ruszamy po tego Rashforda? Jaki plan mają szwagry
2
@APTAPT ja po prostu już nie biorę go na poważnie, jak zaczyna wymyśleć jakieś historyjki zakulisowe to już mam lekki uśmiech na twarzy.
6
Ktoś mu powie, że zanim transfer dojdzie do skutku oferta najpierw musi być przyjęta?
0
@Colon Nikodem Dyzma życiowa rola.
6
0 wygranych trofeów
0 perspektyw na lepszą przyszłość
7 wydanych oświadczeń w tym miesiącu
1
@Hawajczyk mimo jego odpałów nie mogę go nie lubić, ma zbyt zabawną i sympatyczną twarz. Plus jest autentycznie genialnym piłkarzem, w przeciwieństwie do niektórych piłkarzy Realu, którzy jadą na reputacji klubu
6
@blakkudium będą dwa razy brutalniejsi, a sędziowie będą ich ciągnąć nawet bardziej niż przez dwa ostatnie sezony.
0
@Nazio_87 Dania i tak nie jedzie na Mistrzostwa, nie ma co ryzykować
3
Komentarz usunięty
3
@Frimpong ten Tottenham wychodzący z grupy z Borussią i Realem z 1. miejsca, ledwie rok 2017 a dziś wydaje się to kompletną abstrakcją
10
@aszymbeher tyle im zostało po takich dwóch sezonach.
0
@MsBarca do końca grałem w jedynkę i dwójkę, reszty nie dokończyłem.
0
@pt9 bardzo ładna piwnica.
0
@marcin62 w sumie podobnie, w horrorach jakies zagadki, nad którymi trzeba posiedzieć z 20 minut wpisuję w neta by mieć to z głowy.
2
Przy okazji premiery remake'u Gothica. Macie jakieś gry, w które nie zamierzacie zagrać nigdy w życiu?
0
@RosjaninBut człowiek już w zaawansowanym wieku a dalej w świetnej formie. Brawo Panie Stefanie
0
@Dari0G tak tak, uniwersalna zasada. Zwłaszcza w przypadku legendy naszego klubu Pique.
0
@marcin62 w starych GOW-ach wytrzymałość mobów też była nie do zniesienia, w nowych przynajmniej mają healthbar i widać ile trzeba jeszcze machać tym toporem.
1
@tbas ten Pickford wygląda jak zombie na zdjęciu
1
A przecież tak daleko Francja miała zajść na tym Mundialu.. Oj zdziwili się pewnie niektórzy..
3
Dobra próba Lewego, było blisko. Niefortunna piłka
0
Dobra odpuśćmy sobie tego bajeranta i kupmy po prostu Rashforda.
0
Real podbierający Liverpoolowi zawodników to już mem
5
@Filipem jest dobry, ale to raczej materiał na wieloletniego, solidnego zmiennika niż drugiego Pique.
0
@MessiForeverTheBest komu kibicowałbyś w meczu Arsenalu z Realem?
0
@Kapitan9 po co nam trzech klasowych bocznych obrońców? Przy sprzedaży tylko jednego
9
OFICJALNIE: Alejandro Garnacho powiedział "TAK" FC Barcelonie!
Jedyną przeszkodę stanowi fakt, że Barcelona nie zadała mu żadnego pytania.
4
@Kgorecki2500 ten obraz, przed którym sobie strzelił zdjęcie... Co się uśmiałem to moje