0

Ktoś mi powie dlaczego Vinicius nadal jest uznawany za czołową postać Brazylii po takich dwóch sezonach? Foden też dwa lata temu był świetny, tez zaliczył srogi zjazd, ale on przestał kogokolwiek obchodzić od tamtego czasu i nawet nie pojechał na Mundial

3

Kasa poleciała na Maroko, bardzo dobry skład, występ na ostatnim Mundialu i nie mają hamulcowego Viniciusa jak Brazylia.

5

Eh lubię Szwajcarów, ale za ten mecz zasłużyli na stratę punktów. Nie ma Shaqiriego to nie ma zabawy

9

Powinno być przyznawanie 0 punktów dla obu drużyn za takie spotkania, coś jak Pique proponował. Zamach na widza

6

Najgorszy mecz na Mundialu, ciężko będzie go przebić

0

@Katalończyk 99 wygrali, ale to wznawianie chyba nie było tego przyczyną.

2

@barcelonaLM obrzydliwa kreatura. Czekam aż ktoś go odwoła ze stanowiska

0

@JBgomeS Podolinski jako komentator

2

@capricornusjrk grają tam od jakichś 15 lat, kogo to interesuje?

1

@norbi77 Xavi przejawiał potencjał trenerski, ewidentnie to nie był poziom Barcelony, ale mniejszy klub jakis Serie A by udźwignął. Niepotrzebnie robi problemy

2

@blakkudium 30 milionów + Pedri, by zgodzili się wziąć go za darmo.

11

Xavi autentycznie nie jest aż takim złym trenerem, poprawił morale drużyny w smutnym jak d... sezonie 2021/22, potrafił rozwalać Atletico a nawet rozgrywał PSG Enrique (gdyby nie czerwo, najpewniej udałoby się wejść do półfinału)

7

Cholera, Stany NIESTETY bardzo przyjemnie się ogląda. Zaskoczył mnie w ogóle sam ich skład, nie spodziewałem się tylu znanych nazwisk.

8

@Marcelinho132 i tak Paragwaj gra lepiej, po prostu USA lepiej wygląda niż Meksyk.

1

@Adran360 wpiszcie w Google, jak Brad Pitt dzisiaj wygląda.

2

Gdzie on tam Brada Pitta widzial?

0

@APTAPT wam się oczy otworzą jak jemu się zamkną.

2

"Element entertejtmentu"

7

Oho, Bill Gates znalazł chwilę przerwy od wizyt na podejrzanych wyspach i łapania chorób wenerycznych.

5

Brawo Dest, wiedziałem że mogę na ciebie liczyć dzisiaj. Once a culer, always a culer

5

@macio_944 jego to g... interesuje. On tylko przyjdzie na finał, zwrócić na siebie kamery i ukraść trofeum zwycięzcom.

2

Sergin̈o jestes legendą, ale dzisiaj muszę ci życzyć porażki

1

Dawid Malczyński komentuje to na dwójce?

3

@BulaKG to tylko myślenie życzeniowe. Raczej wygrają

0

Tom Cruise to był jedyny dobry moment meczu jak na razie. A wykonanie hymnu USA oczywiście asłuchalne.

3

@macio_944 ja też, dopiero był w Chelsea, myślałem że od tamtej pory zaszył się w jaskini i czeka na Real czy cos

2

Blamaż U$A na samym otwarciu to by było coś pięknego. Hate watch jakbym oglądał Real/PSG.

1

@Lionel_Messi10 pewnie Argentyna się po prostu bardziej klika to teraz larpuje jako fan Messiego.

1

Pozdrawiam wszystkich żołnierzy Paragwaju, którzy wytrwali do tej 3. Ale to będzie meczycho, pewnie pierwsza połowa to będzie taki killer, że położę się wcześniej niż zakładem.

3

@BorzyKrzys wstawił swoich aparatczyków, by rozsiewali jego propagandę. Pewnie nie mogli się powstrzymać od wspomnienia o reprezentacji Niemiec albo analizowali zaimki piłkarzy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?