Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
No i to jest mecz na miarę Mistrzostw Świata, nie to toporne gówno, które zaserwowała nam Belgia
4
Infantino jest bezczelny z tym pokazywaniem swojej kaprawej mordy na każdym meczu.
0
@Criss18Barca nawet własny umysł z nim nie gra.
8
@BarcaFan17 nawet Cavaniego nie ma...
4
@Agrafka no i odpadli na ostatnim w fazie grupowej.
8
@AmigoBlancos no i przewidział. Ta Belgia jest żenująca
1
Ale cringe z tą cieszynką xD
0
@Geble gorszy paździerz niż pierwsza połowa Holandii z Japonią
0
Sędzia kartek zapomniał
14
Hiszpania bez Yamala to jak Myslovitz bez Rojka
3
Jest rok 2027, Real świętuje 16 Ligę Mistrzów, a wtedy słyszycie to gówno. Jaka jest wasza reakcja?
https://x.com/Mackyjoeking/status/2066500358474482054
1
@AmigoBlancos cos nie widzę tego strzału Pedriego
5
@D10SLEO ten Meza był jakąś zupełną abstrakcją na tym Mundialu.
2
Pedri, zejdź z boiska.
7
Pozdrawiam wszystkich symetrystów.
2
Cody Gakpo do Barcelony. I komu by to nie pasowało?
0
Rodaki strzelać! i to szybko
4
Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę, ale Flick już by wyleciał
0
Ciężko będzie z tymi 3 golami Niemców
0
@RoberDzik za Holandią owszem, ale w drugim meczu dzisiaj murem za naszymi rodakami. Havertz nas poprowadzi
16
Pamiętacie to cwaniakowanie Gulera do Szoboszlaia (który jest od niego lepszym pomocnikiem o lata świetlne)? Tym lepiej smakuje odpadnięcie Turków z MŚ
3
@daver paskudne zachowanie, mimo że na takiego nie wygląda.
0
Vini ma już 3 gole na Mistrzostwach Świata. Boicie się?
5
Idę spać, nie chce mi się kończyć tego meczu. Pewnie teraz strzelą 5 goli.
6
@majkiii spokojnie, @ViscaBARCA666 zaraz spuchnie..
4
@SiempreCule10 oczywiście, Maroko powinno być uwzględniane jako jeden z faworytów turnieju.
2
Ogladamy totalną dominację na boisku. Spodziewałem się, że Szkocja jednak się oprze bardziej
1
TVP wzięło w końcu przykład z zagranicznej telewizji i wciskają reklamy na przerwach, brawo.
0
@Votrox7 kim jest ten Diomande i dlaczego jest warty 90 milionów? Kiedyś się tyle za Ronaldo dawało
1
Chyba lepiej ogladac Piratów z Karaibów od tego "widowiska".