La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

15

Dzisiaj za Holandią (bo Szwecja ukradła nam miejsce) i WKS bo Niemcom nie ma co kibicować. Chyba pełna zgoda?

0

@RoberDzik Holandia - Szwecja - obustronny walkower i eliminacja z Mundialu.

0

@RoberDzik za Holandią owszem, ale w drugim meczu dzisiaj murem za naszymi rodakami. Havertz nas poprowadzi

3

@Gibbon_FCB Für wybrzeże kości słoniowej

2

@RoberDzik nie. Ja za Szwecją i Niemcami. Odpadliśmy na własne życzenie, a nie że Szwedzi nam coś ukradli. A Niemców piłkarsko zawsze lubiłem.

0

@RoberDzik Ja Szwecja i WKS

1

@shinthps @fcbarcafan19 antypolacy:D

1

1

1

@blakkudium @mekston oczywiście @RoberDzik błądzi i już został zapisany w moim kajeciku. Oczywiście nasz kolega musi koniecznie zostać reedukowany i poznać czym jest istota niemieckości.

1

@Comentateiro Zastanowiłbym się nad kibicowaniem Niemcom jakby grali z Rosją albo Izraelem.

1

@Comentateiro Fyr Dojczland.

1

@RoberDzik Bardzo zła odpowiedź, musimy sobie wiele wyjaśnić

2

@Comentateiro Czy Twój kajecik sięga jeszcze czasów III Rzeszy?

@Bolton @Kessie

1

@blakkudium Nie, sięga czasów plemion germańskich

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?