2

@RosjaninBut ciężko rywalizować z tak bogatym klubem jak Real, można jedynie robić mądre transfery, a Gordon takim nie był.

0

@Filipem ciężko będzie odpowiedzieć na coś takiego, jedynie transferami Enzo Fernandeza lub Nico Paza, których nie potrzebujemy.

0

@Kapitan9 chciałeś jednocześnie Gvardiola i Cucurelle?

2


Nie jest wesoło..

7

Perez znowu ośmiesza naszych nieudaczników. Nawet nie wiedziałem, że Real w ogóle interesuje się Cucurellą a tu mamy transfer. Przy okazji będzie też kogo hejtować, może nie jest to skala Figo, ale na pewno splunięcie w ryj każdemu fanowi Barcelony

8


Macie już 32-letniego Bernardo.

2

@ranger3120 pewnie.

8

Ten zerowy pressing Viniego po stracie piłki:D Kwintesencja Realu

4

Ten mundial powinien dziać się niestety tylko i wyłącznie w Meksyku

0

@Vane ostatnie Euro wyglądało tak samo, klubowa piłka ostatnio lepsza jest.

2

Wybitne zmiany ten Ancelotti proponuje

1

@Kai0 pierwsza połowa mi się podobała jeszcze

9

Druga połowa mniej widowiskowa i trochę senna, może godzina już robi swoje

6

Każdego już wpuszczają do tej loży VIP, żenua

1

@Pedri16Future jak z Hiszpanią, kiedy w Realu grali jeszcze jacyś Hiszpanie.

1

Borek nawet nie próbuje maskować, że jest za Ancelottim i Viniciusem

0

Do dupy sędziowanie dzisiaj.

2

@Raphinha11 nie no, Szwajcaria grała fatalnie, remis to sprawiedliwy wynik.

3

Maroko powinno prowadzić 2:0, deklasują ich na każdym froncie. Niezrozumiała jest piłka czasami

0

A Hakimi nie gra na prawej obronie? Myślałem że to jego wykręcił Vini

0

@Eklerek zalecam delektować się tym momentem, to najpewniej jedyna bramka Brazylii na turnieju.

3

@Kgorecki2500 Canal+ by wcisnął

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Brazylia wyszła, jakby miała zaraz przyjąć 7:1 od Niemców

1

Rzygać mi się chce patrząc na sędziego, powinna być cenzura w Telewizji Polskiej

0

@Eklerek porównanie i dysproporcja bardzo widoczne, dla jednego piłkarza dwa sezony gówna to pójście w zapomnienie, drugi dalej jedzie na swojej reputacji sprzed lat

0

@Eklerek Vinicius grał i wniósł niewiele więcej.
@Encore nigdy nie był

0

Ktoś mi powie dlaczego Vinicius nadal jest uznawany za czołową postać Brazylii po takich dwóch sezonach? Foden też dwa lata temu był świetny, tez zaliczył srogi zjazd, ale on przestał kogokolwiek obchodzić od tamtego czasu i nawet nie pojechał na Mundial

3

Kasa poleciała na Maroko, bardzo dobry skład, występ na ostatnim Mundialu i nie mają hamulcowego Viniciusa jak Brazylia.

5

Eh lubię Szwajcarów, ale za ten mecz zasłużyli na stratę punktów. Nie ma Shaqiriego to nie ma zabawy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?