1

Pozdrawiam wszystkich żołnierzy Paragwaju, którzy wytrwali do tej 3. Ale to będzie meczycho, pewnie pierwsza połowa to będzie taki killer, że położę się wcześniej niż zakładem.

3

@BorzyKrzys wstawił swoich aparatczyków, by rozsiewali jego propagandę. Pewnie nie mogli się powstrzymać od wspomnienia o reprezentacji Niemiec albo analizowali zaimki piłkarzy?

0

@Unique Telewizja Polska. Na Lidze Mistrzów to samo

1

- Oczywiście mogą istnieć projekty oferujące znacznie większe pieniądze - choć nie sądzę, żeby aż tak dużo większe, bo Atlético Madryt zostało teraz przejęte przez bardzo ważny fundusz inwestycyjny. Jednak pasja i wsparcie, jakie kibice Atlético okazują swoim zawodnikom, są imponujące. Do tego dochodzi życie w tak wspaniałym mieście jak Madryt.

To dlaczego uciekłeś stamtąd do Monaco?

0

Czujecie klimat Mundialu?

2

@MirusAmisz to jest jakas chorwacka Fagata przecież. Nie ma czym się zachwycac

0

Ale co się ludzie podniecali szwagrami po transferze Gordona...

8

Na całe szczęście Superbet działa i można bez problemu marnować swoje oszczędności.

3

@AmigoBlancos poza Argentyną to niemal pewniak, kurs dobry?

1

Nie jestem rasistą, ale...

4

No i git, jak widać jest to totalny przychlast, a i ostatnie dwa sezony pokazały, że jest wypalony piłkarsko.

4

@Bernard777 przecież to jest najlepsza rzecz w tym spotkaniu.

3

Jak wam się ogląda to święto futbolu

0

Kim jest ten drugi komentator? Aż Iwański był w szoku

2

@barcelonaLM mnie bardziej zastanawia co wyprawia się na liście Szpakowskiego.

1

Meksyk gra dzisiaj futbol totalny.

2

Puyol i David Silva oglądają to meczycho.

1

Co to za muzyka XDDD

0

Nie no nie da się słuchać tej K-Popiary w tle, wiadomo że hymny to komercha, ale zwykle ma to jakąś specyficzną aurę, tutaj zerowy klimat, piosenka z radia jakie słyszy się codziennie.

8

Najgorsza piosenka Mundialowa w historii. Z roku na rok coraz gorzej.

0

Oni tam libacje urządzili w tym studiu TVP?

2

@jacobFCB Polacy graliby kolejno o 4:00, 19:00 i 1:00. To byłby cyrk

0

"Możliwa będzie analiza przewinień w ataku przed wznowieniem gry, jeśli bezpośrednio doprowadzą do gola, karnego lub kary dyscyplinarnej."

Nareszcie, w końcu nie będzie takich bramek jak ta, którą straciliśmy ze Szwedami lub wolny Gulera z Bayernem.

0

Bartomeu wrócił czy jak? Zaczyna się dawanie 80 milionów za Gordona i Gvardiola...

0

Jeśli Bernardo przejdzie do Atletico (w co jednak wątpię), to jednak ruszamy po tego Rashforda? Jaki plan mają szwagry

2

@APTAPT ja po prostu już nie biorę go na poważnie, jak zaczyna wymyśleć jakieś historyjki zakulisowe to już mam lekki uśmiech na twarzy.

6


Ktoś mu powie, że zanim transfer dojdzie do skutku oferta najpierw musi być przyjęta?

0

@Colon Nikodem Dyzma życiowa rola.

6

0 wygranych trofeów
0 perspektyw na lepszą przyszłość
7 wydanych oświadczeń w tym miesiącu

1

@Hawajczyk mimo jego odpałów nie mogę go nie lubić, ma zbyt zabawną i sympatyczną twarz. Plus jest autentycznie genialnym piłkarzem, w przeciwieństwie do niektórych piłkarzy Realu, którzy jadą na reputacji klubu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?