Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pozdrawiam wszystkich żołnierzy Paragwaju, którzy wytrwali do tej 3. Ale to będzie meczycho, pewnie pierwsza połowa to będzie taki killer, że położę się wcześniej niż zakładem.
3
@BorzyKrzys wstawił swoich aparatczyków, by rozsiewali jego propagandę. Pewnie nie mogli się powstrzymać od wspomnienia o reprezentacji Niemiec albo analizowali zaimki piłkarzy?
0
@Unique Telewizja Polska. Na Lidze Mistrzów to samo
1
- Oczywiście mogą istnieć projekty oferujące znacznie większe pieniądze - choć nie sądzę, żeby aż tak dużo większe, bo Atlético Madryt zostało teraz przejęte przez bardzo ważny fundusz inwestycyjny. Jednak pasja i wsparcie, jakie kibice Atlético okazują swoim zawodnikom, są imponujące. Do tego dochodzi życie w tak wspaniałym mieście jak Madryt.
To dlaczego uciekłeś stamtąd do Monaco?
0
Czujecie klimat Mundialu?
2
@MirusAmisz to jest jakas chorwacka Fagata przecież. Nie ma czym się zachwycac
0
Ale co się ludzie podniecali szwagrami po transferze Gordona...
8
Na całe szczęście Superbet działa i można bez problemu marnować swoje oszczędności.
3
@AmigoBlancos poza Argentyną to niemal pewniak, kurs dobry?
1
Nie jestem rasistą, ale...
4
No i git, jak widać jest to totalny przychlast, a i ostatnie dwa sezony pokazały, że jest wypalony piłkarsko.
4
@Bernard777 przecież to jest najlepsza rzecz w tym spotkaniu.
3
Jak wam się ogląda to święto futbolu
0
Kim jest ten drugi komentator? Aż Iwański był w szoku
2
@barcelonaLM mnie bardziej zastanawia co wyprawia się na liście Szpakowskiego.
1
Meksyk gra dzisiaj futbol totalny.
2
Puyol i David Silva oglądają to meczycho.
1
Co to za muzyka XDDD
0
Nie no nie da się słuchać tej K-Popiary w tle, wiadomo że hymny to komercha, ale zwykle ma to jakąś specyficzną aurę, tutaj zerowy klimat, piosenka z radia jakie słyszy się codziennie.
8
Najgorsza piosenka Mundialowa w historii. Z roku na rok coraz gorzej.
0
Oni tam libacje urządzili w tym studiu TVP?
2
@jacobFCB Polacy graliby kolejno o 4:00, 19:00 i 1:00. To byłby cyrk
0
"Możliwa będzie analiza przewinień w ataku przed wznowieniem gry, jeśli bezpośrednio doprowadzą do gola, karnego lub kary dyscyplinarnej."
Nareszcie, w końcu nie będzie takich bramek jak ta, którą straciliśmy ze Szwedami lub wolny Gulera z Bayernem.
0
Bartomeu wrócił czy jak? Zaczyna się dawanie 80 milionów za Gordona i Gvardiola...
0
Jeśli Bernardo przejdzie do Atletico (w co jednak wątpię), to jednak ruszamy po tego Rashforda? Jaki plan mają szwagry
2
@APTAPT ja po prostu już nie biorę go na poważnie, jak zaczyna wymyśleć jakieś historyjki zakulisowe to już mam lekki uśmiech na twarzy.
6
Ktoś mu powie, że zanim transfer dojdzie do skutku oferta najpierw musi być przyjęta?
0
@Colon Nikodem Dyzma życiowa rola.
6
0 wygranych trofeów
0 perspektyw na lepszą przyszłość
7 wydanych oświadczeń w tym miesiącu
1
@Hawajczyk mimo jego odpałów nie mogę go nie lubić, ma zbyt zabawną i sympatyczną twarz. Plus jest autentycznie genialnym piłkarzem, w przeciwieństwie do niektórych piłkarzy Realu, którzy jadą na reputacji klubu