Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@The Game 10 na pewno City - Inter było męczarnią, tak samo Liverpool - Tottenham. Ale tutaj godzina gra dużą rolę.
2
PSG przegrywa i ich mental wraca do czasów gdy odpadali w 1/8 finału. W KMŚ było to samo. Żałosny klub
0
@pafcioxxx a jeszcze wcześniej był Guler.
1
@vaqi oj tak, w tej dekadzie Courtois z Liverpoolem i N'Golo Kante z City.
2
Dembele pijany czy jak?
6
@Arden Messi z United 2011, pierwsze co mi przyszło do głowy.
6
Mendes leży od minuty, a koledzy nie wywalą na aut tylko to ignorują?
0
Safonov nie dość, ze podobnie wygląda do Kariusa, to teraz jeszcze to...
1
@Pawlak1992 z City też strzelił
1
Co ten Lewis-Skelly odpalił teraz.
1
@Kamiloza91 nie rozumiem, czemu niektórzy oczekują od nich tak efektownego stylu dzisiaj jak PSG... Mają swoje atuty i je wykorzystują w 100%
3
Jakoś mi się wydaje, że ten Mosquera może coś odwalić w defensywie.
1
Mega skuteczny jest ten Arsenal w odbiorze
3
@Arden bez sensu takie gadanie, jak Arsenal prowadzi.
1
Z Bayernem pierwszy mecz PSG też źle zaczęło, także nie zaczynajcie żałoby przedwcześnie
0
No i elegancki początek, zapowiada się zacięte spotkanie
2
Arteta ty absolutny geniuszu. Zwracam honor, niech Gyokeres siedzi
0
@DragonxNF czyli Arsenal, bo grał bardziej wyrachowanie.
1
Mecze grupowe miały więcej atmosfery niż to...
0
Dosyć marna jakość obrazu na TVP
0
@pt9 nawet Cavani, Veratti by prędzej się nadał, ktokolwiek
1
Halo halo... Gdzie jest Gyokeres? Czyżby Arteta idzie śladami Guardioli i przekombinował ze składem na finał LM?
1
@macio_944 po tej wygranej PSG będzie porównywane do prime Barcelony, więc kibicuję Arsenalowi.
0
Ten Kimpembe niosący puchar xD PSG naprawdę nie ma innej legendy?
0
Ja rozumiem, nie chcieli kończyć w środku nocy. Ale naprawdę nie mogli zacząć chociaż o 19 czy 20?
1
@Patriskos nawet dzisiaj nie ma Realu, żeby koniecznie kibicować przeciwko nim. Ja osobiście nakręcam się przeciwko PSG byle tylko poczuć większe emocje, ale w rzeczywistości trochę mam gdzieś kto wygra
7
Dzisiaj na przekór Arabom, liczę, że Arteta postawi najbardziej diaboliczny i najokrutniejszy autobus by dowieźć ten puchar.
0
O swoje miejsce w historii Luis nie musi już walczyć od dawna
8
@Barca_Big_Moment hamuj się
0
@MessiForeverTheBest @Lanosss niezależnie od wyniku, chodzi o stawkę meczu.