2

@The Game 10 na pewno City - Inter było męczarnią, tak samo Liverpool - Tottenham. Ale tutaj godzina gra dużą rolę.

2

PSG przegrywa i ich mental wraca do czasów gdy odpadali w 1/8 finału. W KMŚ było to samo. Żałosny klub

0

@pafcioxxx a jeszcze wcześniej był Guler.

1

@vaqi oj tak, w tej dekadzie Courtois z Liverpoolem i N'Golo Kante z City.

2

Dembele pijany czy jak?

6

@Arden Messi z United 2011, pierwsze co mi przyszło do głowy.

6

Mendes leży od minuty, a koledzy nie wywalą na aut tylko to ignorują?

0

Safonov nie dość, ze podobnie wygląda do Kariusa, to teraz jeszcze to...

1

@Pawlak1992 z City też strzelił

1

Co ten Lewis-Skelly odpalił teraz.

1

@Kamiloza91 nie rozumiem, czemu niektórzy oczekują od nich tak efektownego stylu dzisiaj jak PSG... Mają swoje atuty i je wykorzystują w 100%

3

Jakoś mi się wydaje, że ten Mosquera może coś odwalić w defensywie.

1

Mega skuteczny jest ten Arsenal w odbiorze

3

@Arden bez sensu takie gadanie, jak Arsenal prowadzi.

1

Z Bayernem pierwszy mecz PSG też źle zaczęło, także nie zaczynajcie żałoby przedwcześnie

0

No i elegancki początek, zapowiada się zacięte spotkanie

2

Arteta ty absolutny geniuszu. Zwracam honor, niech Gyokeres siedzi

0

@DragonxNF czyli Arsenal, bo grał bardziej wyrachowanie.

1

Mecze grupowe miały więcej atmosfery niż to...

0

Dosyć marna jakość obrazu na TVP

0

@pt9 nawet Cavani, Veratti by prędzej się nadał, ktokolwiek

1

Halo halo... Gdzie jest Gyokeres? Czyżby Arteta idzie śladami Guardioli i przekombinował ze składem na finał LM?

1

@macio_944 po tej wygranej PSG będzie porównywane do prime Barcelony, więc kibicuję Arsenalowi.

0

Ten Kimpembe niosący puchar xD PSG naprawdę nie ma innej legendy?

0

Ja rozumiem, nie chcieli kończyć w środku nocy. Ale naprawdę nie mogli zacząć chociaż o 19 czy 20?

1

@Patriskos nawet dzisiaj nie ma Realu, żeby koniecznie kibicować przeciwko nim. Ja osobiście nakręcam się przeciwko PSG byle tylko poczuć większe emocje, ale w rzeczywistości trochę mam gdzieś kto wygra

7

Dzisiaj na przekór Arabom, liczę, że Arteta postawi najbardziej diaboliczny i najokrutniejszy autobus by dowieźć ten puchar.

0

O swoje miejsce w historii Luis nie musi już walczyć od dawna

8

@Barca_Big_Moment hamuj się

0

@MessiForeverTheBest @Lanosss niezależnie od wyniku, chodzi o stawkę meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?