Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Cholera, nie podoba mi się to... Niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził
6
Lewy zostań na następny sezon. Oczywiście za minimalną krajową
3
@sebasarna już to widzę, Alvarez okazuje się flopem a Ferran strzela z nami w każdym spotkaniu jak Sorloth..
1
@Cochise też zdarza mi się ten film oglądać dla samego soundtracku. Ale moje ulubione to Łowca Androidów, Władca Pierścieni, z bardziej nowych Marty Supreme.
2
@damianex10 o matko, jaka to była petarda. Telewizja w ogóle nie oddaje
0
@esem91 owszem mógł gwizdnąć, tylko dlatego, że grał Real, któremu gwiżdże się byle gówno.
0
"To nie jest kontrowersja! Eric Garcia faulował Jude'a Bellinghama, to jest rzut karny!"
~ Tomasz Ćwiąkała
1
@Sulimo van de Ven jest absolutnym tytanem w karierze.
2
@Sulimo to i jeszcze te plotki, że miał rozpłakać się na widok bijących się kolegów w szatni.. Cudowna sprawa, mógł zostać Liverpoolu, okazał się wężem i zapłacił za to sporą cenę.
15
Najgorsze: mecz od 19 minuty do końca.
Najlepsze: wszystko po końcowym gwizdku.
11
Polska Barcelona to najlepsze co spotkało piłkę nożną. W całej historii
1
@Luciano99 póki nie wygramy dziesięciu ja bym w ogóle nie wychodził na murawę.
2
@Kgorecki2500 on jest głównym złoczyńcą jedynie w Imperium Kontratakuje. W 4 w sumie możnaby ewentualnie naciągnąć, ale w 6 już nie
9
Właśnie sprawdziłem Twittera Muniaka, gościowi autentycznie powinni odciąć internet xD Człowiek chory psychicznie, mający swoją własną wymyśloną rzeczywistość
6
Real może kiedyś wróci, natomiast ty już nigdy nie wrócisz na ławkę trenerską żadnego poważnego klubu.
10
Ale z czego oni się tak cieszą? Przecież jasno Tomaszewski powiedział, pan Niemiec roz******ył nasz zespół
21
Lewus trzymający puchar w koszulce Barcelony, nadal piękny widok. Nie wiem, czy to jego ostatni sezon, cieszę się że mogłem go oglądać w naszych barwach
3
Tylko ten smutny Flick... Serce się kraje
1
Piękny, wspaniały dzień. Oby za rok dołożyli puchar i Ligę Mistrzów.
9
Lewandowski ma już 3 mistrzostwa Hiszpanii, a więc o jedno więcej niż Cristiano Ronaldo. Legenda
1
Tylko ten Araujo wznoszący trofeum to gorzki widok.
2
Tebas wychodzi jak Nosferatu, wygląda na absolutnie zdewastowanego naszym mistrzostwem.
0
Cubarsi zaśpiewaj przyśpiewkę Eto'o, proszę.....
0
@D10SLEO zdjęcie prawdziwe, czy to tez wygenerował w AI?
1
3 gole na kuponie to oczywiście postanowili, że zagrają na pół gwizdka xD
No ale nic, na otarcie łez mistrzostwo
2
Lewandowski hektar miejsca i w środek.
2
Szkoda, że zagrali na 40% dzisiaj, ale pewnie na Mundialu chcą zagrać bez ryzyka.
1
Druga połowa to wstyd, po prostu
8
"Szkoda, że gol nie padł"
~ bezstronny komentator M. Żewłakow
2
Dajcie spokój, Bellingham nie ma czego grać dzisiaj to zagrał na tanich emocjach.