19

Cholera, nie podoba mi się to... Niby człowiek wiedział, ale jednak się łudził

6

Lewy zostań na następny sezon. Oczywiście za minimalną krajową

3

@sebasarna już to widzę, Alvarez okazuje się flopem a Ferran strzela z nami w każdym spotkaniu jak Sorloth..

1

@Cochise też zdarza mi się ten film oglądać dla samego soundtracku. Ale moje ulubione to Łowca Androidów, Władca Pierścieni, z bardziej nowych Marty Supreme.

2

@damianex10 o matko, jaka to była petarda. Telewizja w ogóle nie oddaje

0

@esem91 owszem mógł gwizdnąć, tylko dlatego, że grał Real, któremu gwiżdże się byle gówno.

0

"To nie jest kontrowersja! Eric Garcia faulował Jude'a Bellinghama, to jest rzut karny!"
~ Tomasz Ćwiąkała

1

@Sulimo van de Ven jest absolutnym tytanem w karierze.

2

@Sulimo to i jeszcze te plotki, że miał rozpłakać się na widok bijących się kolegów w szatni.. Cudowna sprawa, mógł zostać Liverpoolu, okazał się wężem i zapłacił za to sporą cenę.

15

Najgorsze: mecz od 19 minuty do końca.
Najlepsze: wszystko po końcowym gwizdku.

11

Polska Barcelona to najlepsze co spotkało piłkę nożną. W całej historii

1

@Luciano99 póki nie wygramy dziesięciu ja bym w ogóle nie wychodził na murawę.

2

@Kgorecki2500 on jest głównym złoczyńcą jedynie w Imperium Kontratakuje. W 4 w sumie możnaby ewentualnie naciągnąć, ale w 6 już nie

9

Właśnie sprawdziłem Twittera Muniaka, gościowi autentycznie powinni odciąć internet xD Człowiek chory psychicznie, mający swoją własną wymyśloną rzeczywistość

6

Real może kiedyś wróci, natomiast ty już nigdy nie wrócisz na ławkę trenerską żadnego poważnego klubu.

10

Ale z czego oni się tak cieszą? Przecież jasno Tomaszewski powiedział, pan Niemiec roz******ył nasz zespół

21

Lewus trzymający puchar w koszulce Barcelony, nadal piękny widok. Nie wiem, czy to jego ostatni sezon, cieszę się że mogłem go oglądać w naszych barwach

3

Tylko ten smutny Flick... Serce się kraje

1

Piękny, wspaniały dzień. Oby za rok dołożyli puchar i Ligę Mistrzów.

9

Lewandowski ma już 3 mistrzostwa Hiszpanii, a więc o jedno więcej niż Cristiano Ronaldo. Legenda

1

Tylko ten Araujo wznoszący trofeum to gorzki widok.

2

Tebas wychodzi jak Nosferatu, wygląda na absolutnie zdewastowanego naszym mistrzostwem.

0

Cubarsi zaśpiewaj przyśpiewkę Eto'o, proszę.....

0

@D10SLEO zdjęcie prawdziwe, czy to tez wygenerował w AI?

1

3 gole na kuponie to oczywiście postanowili, że zagrają na pół gwizdka xD
No ale nic, na otarcie łez mistrzostwo

2

Lewandowski hektar miejsca i w środek.

2

Szkoda, że zagrali na 40% dzisiaj, ale pewnie na Mundialu chcą zagrać bez ryzyka.

1

Druga połowa to wstyd, po prostu

8

"Szkoda, że gol nie padł"
~ bezstronny komentator M. Żewłakow

2

Dajcie spokój, Bellingham nie ma czego grać dzisiaj to zagrał na tanich emocjach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?