Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
@Roobo nawet w tym momencie chłop nie wytrzymał i pieprzy bzdury, wraz z @AlexDark00 jesteście Kowalem tej strony
19
Myślałem, że dam rade, ale jak weszła rodzina Lewego i zrobili ten szpaler to mocno kroili cebule
3
Robert jesteś największym Polakiem w historii. Dziękuję za stworzenie historii w klubie mojego życia
1
Fermin to piękny zawodnik.
1
@Comentateiro hamerykanie lubią te swoje sitcomy z efektami w tle, które im mówią kiedy mają się śmiać.
2
@Kgorecki2500 nie spodziewałbym się innej wypowiedzi od gościa na kontrakcie Disneya. Zresztą Pascal generalnie ma trochę nierówno pod sufitem
1
@Arkon Stranger Things, Dom z Papieru, Euforia, Rick i Morty, Arcane. Trochę tego było. Smuci mnie tyle komentarzy wspominających Breaking Bad
2
@AmigoBlancos powinno się udać. Z drugiej strony, 337 to też sporo.
5
@Roobo poszły wytyczne z góry. Nie ma co się tym emocjonować, Eurowizja to dno
5
@michaleu wygląda jak każdy sezon Arsenalu w Premier League
1
@Gomess mi to pasuje, te obecne są bardzo ładne.
0
@BorzyKrzys potencjalna wygrana LE to akurat będzie ich największy sukces od paru lat.
2
@Arkon nie no co by nie mówić o Pink Floydach (czy kogoś nudzą czy nie to już kwestia gustu), oni to na pewno nie grali stadionowej muzy. Chyba że dopiero pod koniec działalności.
1
@maroon no i nie podobasz mi się..
1
@NeroTFP1 Guns n' Roses to zupełnie nie jest półka Pink Floydu czy nawet Deep Purple. Oni grali muzykę typowo pod stadiony i MTV.
6
Roma wróci do Ligi Mistrzów i każdy zadowolony.
1
@Arkon The Smashing Pumpkins, Queen, Taylor Swift, Billie Eilish, charli xcx, większość dzisiejszej polskiej sceny pokroju Zawiałow, Zalewskiego, Kwiatu Jabłoni, Vito Bambino itd. Guns n' Roses też można dodać skoro o nich mowa.
1
@Eklerek fani City tutaj cię zjedzą.
0
Łapówka dla sędziego od City musiała być niesamowicie wysoka, pewnie ustawi trzy następne pokolenia jego rodziny.
3
@kejdzi rozmieni ją na drobne grając w lidze, która nie interesuje nawet Arabów, będąc raczej maskotką niż piłkarzem. Thiago Silva będąc wiekowym, odchodząc z PSG nie wybrał piłkarskiej emerytury tylko podjął wyzwanie w Chelsea i ostatecznie wygrał Ligę Mistrzów.
17
Serie A to najlepszy kierunek dla niego, potencjalna Liga Mistrzów i nadal aktywny udział w piłkarskim świecie. MLS to już mniejsze zło niż Arabia, piłkarska emerytura. W Saudi League po prostu go nie widzę.
3
@Crashynski "ale im napiszę, to poruszy całe forum! Enter!!"
1
@majkiii kiedyś Muller sprawiał mi wrażenie lekkiego chama, po czym zobaczyłem materiały pozaboiskowe z nim. Super mieć takiego gościa w szatni
4
@majkiii Alexis Sanchez, Antoine Griezmann (za Euro 2016) i chyba najbardziej kontrowersyjnie Thomas Muller.
0
Liverpool partidazo dzisiaj.
16
Nasz mały komediant.
3
@Encore mega inteligentny gość, zresztą na Twitterze można zobaczyć, że z poczuciem humoru.
1
@kaamil1910 pora na Juventus.
2
@Kgorecki2500 dziękujemy za Gwiezdne Wojny (1977). Film, bez którego lata 80 nigdy by nie istniały.
30
Wolę Rashforda za 30 milionów niż Gordona za 60.