34

@Roobo nawet w tym momencie chłop nie wytrzymał i pieprzy bzdury, wraz z @AlexDark00 jesteście Kowalem tej strony

19

Myślałem, że dam rade, ale jak weszła rodzina Lewego i zrobili ten szpaler to mocno kroili cebule

3

Robert jesteś największym Polakiem w historii. Dziękuję za stworzenie historii w klubie mojego życia

1

Fermin to piękny zawodnik.

1

@Comentateiro hamerykanie lubią te swoje sitcomy z efektami w tle, które im mówią kiedy mają się śmiać.

2

@Kgorecki2500 nie spodziewałbym się innej wypowiedzi od gościa na kontrakcie Disneya. Zresztą Pascal generalnie ma trochę nierówno pod sufitem

1

@Arkon Stranger Things, Dom z Papieru, Euforia, Rick i Morty, Arcane. Trochę tego było. Smuci mnie tyle komentarzy wspominających Breaking Bad

2

@AmigoBlancos powinno się udać. Z drugiej strony, 337 to też sporo.

5

@Roobo poszły wytyczne z góry. Nie ma co się tym emocjonować, Eurowizja to dno

5

@michaleu wygląda jak każdy sezon Arsenalu w Premier League

1

@Gomess mi to pasuje, te obecne są bardzo ładne.

0

@BorzyKrzys potencjalna wygrana LE to akurat będzie ich największy sukces od paru lat.

2

@Arkon nie no co by nie mówić o Pink Floydach (czy kogoś nudzą czy nie to już kwestia gustu), oni to na pewno nie grali stadionowej muzy. Chyba że dopiero pod koniec działalności.

1

@maroon no i nie podobasz mi się..

1

@NeroTFP1 Guns n' Roses to zupełnie nie jest półka Pink Floydu czy nawet Deep Purple. Oni grali muzykę typowo pod stadiony i MTV.

6

Roma wróci do Ligi Mistrzów i każdy zadowolony.

1

@Arkon The Smashing Pumpkins, Queen, Taylor Swift, Billie Eilish, charli xcx, większość dzisiejszej polskiej sceny pokroju Zawiałow, Zalewskiego, Kwiatu Jabłoni, Vito Bambino itd. Guns n' Roses też można dodać skoro o nich mowa.

1

@Eklerek fani City tutaj cię zjedzą.

0

Łapówka dla sędziego od City musiała być niesamowicie wysoka, pewnie ustawi trzy następne pokolenia jego rodziny.

3

@kejdzi rozmieni ją na drobne grając w lidze, która nie interesuje nawet Arabów, będąc raczej maskotką niż piłkarzem. Thiago Silva będąc wiekowym, odchodząc z PSG nie wybrał piłkarskiej emerytury tylko podjął wyzwanie w Chelsea i ostatecznie wygrał Ligę Mistrzów.

17

Serie A to najlepszy kierunek dla niego, potencjalna Liga Mistrzów i nadal aktywny udział w piłkarskim świecie. MLS to już mniejsze zło niż Arabia, piłkarska emerytura. W Saudi League po prostu go nie widzę.

3

@Crashynski "ale im napiszę, to poruszy całe forum! Enter!!"

1

@majkiii kiedyś Muller sprawiał mi wrażenie lekkiego chama, po czym zobaczyłem materiały pozaboiskowe z nim. Super mieć takiego gościa w szatni

4

@majkiii Alexis Sanchez, Antoine Griezmann (za Euro 2016) i chyba najbardziej kontrowersyjnie Thomas Muller.

0

Liverpool partidazo dzisiaj.

16


Nasz mały komediant.

3

@Encore mega inteligentny gość, zresztą na Twitterze można zobaczyć, że z poczuciem humoru.

1

@kaamil1910 pora na Juventus.

2

@Kgorecki2500 dziękujemy za Gwiezdne Wojny (1977). Film, bez którego lata 80 nigdy by nie istniały.

30

Wolę Rashforda za 30 milionów niż Gordona za 60.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?