0

Piłkarze od nas dzisiaj biegają jakby ciągnęli wóz z dwiema tonami węgla.

17

Cancelo to jest obowiązkowy wykup w lecie. Nie kojarzę ani jednego złego meczu w jego wykonaniu od czasu powrotu do Barcy

0

I ten Szwed według was miałby nas uratować z Atletico? On się by nadał by odciążyć Yamala przy wyniku 3:0, na wielkie mecze chyba za wcześnie...

1

No pięknie wrzucił ten Rooney.

0

A Bayern przegrywa już 0-3 z Mainz xD

0

Już mi się nie podoba ten mecz.

0

@beter2 dawno nie byłem tak spokojny o Klasyk. Ten mecz nie będzie miał żadnego znaczenia. Byle tylko Real nie walnął rekordowego pogromu, ale to jak wiemy raczej się nie wydarzy.

7

@Patrykl145 nie ma mowy, sędzia odgwiżdże może połowę z tego.

1

Coś tam znajdą, spokojnie.

0

Sędzia dzisiaj im pomógł, czy tylko fart?

0

Skład Realu daje nadzieje na stratę punktów. Wychodzą Bellingham, Vinicius i Mbappe jednocześnie

1

@Colon oj QOTSA i Kyuss słuchałem kiedyś jak zły.

1

Te wszystkie mecze, gdzie Yamal grał do 90 minuty przy bezpiecznym wyniku... Po co to było

0

@Encore zupełna nieprawda. Peaky Blinders skończyło się na 3 sezonie, ewentualnie później 5 jeszcze dawał radę.

2

Pamiętacie jak za Koemana przez Mingueze przegraliśmy z GRANADĄ tym samym wypisując się z wyścigu o mistrzostwo?

1

30 milionów za Rashforda to kradzież.

4

Kounde to niestety piłkarz raczej na poziomie Celty niż Barcelony.

1

@domin1515 Stankovic i Coutinho tam grali jakieś 15 lat temu, jak stare są te akta

1

Dzisiaj Iago Aspas włącza tryb Pele. Jesteście gotowi?

1

@FCBparasiempre tęsknię za czasami, kiedy PSG było workiem treningowym reszty gigantów w Lidze Mistrzów. Chociaż tą ekipę z Ibrahimoviciem i Cavanim jeszcze trawiłem

5

Podoba mi się podkreślanie PAN NIEMIEC w każdym zdaniu przez Tomaszewskiego, chyba nie ma wątpliwości, za co on nienawidzi Flicka.

1

@kubix05 luźne top 5 filmów polskich.

0

@krycha2201 tam niestety tylko te z aktualnego sezonu

0

Gdzie kupujecie koszulki Barcy?

0

Ludzie narzekają na stawianie na Napoli, w moim przypadku PSG Enrique jest nawet gorsze.

1

Jeśli ktoś się łudzi, że City straci jeszcze punkty w tym sezonie, to niech nie robi sobie nadziei.

1

Żeby być skończonym od 2 lat i nadal wygrywać ligę+ krajowy puchar trzeba być jednak geniuszem. Brawo Guardiola

3

Arsenal pozytywnie zaskakuje w drugiej połowie

2

Z O'Rileya się dobry piłkarz zrobił.

0

To zagranie Donnarummy aż przypomniało ten jego niefortunny mecz z Realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?