Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piłkarze od nas dzisiaj biegają jakby ciągnęli wóz z dwiema tonami węgla.
17
Cancelo to jest obowiązkowy wykup w lecie. Nie kojarzę ani jednego złego meczu w jego wykonaniu od czasu powrotu do Barcy
0
I ten Szwed według was miałby nas uratować z Atletico? On się by nadał by odciążyć Yamala przy wyniku 3:0, na wielkie mecze chyba za wcześnie...
1
No pięknie wrzucił ten Rooney.
0
A Bayern przegrywa już 0-3 z Mainz xD
0
Już mi się nie podoba ten mecz.
0
@beter2 dawno nie byłem tak spokojny o Klasyk. Ten mecz nie będzie miał żadnego znaczenia. Byle tylko Real nie walnął rekordowego pogromu, ale to jak wiemy raczej się nie wydarzy.
7
@Patrykl145 nie ma mowy, sędzia odgwiżdże może połowę z tego.
1
Coś tam znajdą, spokojnie.
0
Sędzia dzisiaj im pomógł, czy tylko fart?
0
Skład Realu daje nadzieje na stratę punktów. Wychodzą Bellingham, Vinicius i Mbappe jednocześnie
1
@Colon oj QOTSA i Kyuss słuchałem kiedyś jak zły.
1
Te wszystkie mecze, gdzie Yamal grał do 90 minuty przy bezpiecznym wyniku... Po co to było
0
@Encore zupełna nieprawda. Peaky Blinders skończyło się na 3 sezonie, ewentualnie później 5 jeszcze dawał radę.
2
Pamiętacie jak za Koemana przez Mingueze przegraliśmy z GRANADĄ tym samym wypisując się z wyścigu o mistrzostwo?
1
30 milionów za Rashforda to kradzież.
4
Kounde to niestety piłkarz raczej na poziomie Celty niż Barcelony.
1
@domin1515 Stankovic i Coutinho tam grali jakieś 15 lat temu, jak stare są te akta
1
Dzisiaj Iago Aspas włącza tryb Pele. Jesteście gotowi?
1
@FCBparasiempre tęsknię za czasami, kiedy PSG było workiem treningowym reszty gigantów w Lidze Mistrzów. Chociaż tą ekipę z Ibrahimoviciem i Cavanim jeszcze trawiłem
5
Podoba mi się podkreślanie PAN NIEMIEC w każdym zdaniu przez Tomaszewskiego, chyba nie ma wątpliwości, za co on nienawidzi Flicka.
1
@kubix05 luźne top 5 filmów polskich.
0
@krycha2201 tam niestety tylko te z aktualnego sezonu
0
Gdzie kupujecie koszulki Barcy?
0
Ludzie narzekają na stawianie na Napoli, w moim przypadku PSG Enrique jest nawet gorsze.
1
Jeśli ktoś się łudzi, że City straci jeszcze punkty w tym sezonie, to niech nie robi sobie nadziei.
1
Żeby być skończonym od 2 lat i nadal wygrywać ligę+ krajowy puchar trzeba być jednak geniuszem. Brawo Guardiola
3
Arsenal pozytywnie zaskakuje w drugiej połowie
2
Z O'Rileya się dobry piłkarz zrobił.
0
To zagranie Donnarummy aż przypomniało ten jego niefortunny mecz z Realem