1

@malypuzon Atletico to akurat ma podobny.. po prostu z nami się z jakiegoś powodu spinają

2

Niesamowicie mnie bawi stan Premier League.. City w Lidze Mistrzów dostaje baty od Realu zaledwie w 1/8 finału a ma realną szansę na mistrzostwo

0

Casado, dziękujemy za tą asystę do Roberta w Klasyku. Do Celty

0

Takiej Barcelony nie widziałem już od dawna.

5

Nie życzę źle Arsenalowi, ale jeśli znowu zesrają się w lidze będę się śmiał jak głupi do sera.

0

Ten, który zupełnie znikł z Bayernem strzela gola

4

@Kubajnos345 dziękujemy

0

Liverpool to jest w ogóle abstrakcja dla mnie, jak na zespół, który niby od dekady jest jednym z najlepszych na świecie, to oni co drugi sezon są na dnie.

4

Ja wiem, MVP wypada przyznać zwycięzcy, ale brak wyróżnienia dla Yamala za to co dzisiaj wyprawiał to policzek.

1

@turhiay my jesteśmy sto razy lepsi niż Real wtedy. My autentycznie mamy jakiś cień szansy, w przeciwieństwie do nich

1

@Encore niech on się sklei już. Mieli farta i sędziego po swojej stronie. Gdyby chociaż 10% naszych okazji zakończyło się golem pisałby co innego

2

Kto jest gotowy na niesamowicie emocjonujący dwumecz Arsenal - Atletico? Sama myśl o takim scenariuszu jest odrażająca

0

Atletico nas zabiło w tym sezonie, ćwierćfinał z nimi w LM jest po prostu przeklęty

1

Kolejna zła decyzja, tym razem z różnym. To już jest parodia, imitacja tego sportu

1

@turhiay tak, te dwa mecze to kulminacja tego całego gówna.

7

Ja się chyba wypisuję z tego sportu. Sędziowie po prostu zrujnowali tą dyscyplinę. Zawsze był z tym problem, ale wprowadzenie VAR-u miało poprawić sytuację. Nie poprawiło.

3

@Krystiansigma2734 w jedenastu, z Pedrim, lepszym mentalem i formą, z normalnym sędzią. Zejdź na ziemię

9

Nienawidzę, po prostu nienawidzę Atletico. Kiedyś miałem do nich szacunek, ale w tym sezonie graliśmy z nimi tyle, że mnie niesamowicie obrzydzili swoim stylem, symulowaniem i sędziowaniem

2

Plan na następny sezon:
- wykupić Rashforda.
- przedłużyć kontrakt z Christensenem.
- zaoszczędzić pieniędzy i odpuścić Cancelo.
- sprowadzić Vlahovicia i Bernardo Silvę.
i lecimy po Ligę Mistrzów. Kto jest za?

0

@Nicko teraz nie dała mu rady cała połowa piłkarzy Liverpoolu. Gigant

0

Kvaratskhelia jest magikiem, sto razy bardziej wolałbym mieć go w składzie od Olise.

1

@Qba2312 modlę się o jak najszybszą zmianę praw, to co oni robią to jest terroryzm.

0

Niestety Flick nie ma zupełnie szczęścia do Atletico. W przeciwieństwie do Xaviego, zawsze jest 60% szansy, że mecz z nimi skończy się katastrofą.

0

Gol z tego wolnego kończy mecz. Trzeba przegrać jak najniżej

0

Dzisiaj będzie pchana narracja, że to Yamal jest lepszym piłkarzem niż Olise. Głupota ludzka w Internecie nie zna granic.
Oczywiście chodzi mi o to jak szybko ludzie zmieniają zdanie po jednym meczu, ja sam zdecydowanie wolę Yamala.

1

Jak Rashford według was miał to strzelić? Wycisnął z tej sytuacji ile mógł.

6

Ciężko się to ogląda, tak po ludzku

1

@AmigoBlancos poszło 15 zł, na razie jestem dobrej myśli

0

A "jul never łok elon" już przegrywa. Miałem cichą nadzieję, że się zepną na Ligę Mistrzów, ale wyszło jak zwykle

0

@Roobo ja podziękuję. Fermin zmarnował ze dwie setki w tamtym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?