Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@malypuzon Atletico to akurat ma podobny.. po prostu z nami się z jakiegoś powodu spinają
2
Niesamowicie mnie bawi stan Premier League.. City w Lidze Mistrzów dostaje baty od Realu zaledwie w 1/8 finału a ma realną szansę na mistrzostwo
0
Casado, dziękujemy za tą asystę do Roberta w Klasyku. Do Celty
0
Takiej Barcelony nie widziałem już od dawna.
5
Nie życzę źle Arsenalowi, ale jeśli znowu zesrają się w lidze będę się śmiał jak głupi do sera.
0
Ten, który zupełnie znikł z Bayernem strzela gola
4
@Kubajnos345 dziękujemy
0
Liverpool to jest w ogóle abstrakcja dla mnie, jak na zespół, który niby od dekady jest jednym z najlepszych na świecie, to oni co drugi sezon są na dnie.
4
Ja wiem, MVP wypada przyznać zwycięzcy, ale brak wyróżnienia dla Yamala za to co dzisiaj wyprawiał to policzek.
1
@turhiay my jesteśmy sto razy lepsi niż Real wtedy. My autentycznie mamy jakiś cień szansy, w przeciwieństwie do nich
1
@Encore niech on się sklei już. Mieli farta i sędziego po swojej stronie. Gdyby chociaż 10% naszych okazji zakończyło się golem pisałby co innego
2
Kto jest gotowy na niesamowicie emocjonujący dwumecz Arsenal - Atletico? Sama myśl o takim scenariuszu jest odrażająca
0
Atletico nas zabiło w tym sezonie, ćwierćfinał z nimi w LM jest po prostu przeklęty
1
Kolejna zła decyzja, tym razem z różnym. To już jest parodia, imitacja tego sportu
1
@turhiay tak, te dwa mecze to kulminacja tego całego gówna.
7
Ja się chyba wypisuję z tego sportu. Sędziowie po prostu zrujnowali tą dyscyplinę. Zawsze był z tym problem, ale wprowadzenie VAR-u miało poprawić sytuację. Nie poprawiło.
3
@Krystiansigma2734 w jedenastu, z Pedrim, lepszym mentalem i formą, z normalnym sędzią. Zejdź na ziemię
9
Nienawidzę, po prostu nienawidzę Atletico. Kiedyś miałem do nich szacunek, ale w tym sezonie graliśmy z nimi tyle, że mnie niesamowicie obrzydzili swoim stylem, symulowaniem i sędziowaniem
2
Plan na następny sezon:
- wykupić Rashforda.
- przedłużyć kontrakt z Christensenem.
- zaoszczędzić pieniędzy i odpuścić Cancelo.
- sprowadzić Vlahovicia i Bernardo Silvę.
i lecimy po Ligę Mistrzów. Kto jest za?
0
@Nicko teraz nie dała mu rady cała połowa piłkarzy Liverpoolu. Gigant
0
Kvaratskhelia jest magikiem, sto razy bardziej wolałbym mieć go w składzie od Olise.
1
@Qba2312 modlę się o jak najszybszą zmianę praw, to co oni robią to jest terroryzm.
0
Niestety Flick nie ma zupełnie szczęścia do Atletico. W przeciwieństwie do Xaviego, zawsze jest 60% szansy, że mecz z nimi skończy się katastrofą.
0
Gol z tego wolnego kończy mecz. Trzeba przegrać jak najniżej
0
Dzisiaj będzie pchana narracja, że to Yamal jest lepszym piłkarzem niż Olise. Głupota ludzka w Internecie nie zna granic.
Oczywiście chodzi mi o to jak szybko ludzie zmieniają zdanie po jednym meczu, ja sam zdecydowanie wolę Yamala.
1
Jak Rashford według was miał to strzelić? Wycisnął z tej sytuacji ile mógł.
6
Ciężko się to ogląda, tak po ludzku
1
@AmigoBlancos poszło 15 zł, na razie jestem dobrej myśli
0
A "jul never łok elon" już przegrywa. Miałem cichą nadzieję, że się zepną na Ligę Mistrzów, ale wyszło jak zwykle
0
@Roobo ja podziękuję. Fermin zmarnował ze dwie setki w tamtym meczu.