0

PSG wygra i powyżej 3.5 goli
Barcelona wygra i obie drużyny strzelą gola

Kurs 8.57. Łatwe pieniądze na dzisiaj
@AmigoBlancos

1

Mogło być gorzej (jak w 15/16 czy 19/20), ale wciąż słabo. Wolę prostotę niż takie kombinacje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@A4ron kto nie kibicuje Liverpoolowi dzisiaj, jest przeciwko piłce nożnej.

5

@semafor nawet ostatnio ich pokonaliśmy 2:1 na wyjeździe. A w PK mając zaliczkę 4:0 Atletico prawie wypuściło ją z rąk w drugim meczu. Wciąż mielibyśmy szanse na awans.

18

@Pawel13sz w historii futbolu.

1

Eh, sędziego w meczach Realu nie można pochwalić do końcowego gwizdka

2

Ktokolwiek się dziwi, że karnego nie odgwizdali?

2

Z łokcia i ch.... XD

1

Coś mi się wydaje, że te kilka zmarnowanych setek Bayernu może przesadzić o dwumeczu.

2

Boże święty, Musiala im zupełnie rozwala ten mecz

1

A Musiala konieczna wędka, nawet na te ostatnie 10 minut

2

Ja już nie chcę tego oglądać, oddajcie Realowi ten dwumecz walkowerem i dajcie spokój

1

@VegetaPolska coś przestali gwizdać i znowu wrzawa na stadionie. Powiem szczerze, Real ma najbardziej lojalnych fanów na świecie!

2

@Deviler Bayern nie wygrał z nimi od 14 lat, w tym na własnym stadionie. Także no..

0

Przez tą połowę wszyscy się znowu nabiorą, że Real to wielki klub.

1

Bayern już rozkłada nogi

3

Swoją drogą nawet ten strzał Neuer był bliski wyjęcia, co za gość....

1

Miło było, ale teraz Real strzeli dwa gole w końcówce.

2

Manuel Neuer - najważniejszy Niemiec w historii

1

Carreras to jest jeden z najlepszych piłkarzy na świecie. Oczywiście od tyłu

0

Chryste to było zbyt znajome

1

Güler niby niepozorny z twarzy, ale z charakteru to typowa madrycka morda.

5

Bardzo mi się podoba, że naszego 18 latka porównują do takiego piłkarza jak aktualnego Olise.

0

@Cules69 na razie może i jest, fenomen Yamala polega na tym, że on ma całą karierę przed sobą. W wieku Olise może wejść na wręcz przerażający poziom

1

To co, Real powtórzy w następnych sezonach nasze "osiągnięcia" z lat 2017-2024?

0

@Encore a ludzie nadal kwestionują jego geniusz. Jeden z najlepszych w historii, Benzema nie ma podjazdu

0

Ja pierdziele, co Kompany podziałał w przerwie to ja nie mam pytań

5

@Kuchar pierwszy raz dobre sędziowanie, oczywiście że narzekają.

0

0:38 a Mielcarski że koniec XD
A sędzia jak na razie dobry, podoba mi się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?