0

Szczęsny by to obronił przewrotką.

1

@LOPEZ16 w moim przypadku akurat Prawo Ulicy i Sukcesja zaspokoiły niedosyt serialowy. Spróbuj 1 sezon Detektywa.

0

@Pedri16Future jakim cudem ten jej "content" nadal się sprzedaje, po tym jak doprowadziła się do takiego.. stanu?

1

@Faro tak, z pewnością o to chodzi...

1

@urbipl swoją drogą Bayern też cholernie mądre transfery.

1

Trzeci raz w ćwierćfinale chyba już nas nie wywalą, co? To by była klątwa totalna.

1

Noa Lang rzeczywiście stracił dzisiaj palec? O cholera...

0

@Encore świetna decyzja Ancelottiego. Chłop nie istnieje od 3 lat.

0

@barcelonaLM niestety. Ja proponuję wycofać się z rozgrywek, póki można.

1

Liverpool mógłby tu wygrać i 10:0. Zmarnowali karnego, dużo setek i dwa gole im nieuznano.

13

Eh, szkoda takiej formy Bayernu, niestety w ćwierćfinale pożegnają się z turniejem.

3

@Matheu12 bez zarzutu dzisiaj.

0

@Kgorecki2500 oryginalny Resident Evil jest z roku 1996, później wyszedł remake w 2002, no i ten remake odświeżyli w 2014 na nowe konsole. Chora akcja

2

@arasz1819 dzisiaj w ich grze klei się wszystko, oprócz właśnie niego. Niestety

1

@mordini123 @Kgorecki2500 nieprawda. Gra została wtedy zrobiona od podstaw, a więc jest remakiem, co potwierdza Wikipedia.
EDIT: Okej, domyślam się, że macie na myśli remaster remake'u na nowe konsole. Idzie się poplątać z tymi wersjami.

0

Co ten Faraon odwalił... Kane wczesniej tak samo

1

@Kgorecki2500 już jest remake 1, który nie postarzał się ani trochę.

2

To co, Lewy odpala formę na wiosnę? Byłoby świetnie

7

Fermin to jest naprawdę kapitalny piłkarz... Już poprzedni sezon miał bardzo dobry, ale w tym zaliczył niebywały progres

4

Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Tańcz Polaku, należy ci się ta samba

1

Zaczęliśmy bardzo nieźle. Pozostańcie skoncentrowani, to nie może być aż takie trudne...

3

@Azi w Hiszpanii (i Włoszech) nie mają takiego kija w dupie i są bardziej pewni swojej męskości.

1

@Arden czasy się zmieniają a Lenglet ciągle w obronie.

0

@Alan_fcbfan no właśnie, co czyni go kompletnie bezwartościowym.

2

Ale na poważnie, przykre to jest, że jeden obrońca który nie ogarnia dostaje wędkę i sytuacja w defensywie w ogóle się nie poprawia. A nawet jest gorzej. Mamy zero wartościowych zmienników na tej pozycji.

0

Podoba mi się nastawienie w komentarzach. Ja nie chcę rewanżu z Atletico, Arsenal też by nas rozwalił. Poddajmy ten mecz honorowo i skupmy się na lidze.

0

Brawo Yamal XD Niesamowite

0

Ja pier... co ten Flick wymyślił...

0

BERNAL dzisiaj trafi na złotą listę.

1

Który to już raz???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?