Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szczęsny by to obronił przewrotką.
1
@LOPEZ16 w moim przypadku akurat Prawo Ulicy i Sukcesja zaspokoiły niedosyt serialowy. Spróbuj 1 sezon Detektywa.
0
@Pedri16Future jakim cudem ten jej "content" nadal się sprzedaje, po tym jak doprowadziła się do takiego.. stanu?
1
@Faro tak, z pewnością o to chodzi...
1
@urbipl swoją drogą Bayern też cholernie mądre transfery.
1
Trzeci raz w ćwierćfinale chyba już nas nie wywalą, co? To by była klątwa totalna.
1
Noa Lang rzeczywiście stracił dzisiaj palec? O cholera...
0
@Encore świetna decyzja Ancelottiego. Chłop nie istnieje od 3 lat.
0
@barcelonaLM niestety. Ja proponuję wycofać się z rozgrywek, póki można.
1
Liverpool mógłby tu wygrać i 10:0. Zmarnowali karnego, dużo setek i dwa gole im nieuznano.
13
Eh, szkoda takiej formy Bayernu, niestety w ćwierćfinale pożegnają się z turniejem.
3
@Matheu12 bez zarzutu dzisiaj.
0
@Kgorecki2500 oryginalny Resident Evil jest z roku 1996, później wyszedł remake w 2002, no i ten remake odświeżyli w 2014 na nowe konsole. Chora akcja
2
@arasz1819 dzisiaj w ich grze klei się wszystko, oprócz właśnie niego. Niestety
1
@mordini123 @Kgorecki2500 nieprawda. Gra została wtedy zrobiona od podstaw, a więc jest remakiem, co potwierdza Wikipedia.
EDIT: Okej, domyślam się, że macie na myśli remaster remake'u na nowe konsole. Idzie się poplątać z tymi wersjami.
0
Co ten Faraon odwalił... Kane wczesniej tak samo
1
@Kgorecki2500 już jest remake 1, który nie postarzał się ani trochę.
2
To co, Lewy odpala formę na wiosnę? Byłoby świetnie
7
Fermin to jest naprawdę kapitalny piłkarz... Już poprzedni sezon miał bardzo dobry, ale w tym zaliczył niebywały progres
4
Psy szczekają, karawana jedzie dalej. Tańcz Polaku, należy ci się ta samba
1
Zaczęliśmy bardzo nieźle. Pozostańcie skoncentrowani, to nie może być aż takie trudne...
3
@Azi w Hiszpanii (i Włoszech) nie mają takiego kija w dupie i są bardziej pewni swojej męskości.
1
@Arden czasy się zmieniają a Lenglet ciągle w obronie.
0
@Alan_fcbfan no właśnie, co czyni go kompletnie bezwartościowym.
2
Ale na poważnie, przykre to jest, że jeden obrońca który nie ogarnia dostaje wędkę i sytuacja w defensywie w ogóle się nie poprawia. A nawet jest gorzej. Mamy zero wartościowych zmienników na tej pozycji.
0
Podoba mi się nastawienie w komentarzach. Ja nie chcę rewanżu z Atletico, Arsenal też by nas rozwalił. Poddajmy ten mecz honorowo i skupmy się na lidze.
0
Brawo Yamal XD Niesamowite
0
Ja pier... co ten Flick wymyślił...
0
BERNAL dzisiaj trafi na złotą listę.
1
Który to już raz???