3

Asencio i Trent są tak słabi, że to aż bawi

0

O, wspomnieli o najbardziej kuriozalnej gali Złotej Piłki, kiedy ludzie autentycznie pchali Carvajala do zwycięstwa. Z perspektywy czasu wstyd i śmiech na sali

1

Znakomity dzień dla hejterów Tottenhamu (zaliczam się do nich)

2

Ja pierdzielę 1:3 xD Chwilo trwaj

3

@Eklerek miło by było, jakby Tottenham spadł z ligi. O parę lat za późno

6

Gol i od razu czerwo i remis xD Piękny jest Tottenham, naprawdę piękny

0

@Czajka90 zdziwiłbym się, gdyby Tottenham tu ugrał punkt.

5

@Giwera nie mam nic przeciwko, żeby tak było co roku.

1

@AmigoBlancos klasyczne City Pepa, odruchowo grają jakby nie mieli napastnika od 3 lat.

0

To City ma niby sprawiać jakieś zagrożenie Realowi?

0

To będzie nasz transfer obrońcy na lato.

0

@Chimera City kupiło to mistrzostwo.

8

Przecież gracie tak z własnego wyboru, nikt was do tego nie zmusza. Wiele ludzi na pewno bardziej lubiłoby ten zespół, gdyby grali z ładnym stylem, nawet kosztem wyników.

3

W tym kontekście jego post nabiera więcej sensu. Ten sprzed roku raczej niepotrzebny.

1

@PIWOSZ89 z Vlahovicia może Flick cos ulepi, gorszy od Ferrana nie będzie.

12

Nic się nie stało. Gra jak zwykle, tylko teraz nie przykrywa tego golem czy dwoma.

8

@blakkudium najlepszy mecz od dawna, przywrócił mi wiarę w tego piłkarza

7

Jestem już bardzo wypalony hiszpańskim futbolem.. Tak świetny dwumecz, o wyniku którego zaważyła debilna decyzja sędziego w pierwszym spotkaniu. Nie ma co tego oglądać.

1

Niezależnie od wyniku dwumeczu. Czy to najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie? Fakt, nie każdy zaprezentował dobry poziom i skuteczności nie było, ale intensywność niewiarygodna wręcz

0

Rashford w ogóle wszedł?

1

Ja myślałem, że wy tu tylko jaja ciśniecie z tym Araujo na 9 xd

0

Tu powinno być 20 minut doliczone

1

Z takimi zawodnikami może być jednak ciężko.

0

My niestety potrzebujemy takiego właśnie Sorlotha

4

No bez napastnika ciężko będzie awansować. W 2017 mieliśmy jednak Suareza i Neymara z przodu.

3

Dobry strzał Ferrana, szkoda że nie wpadło

2

Bez goli do 13 minuty. No to po ptokach, można się rozejść.

0

Dobrze, że ominąłem napinkę tutaj na stronie i można oglądać mecz w spokoju.

1

@NeroTFP1 jeszcze niedawno komentował Puchar Króla, gdy Telewizja Polska miała licencję. Ale to już było...

31

Aha, rozdaje się czerwa za takie zdanie, ale za wjazd kolanem w twarz już nie? Z drugiej strony, jeśli machnięcie ręką lub podrapanie się po nosie to kilka meczy zawieszenia, to Mastantuono nie powinien powąchać murawy do końca sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?