Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Asencio i Trent są tak słabi, że to aż bawi
0
O, wspomnieli o najbardziej kuriozalnej gali Złotej Piłki, kiedy ludzie autentycznie pchali Carvajala do zwycięstwa. Z perspektywy czasu wstyd i śmiech na sali
1
Znakomity dzień dla hejterów Tottenhamu (zaliczam się do nich)
2
Ja pierdzielę 1:3 xD Chwilo trwaj
3
@Eklerek miło by było, jakby Tottenham spadł z ligi. O parę lat za późno
6
Gol i od razu czerwo i remis xD Piękny jest Tottenham, naprawdę piękny
0
@Czajka90 zdziwiłbym się, gdyby Tottenham tu ugrał punkt.
5
@Giwera nie mam nic przeciwko, żeby tak było co roku.
1
@AmigoBlancos klasyczne City Pepa, odruchowo grają jakby nie mieli napastnika od 3 lat.
0
To City ma niby sprawiać jakieś zagrożenie Realowi?
0
To będzie nasz transfer obrońcy na lato.
0
@Chimera City kupiło to mistrzostwo.
8
Przecież gracie tak z własnego wyboru, nikt was do tego nie zmusza. Wiele ludzi na pewno bardziej lubiłoby ten zespół, gdyby grali z ładnym stylem, nawet kosztem wyników.
3
W tym kontekście jego post nabiera więcej sensu. Ten sprzed roku raczej niepotrzebny.
1
@PIWOSZ89 z Vlahovicia może Flick cos ulepi, gorszy od Ferrana nie będzie.
12
Nic się nie stało. Gra jak zwykle, tylko teraz nie przykrywa tego golem czy dwoma.
8
@blakkudium najlepszy mecz od dawna, przywrócił mi wiarę w tego piłkarza
7
Jestem już bardzo wypalony hiszpańskim futbolem.. Tak świetny dwumecz, o wyniku którego zaważyła debilna decyzja sędziego w pierwszym spotkaniu. Nie ma co tego oglądać.
1
Niezależnie od wyniku dwumeczu. Czy to najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie? Fakt, nie każdy zaprezentował dobry poziom i skuteczności nie było, ale intensywność niewiarygodna wręcz
0
Rashford w ogóle wszedł?
1
Ja myślałem, że wy tu tylko jaja ciśniecie z tym Araujo na 9 xd
0
Tu powinno być 20 minut doliczone
1
Z takimi zawodnikami może być jednak ciężko.
0
My niestety potrzebujemy takiego właśnie Sorlotha
4
No bez napastnika ciężko będzie awansować. W 2017 mieliśmy jednak Suareza i Neymara z przodu.
3
Dobry strzał Ferrana, szkoda że nie wpadło
2
Bez goli do 13 minuty. No to po ptokach, można się rozejść.
0
Dobrze, że ominąłem napinkę tutaj na stronie i można oglądać mecz w spokoju.
1
@NeroTFP1 jeszcze niedawno komentował Puchar Króla, gdy Telewizja Polska miała licencję. Ale to już było...
31
Aha, rozdaje się czerwa za takie zdanie, ale za wjazd kolanem w twarz już nie? Z drugiej strony, jeśli machnięcie ręką lub podrapanie się po nosie to kilka meczy zawieszenia, to Mastantuono nie powinien powąchać murawy do końca sezonu