Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 żadnego z wymienionych.
8
@Hosh transfer, który przywrócił u mnie pasję do piłki nożnej. Już nie wspominając o tym, że te 15 lat temu marzyłem o Lewym i Szczęsnym w Barsie.
1
Fakt, że tak fatalny klub jak Tottenham znalazł się w top 8 Ligi Mistrzów przekracza ludzkie pojęcie.
3
Pamiętam jak cieszyłem się z wylosowania Romy w 2018 roku. Jeśli mamy zagrać tak jak z Atletico, to Newcastle będę oglądał z przerażeniem.
1
Najlepsze możliwe losowanie. Newcastle na pewno nie jest łatwym przeciwnikiem, ale w obecnej formie nawet z tak słabym PSG nie daje nam szans. Jeśli przejdziemy Anglików przynajmniej będziemy mieli czas na złapanie formy
0
Ten to był niezły psychol
1
@Colon końcówkę tego utworu Yes wydało jako singiel.
1
@Criss18Barca no ale co z tego? Eksperci z kanapy tutaj ci powiedzą, że to najgorszy piłkarz w klubie bo dużo zarabia i gra do tyłu. Piłkarzem absolutnie wybitnym nie jest, ale ostatnie mecze pod jego nieobecność pokazały, że nasza pomoc bez niego średnio działa.
12
No to Almeria jakimś dziwnym trafem awansuje do pierwszej ligi i ukradną nam dwukrotnie punkty po kontrowersyjnych decyzjach sędziego. Widzicie co się dzieje? Otwórzcie oczy !
2
@Majkel34 i komu to przeszkadzalo?
0
@qbsonFCBarca gruba przesada. Czy nienawidzę Realu? Tak. Ale to nie przez niechęć do nich zacząłem w ogóle oglądać ten sport. Tylko oglądając Messiego i Iniestę..
Dziwi mnie, że są ludzie którzy oglądają nasz mecz i myślą tylko "byle Real bolało" zamiast "byle Barcelona wygrała"
12
Real męczy się okrutnie z Benfiką, a wyczytać można, że "awansują w rytmie samby". PR-owiec dobrą robotę robi
16
@Encore mental PSG, Interu i Madrytu uosobiony w jednym zawodniku.
3
@FCB24 nie, nie widzę.
1
@LAMC_10 Mister Czempions Lig... tęsknimy, wracaj..
23
Was tez bawi jak kibice Madrytu (w tym Ćwiąkała) kreują teraz Tchouameniego na jakiegoś giganta w pomocy? Do niedawna był jednym z najgorszych piłkarzy w klubie
4
@Pedri16Future taki scenariusz był, bo Juve grało w10. Trzeba unikać głupich fauli
0
@Bernard777 xd Juve zmarnowało tyle setek, że tu powinno być 7:0. Nazwijmy rzeczy po imieniu, mieli farta
0
No niestety, gol totalnie niezasłużony. Juventus mnie ni ziębi nie grzeje, ale tak jawna niesprawiedliwość oburzająca
0
Spaletti ściąga Yildiza... Przecież to jest wywieszenie białej flagi. Znamy to dobrze już z meczów Realu.
5
@SiempreCule10 nie gadaj, że on to naprawdę powiedział....
0
@Krystiansigma2734 też mocny kandydat
1
Lecimy z dogrywką. Szczerze mówiąc to jak na razie najlepszy mecz tej edycji, wraz z tym pierwszym Benfiki i Realu
8
Pamiętam komentarze typu "Valverde to akurat lubię z Realu", "jedyny którego tam można w miarę szanować"... Trochę się zmieniło od tamtego czasu
0
Komuś PSG też spieprzyło spektakularny kupon? xD
4
Juve gra taki mecz, że aż łezka leci po nogawce. Piękna remontada i to w 10!!!
0
No dobra, rzeczywiście przy takich groźnych kontuzjach nie ma co się śmiać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Juventus piękna walka. Ratują swój honor w tym meczu
0
@kejdzi Schjelderup.