Gibbon_FCB
Dołączył/a: styczeń 2025
4 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janas11224 Flick niestety go zmarnował, ja będę bardzo zaskoczony jeśli Rashford będzie cokolwiek ogarniał z Atletico.
2
@Salchent nie żeby coś, w meczu grał też Vinicius. Francja także wyszła na galowo, Mbappe i Tchouamenim. Nie widzę tutaj winy Ancelottiego, FIFA chciała by ten mecz towarzyski o nic był głośny i mamy efekty.
0
Prime Fede Valverde czy prime Lionel Messi? Kogo byście wybrali, a kogo wybrałby L. Orłowski?
4
@eckov on zagrał co najmniej dwa dobre sezony w klubie. Inna sprawa, że to było 4 lata temu i sprawa już jest zupełnie nieaktualna, a obecnie on hańbi Barcelonę
1
@Roobo według nikogo tak to nie działa, nie fantazjujcie.
2
@tbas jaki to jest idiota, żeby takie wślizgi robić w meczu towarzyskim.. Do sprzedania
0
@626 Oyarzabal to czereśniak
2
W trakcie sezonu tylko eliminacje MŚ/ME, albo nic. Żadnych Lig Narodów ani meczów towarzyskich. To wszystko gówno i niepotrzebne nikomu dodatkowe obciążenie dla piłkarzy.
1
Wierzycie w półfinał Ligi Mistrzów bez Raphinhi?
12
@partymaker ja na orliku tak samo się zachowywałem, z tym że byłem wtedy w podstawówce. No i nie byłem głową państwa.
0
@ACMaldini3 Leao za darmo bardzo chętnie przyjmiemy.
1
Jeszcze nie ogłaszałbym zwycięstwa Szwedów... Jest 1:3..
0
Kamiński jeden z najgorszych indywidualnych występów jakie widziałem w tej dekadzie. Przynajmniej w tej kadrze.
0
A może by tak Gyokeres w następnym oknie transferowym do Barcelony? Po co nam jakiś Alvarez?
1
Lewemu dowieźli viagrę dzisiaj
0
@TikiTakaEnMiCorazon moje ciotki oglądające reprezentację co 5 meczów mówią to samo.
2
Przydałby się Polsce taki N'Golo Kanté z sezonu 2020/2021.
0
Aż czuję wstyd jak widzę podania Szymańskiego
1
Rózga przypomina mi schyłkowego Raheema Sterlinga
2
@Kapitan hawk za dużo Tik Toka.
3
Zabaleta w sztabie Albanii xD
0
To nasza reprezentacja czy Barcelona za Guardioli? Absolutnie KOSMICZNY poziom na początku meczu.
1
@CLS63AMG to nie powinno zaskakiwać, już zakończenie serialu było okropnie słabe.
2
@Faro a to Real jest jedynym klubem w Hiszpanii? Chyba nie warto dla powrotu do kraju poświęcać godność, ale co ja tam wiem.
0
@wawrzyn1 wyliczyłem jego wartość na podstawie szczegółowych algorytmów, wyszło w przybliżeniu 43,8 miliona euro.
32
Rodri musi być niezłym desperatem, jeśli po latach gry w Atletico i po tym jak Real opluł go na gali Złotej Piłki jest i tak skłonny do nich dołączyć.
2
@AmigoBlancos "Valverde najlepszym piłkarzem w marcu" to nie jest samo w sobie takie oburzające stwierdzenie, po prostu to już kolejny komentarz z wielu gdzie przez Orłowskiego przemawia realocentryzm, jeszcze przed meczem stwierdził, że czeka nas najlepszy ligowy mecz na świecie (a El Classico??) a później skrupulatnie milczał przy powtórkach sytuacji w polu karnym Realu. Gdy to wszystko zbierze się do kupy, kibica Barcelony w końcu trafia szlag.
0
@Tigermaus ja nie winię Realu, że wykorzystał frajerstwo Atletico, po prostu nie wznosiłbym ich za to na nie wiadomo jaki piedestał. Tak, wykorzystali swoje okazje, ale zawdzięczają je słabości i niepoukładaniu Atletico.
2
@AmigoBlancos owszem Valverde gra świetnie, ale nie ukrywajmy, że bramki Realu w tym meczu wynikały z prezentów i absolutnie amatorskiej obrony Atletico. No i miała miejsce klasyczna kontrowersja z brakiem rzutu karnego, ale o tym już nawet nie ma co wspominać.
9
Ćwiąkała znowu ragebaituje tymi swoimi tytułami.. Niech ten sezon już się skończy, bo cały ten dyskurs o wielkim Realu Arbeloi jest niesamowicie męczący.