Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 Ja też, większość tych transferów w próżni wydaje się dobra i bardzo dobra ale potem okazuje się że jednak czegoś brakuje, no i niektórzy zapominają że Barca to jednak specyficzne środowisko wielkie nazwiska odbijały się od niego jak od ściany.
Coutinho niby ma wszystko by grać w Barcelonie ale jak się przyjrzysz to już tak kolorowo nie jest bo w preferowanym 433 ciężko znaleźć mu optymalną pozycję zwłaszcza jak masz Messiego więc wywalasz go na skrzydło i ograniczasz bo musi grać a tam najłatwiej zniwelować jego wady względem drużyny.
Trincao choć jeszcze go nie skreślam to był symbol jakiegoś zwycięstwa moralnego LR przez jakiś czas niektórzy dostawali orgazmu i tępili tych którzy pytali dlaczego ten crack jest rezerwowym.
Tak jak kiedyś pisałem ten klub na wielu szczeblach jest wrakiem dział skautingu też powinien być przewietrzony bo niby wszystko wygląda dobrze do czasu debiutów.
0
@Coutinho007 No pamiętam jak ludzie tu orgazmów dostawali odnośnie Portugalczyka i zwalczali wszystkich którzy otwarcie się pytali dlaczego gość nie gra w podstawie, tylko jest rezerwowym, to jest problem transferów Barcelony w próżni większość da się obronić ale później na murawie okazuje się że ci goście jednak albo nie pasują albo przeceniono ich potencjał. Szkoda że wiele osób zapomina że od Barcelony odbiło się wielu super zawodników.
0
@th@les Jak to było a, prawi ludzie nie mają się czego obawiać.
0
@Coutinho007 Cóż ja bym Portugalczyka jeszcze nie skreślał jakby nie było to dopiero pół roku w Barcelonie i żeby nie było na razie to jest porażka totalna, gorzej z Firpo to już półtora roku a gość dalej wygląda jak ciało obce.
Jak grają nie mają zalet, ale powinny niektórym uświadamiać że nawet jak gracz był super w xxx to niewiele znaczy w kontekście gry w Barcelonie.
0
@Barca_Big_Moment Chłopie ja to w fife grałem w 2004 roku więc nie ma się co do tego odwoływać. Taki sam z niego skrzydłowy jak pomocnik do Barcelońskiej 433 czyli żaden.To 10 którą Barcelona zwyczajnie przerosła ale jak ma grać to jedynie na skrzydle bo tylko tam można go upchnąć nie paraliżując reszty drużyny.
0
@Barca_Big_Moment No a ile spotkań w karierze zagrał na skrzydle? i nie odwołuj się do przeszłości bo w Bayernie 20 zagrał w pomocy a 14 na skrzydle. Już pomijam że grał w pomocy 433 w Barcelonie i drużyna wyglądała źle.
0
@barneyos Tak i jeden mecz pokazał jak dobry jest, zimno ale wyjdź zaczerpnij powietrza pomoże.
0
@pawelkolejarz Tak a ty dołożysz do odprawy trenera i zapłacisz zawodnikom by odeszli, jesteś wspaniałym kibicem.
0
@SinMistico Ta pozbył byś się, a jak jeśli odejść nie zamierzają?
0
@klopx No tylko po porażkach to Niemiec nie ma problemu nie tylko z istagramem ale i do dziennikarzy czy do kibiców podszedł.
1
@pt9 E tam za Guardioli to autobusy rozwalali po 8:0
0
@Witam Tylko w staniku.
2
@pax No i co że dostają te 20-30 poleceń? Lodówki za to macie czy dowartościowanie czujecie? Zwykłym przyklejeniem można wyłapać kilku-krotność tego wyniku, ba często ktoś piszący fajny wartościowy komentarz albo poświęcający swój czas by pozbierać dane dostaje kilka a przyklejony mem dwadzieścia razy tyle.
0
@10LionelMessi10 I tu się mylisz Casemiro schodziłby ostatni.
0
@marcin62 Nie wiem czy oszalał ale ewidentnie dokręca śrubę, ciekawi mnie dlaczego bo sondaże nie są złe a jedyny konkurent do władzy po wygląda dramatycznie.
0
@barcamember za wygraną od 10 do 12 mln.O ile przez pandemię te kwoty nie zostały pomniejszone.
0
@barteq Z tych bardziej ogrywanych to shōgi są trudniejsze. No i jest jeszcze Go.
2
@Sawik_10 Nowy Puyol? O kurde a dlaczego? Ale rozumiesz że raz jak zawodnik jest za darmo to premie są dużo większe niż normalnie, dwa gdyby wypchnięcie z klubu Cou i Umtitiego (na antka nie ma szans) było takie łatwe to "spec" od cyferek dawno by to zrobił. Więc trzeba mieć kasę by zapłacić panom za rozejście się, przeboleć psie pieniądze nie mogąc nawet cieszyć się zejściem z pensji i wybulić sporo więcej żeby przekonać piłkarzy do gry w Barcelonie.
Jak za ww 7 zgarniesz 100 ml to będziesz dobry, każdy klub wie w jakiej sytuacji jest Barcelona, nie tak dawno można było obserwować co się dzieje jak klub potrzebował wzmocnień i jak szybowały w górę wszystkich oczekiwania finansowe.
2
@Chakalaka ..."Agentem to jest Macierewicz. Donald Tusk to wybitny polityk."....
Wciąż uważam że Macierewicz na agenta jest za głupi i to pożyteczny idiota zwłaszcza dla Rosji. A na macierewicza szkoda klawiatury na merytorykę dla niego mam tylko obelgi.
0
@victor Tomasz Komenda nie lubi tego.
0
@tomek8756 Jakbyś doprecyzował co to znaczy dobry polityk to bym ci skazał tego najgorszego.
Jeśli chodzi o szarańczę to jest kilka nazwisk równie tragicznych dla najnowszej historii Polski.
Ale jeśli napiszesz że JK jest najgorszym politykiem to się nie zgodzę bo dla mnie polityka to utrzymywanie się u władzy w a tym jest dobry. w takiej klasyfikacji dla mnie numerem jeden jest jkm.
0
@tomasz.s94 No tylko czy zgodzi się odejść, bo ja myślę że jednak nie.
0
Komentarz usunięty
0
@Sawik_10 Tylko że rok przed tym zagrał cały sezon w Hiszpanii, ot taka mała a znacząca różnica.
0
@tomasz.s94 Tylko ktoś poważny a dokładniej z poważną pensją bo to niestety nie równoznaczne w Barcelonie musi odejść, a nikt się do tego nie pali.
0
@FC1899Barca Grafik mógł sobie darować R10 z koszulką Milanu już bardziej do dwóch pozostałych pasuje epizod z PSG.
0
@sebasarna18 A to wszyscy muszą mieć jednakowe gusta?
1
@Barca1992 Ta nie wyklucza, ale pieniążki i rodzinę w administracji powiązanej z unią lubi.
0
@ArterkHD Dwie wieże bo najmniej hobbitów. Tolkien to był wybitny gość ale z jednym się pomylił, ludzie nie kochają tak bardzo hobbitów jak mu się wydawało.
1
@Herbert Nawet nie wspominaj tej paskudy Banderasa, dla mnie Zorro to na zawsze będzie Guy Williams. https://i1.fdbimg.pl/q14440x1/640x928_oua4cz.jpg