3

@ElKamil Nie patrz na Puiga i nie krytykuj, ważne że ktoś inny zagrał gorzej :)

1

@Gomess Ja ogólnie nie lubię takich rzeczy pisać ale ciężko uwierzyć by zawodnicy ze szkółki mogli by zagrać gorzej również na LO i ŚN.

2

@SinMistico Numery lotka poproszę.

0

@Janiama O rozwój to chodzi ci teraz? To chyba jednak zbyt wcześnie niewyciągnięte wnioski. Ja mu się wcale nie dziwię kto wrócił z wypozyczenia i cokolwiek znaczył w klubie. No mnie ta euforia na Konrada ciekawi, dziś niewiele pokazał.

0

@itmustbejoke Słaba dziadowska zła do wyboru do koloru

0

@jedrek7000 @Gaz Już tyle razy było mówione że to decyzja Bartomeu.

0

@Cariones Jęsli drużyna jest od zawodnika uzależniona i ustawiona pod niego totalnie od lat 4 to nikogo nie powinno dziwić że bez niego wygląda słabiej niż z nim.

2

@itmustbejoke A co mnie obchodzi Antek skończ już dziadowską grę jednego przekierowywać na kogoś innego, nawet jeśli jest gorszy.

1

@aleksandrowielki A na podstawie czego mamy go oceniać w takim razie? Pięciu minut przeciwko rywalom z 110 minutami w nogach.

0

@MarcelNJ11 Na boisku na pewno, w dziennikarskiej sieczce i u części kibiców jeszcze wiele lat będziemy poznawać ich nowe oblicza :(

0

@Gaz Mógł zrobić bardzo dużo, co pokazało wysłanie burofaxu. No właśnie przez niegranie co do niektórych gra drużyny Barcy jest oczywista dla nastolatków.

0

@Szreko No własnie Cou to kupowali bo neymara ucieszyć.

0

@tristan87 No i czas pracy jest trochę niepokojący.

0

@kamil9040 Robienie za coś jeszcze rozumiem, najgorsze jest to że przy okazji robią jeszcze Ukrainie za free z bonusem.

0

@Gaz A wcześniej nie widział na treningach co pokazywali co poniektórzy, tak? I nagle mu się odmieniło. fajna wymóweczka, akurat Argentyńczyk powinien być jednym z pierwszych którzy widzieli nadciągającą przepaść.

0

@Magicc89PL Brzmi legitnie tylko nie wiem co sobie pomyślą niektórzy piłkarze, taki Coutinho to powinien karę płacić po tym co na boisku pokazuje.

0

@Hanok Że za wysoko na niego :)

0

W Japonii mają coś takiego jak Dakimakura długa poduszka otaku z wzorem, Font ma na pewno z xavim.
https://s6.ifotos.pl/img/Design-Bo_qqsawaw.png

2

Najlepiej podsumowuje liderów tej szatni cykl: "Reakcje piłkarzy po" meczu a dokładniej brak po przegranych.

1

@rademenes Puyol pewnie, Argentyńczyk na boisku nie był liderem zespołu.

1

@fart Ja mam tak tylko z przewodami czy to prądowy czy wąż ogrodowy zawsze zahaczy tak że to wręcz niemożliwe.

0

@MarcelNJ11 Nie, zobacz sobie jak grał Demble w LM a jak w następnym meczu z Messim w składzie, w pierwszym wypuszczał co chwila Albę w drugim był przydupasem wyciągającym obrońców by Messi z albą mogli po raz enty próbować swojej akcji.

0

@doc No i kto tak uważa kto jest tym klubem? Kiedyś to był barto teraz to kto Koeman Amor jeszcze ktoś inny, to taki artykuł że niby wiesz coś a nie wiesz nic, do tego wiara że pojawi się kolejny Fati(wygrany dramatu na LS) to potężna dawka wiary skoro przed fatim jedynym wychowankiem który miał pewny skład był debiutujący w 2009 roku Roberto, a tak to wychowankowie mieli tylko szanse i epizody.

1

Niemożliwe LR twierdzi że Messi sam się spłaca więc w czym problem.

0

@LuisSalvano 2 to Plutarch
i i jeśli dobrze pamiętam to chodzi o to że osoba zmarła nie może się bronić jeśli ją szykanujesz.

0

@doc A ja zalecam spokój własnie dlatego że ma 17 lat, a ja dłużej kibicuje i tych talentów sporo już przeżyłem, wielu nie kopie nawet na poziomie 2 ligi, kilku w ogóle.

0

@doc Który ma 200 minut i jest rezerwowym, nieźle.

0

@lucas/catalan Ja tam zbyt wile latino nie oglądam ale podam swoje propozycje
Isabella DeSantos-ostatni film 2019
Alina Lopez-jeśli się kwalifikuje
Rebeca Linares(moja ulubiona aktorka latino)-w ostaniach 3 latach 4 filmy ostatni film 2019 choć nie grywa już głównych ról
Juelz Ventura

0

@lucas/catalan Shaiden Rogue


1

@koziar BB, również BG który zmienił moje podejście do tego gatunku, dexter którego uważam za przecenionego trochę i Boston Legal dla mnie genialny ale nie dla wszystkich więc na pewno 4.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?