Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cchesterr43 A jest dziura w podłodze zamiast toalety?
0
@marcin000019 A ile ten Messi jeszcze pogra, pomijając problemy z kontraktem Mbappe to przed nim 13 lat gry na wydaje się wysokim poziomie ile lat gry przed Messim?
0
@Piernik Jeśli "wielkie" zespoły opuściły by LM i grały w Superlidze to LM traci sens i wielkie pieniądze więc zespoły z PL albo dołączają albo tracą kasę.
2
@Comentateiro Zawsze trzeba mieć z tyłu głowy że sporo tu dzieciaków przegrane uczą a wygrane budują pewność siebie młodych więc to może ładnie odpalić.
0
@Wossi61FCB Trochę nie stać nas na tak drogich mentorów, musiał by grać większość spotkań w innym wypadku trzymanie go w klubie nie ma sensu. Jak Umtiti miałby ci to obiecać jak jego zdrowie jest obecnie bardziej zdradliwe niż Dembele.
0
@lucas/catalan Będą/ były Azjatki?
1
@Rust_Cohle
1. Rafa Marquez
2. Rivaldo
3. Ronaldinho
4. Xavi
5. Iniesta
0
@Rastafarnianin Jest gdzieś jakaś strona która pozwoli mi znaleźć podobne dzieła do takiego wybranego przeze mnie. Spodobał mi się Szał Uniesień i chętnie zobaczył bym więcej dzieł podobnych do tego.
0
Źle oszacowany budżet? Ja bym to określił myśleniem życzeniowym a i to chyba zbyt mało na te urojenia barto.
1
@Zoker Nie od kilku lat wiadomo już że piramid nie budowali niewolnicy a sowicie opłacani rzemieślnicy, raz świadczą o tym wykopaliska, dwa piramida to był obiekt kultu wedle religii nie mogły być wznoszone przez niewolników.
0
@ferdas_rawa Tylko problem z tym transferem był taki że Pep zdania nie zmienił odnośnie Eto'o i chciał Zlatana.
Nie w ostatnich dwóch tygodniach zarówno jeden jak i drugi puszczali sobie oczka w wypowiedziach.
0
@Przemek2323 Własnie po to teraz wszystko podporządkowują sobie by mieć na wszystkich haki, to trochę trudniejsze niż 10- czy 20 lat temu ale wciąż możliwe, zwłaszcza w Polsce co doskonale pokazał sprawa kijowskiego Po nie wiedziała co się dzieje a pis miał już na niego kwity.
0
@ferdas_rawa Transfery? Jak skoro komisja nie może ich przeprowadzać.
Nie wiem kiedy ale zarówno on jak i Riola mówią o sobie jak o dobrych znajomych więc zakładanie że tak nie jest to już jakieś szukanie dziury w całym.
1
@Mr8lack Czy to na pewno fani ? Nie wyobrażam sobie by zmieniać barwy klubowe bo najeźdźcy białego domu mieli koszulki Barcelony.
0
Jak tylko pojawiły się nawiązania do Alvesa to forma poszła w dół :)
0
@Bobo25 No niestety nie ma.
0
@Joaquin88 Tylko że takie zdarzenia nijak nie podważają globalnego ocieplenia.
1
@axegrinder Kariera Pedro, ludzie chyba zapominają że chłopakowi półki uginają się od trofeów a on się do nich wydatnie przyczynił, przy jego półkach wielcy zawodnicy mogą dostać kompleksów więc kariera jak Pedro to półka bardzo wysoko powieszona i pisanie że "co najmniej" jest co najmniej nie na miejscu.
0
@Bobo25 Obejrzyj sobie dzisiaj wywiad ze schetyną, to zrozumiesz dlaczego wygrywają.
0
@kamil9040 No to chyba normalne jeśli robią to zgodnie z prawem.
1
@KimBassinger1 I co on może z tym fantem zrobić oprócz prośby?
2
@ShinobiQWE Ta sytuacja i z Sentienem doskonale pokazuje jak palił im się grunt pod stopami. Pierwotnie przecież mówiono że to Sentien dostaje szanse po czasie okazało się że to on rozdawał karty wiec to samo z Duńczykiem, nie zdziwił bym się gdyby okazało się ze ma ciekawe zapisy w umowie.
1
@Tomo1989 30 goli i 8 asyst to mi pachnie topowym napastnikiem :)
2
@JohnA Nie wiem czy akurat sprawa więzień jest teorią spiskową, pamiętam tą sprawę i od początku było wiadome że Amerykanie mają gdzieś tajne więzienia i pojawiały się przecieki, ale jak kto uważa. Do tego nie wiem czy powinno się jedną teorią spiskową legitymizować inne, bo to było by komiczne jeśli bierzesz dwie małe ploteczki i na ich podstawie stwierdzasz że skoro one są prawdą to władzę nad światem sprawuje piątka producentów maseczek.
0
@Bagsik88 No był top ale w kadrze byli zawodnicy którzy mogli ten wózek pociągnąć, nie będę pisał tego samego kolejny raz.
Do tego perspektywa finansowa to właśnie pieniądze jakie za niego dostaliśmy a jak ją wydano nie jest ważne ważne jest to że masz za co wzmocnić skład.
Słaby argument z wiekiem zabawny jesteś. Perspektywy przyszłości zawodnika sobie odpuszczę bo nie jestem wróżem i nie wiem co się stanie w przyszłości, tak jak stało się z Dembele który nie miał wcześniej kontuzji.
Nie, nic mu nie będę więcej odejmował odjąłem tyle ile trzeba tyle że ten 4 strzelec wtedy wygląda ubogo, bo polowa zdobyczy to dwa mecze.
A jak pisałeś o minutach to zestaw ich z tego samego sezonu tak jak to wynikało z twojego komentarza a nie wybieraj sobie który ci pasuje.
1
@KimBassinger1 A jak go do tego zmusisz?
0
@FIJI Myślę że większość trenerów wolała by próbować odbudować Portugalczyka niż postawić na 19-latka, tym bardziej że akurat Koeamnowi ręki do młodych nikt nie zarzuci oprócz LR.
0
@Bagsik88 Czytasz co pisze czy wybierasz sobie co ci pasuje?Ja piszę o perspektywach drużynowo-kadrowych a nie jak mieli by wyglądać jakby zostali bo tego nikt nie wie, po odejściu Neymara miałeś 222 mln Suareza Messiego i resztę składu w niezłym wieku. Po odejściu Suareza klub dostanie może 6 mln szkielet zespołu jest trzy lata starszy na 9 jest Duńczyk i Francuz który woli grać gdzie indziej.
No tak 4 gole w PK na samym początku i trzy w ostatku fazy grupowej LM to 7 właśnie tak statystyki zakłamują rzeczywistość.
No mniej więcej połowę nie wiem czy liczysz że nie sprawdzę ile zagrali spotkań czy minut i będzie po twojemu.
2
@Tomek_TF No pewnie ze nie można go skreślać tylko że chłop ma problemy fizyczne i z profesjonalizmem ciężko będzie mu wbić się klasę wyżej jeśli diametralnie się nie zmieni.
A patrząc na historię brazoli to oni w wieku 30 lat przepadają niczym w Amazońskiej dżungli więc Arthur jest na półmetku kariery.
0
@barcowy1899 No mnie to śmieszyło, ludzie zapomnieli że w drużynie jest Messi który sam wytarga to towarzystwo na minimum top 4, chyba że ktoś nie widział ostatnich trzech lat Barcy to wtedy zrozumiem.