0

@eckov A pensje i premie policzyłeś? Sam łysek zawoła 20 piłkarz na pewno powyżej 5 i już ci winduje cena do 100. No i budżecik na pensję kto będzie chciał odejść bez odprawy jeśli w ogóle. Tak głośne nazwisko z takim agentem nieosiągalne w najbliższych dwóch okienkach, bez fajnych sprzedaży a raz wszyscy wiedza jak wygląda sytuacja Barcy, dwa wspomniane niechętne do odejścia nazwiska, trzy brak pieniędzy zarówno na zakup jak i pensję.

0

@Herato @MESSIah16 Do tego większość bramek Ronaldo zaliczył do 23 roku życia, ta statystyka mnie zszokowała.

0

@itmustbejoke Myślę że nawet kopacze w dużo gorszych ligach mają bardzo dobrze, taki kolo z Polskiej drugiej ligi ma niekiedy więcej z tego finansowo niż mistrzowie świata czy olimpijscy w swoich dyscyplinach.

0

@IronSanHybrid Widzisz misiu ty tego nie wiesz ale te słowa nie padają przypadkowo dziś moja babka mi uświadomiła ze Janda Krystyna powiedziała kiedyś że sr@ na polskie obywatelstwo(nie udało mi się tego potwierdzić), więc ten przekaz jest jasny dla ludzi obeznanych.

1

@Bezi https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706 tu sobie jeszcze zerknij skoro się nie znasz.

0

@Messibestplayerintheworld Mnie bardziej na tą chwile interesuje co myśli o tym jego ojciec.

3

Jedyny minus to taki że się go nie sprzeda, bo na boisku i tak był częściej niewidoczny niż widoczny.

0

@A_Gomesinho_21 Najsmutniejsze jest to że Lucho zrozumiał że nie da się grać jak za Guardioli mając w składzie Xaviego i Iniestę a inni wciąż wmawiają kibicom że to jest możliwe bez tych zawodników.
To było fajne za LE bo MSN robiło kolosalną różnicę ale było też zwiastunem zmian, za EV było już sporo gorzej bo nie było zastępcy dla Neymara a i cała kadra się starzała, do tego praktycznie wszystko zależało od Messiego odnośnie gry ofensywne, co skutkowało tym że gra Barcelony jest przewidywalna dla laika. Koeman słusznie robi bo ten przepis już się wyczerpał a zanajoma kadra!!! Jest jeszcze starsza, a że dla niektórych ta wymuszona wymiana pokoleniowa trwa za długo to inna sprawa.

1

1

@xBoMBoWiECx A co tak naprawdę pokazał ten Dest ot dobry PO po prostu. Coutinho też przeceniony, Trincao i jego wycena również szokują, choć wiadomo że napastnicy tylko z racji pozycji startują z wyższego pułapu.
Mnie tam dziwi że Pedri jest tylko o 10 baniek droższy niż Puig i alenia.

0

Wywiad na żywo z prof. dr hab. Zbigniewem Gaciongiem to był prawdziwy hit i uczta dla każdego wielbiciela teorii spiskowych, nie zabrakło też fantastycznych głosów z tła. Polecam każdemu sobie obejrzeć, bo choć sam przeróżne teorie spiskowe wyśmiewam to po takich cyrkach mnie te ludzkie słabostki mniej denerwują..

0

@Coutinho007 Niestety ale żadnego klubu nie stać by aż tylu tak sowicie opłacanych zawodników odsyłać na ławkę i trybuny. Nie dziwne jest też że nie palą się do odejścia, świetne miejsce do mieszkania doskonała płaca a i na odwal można pracować. Można tego nie akceptować ale tym ludziom trzeba będzie zapłacić by się ich pozbyć.

1

@ShinobiQWE Powiedz to Edycie górniak, potem steczkowskiej i innym celebrytkom które udają piosenkarki.

1

@IronSanHybrid Ja sobie oglądałem na kino Polska Muzyka listę 100 największych Polskich przebojów, może coś fajnego wyłapię a tu na 85 albo 86 twój sławomir.

0

O której Kevin sam w Sylvestra?

0

@czar007 Patrząc jak odbudował zawodników Flick to z Cou poszło mu średnio. Znów się nie zgadzamy kilka klubów wydało zbliżone pieniądze do 80 oczekiwanych przez Barcelonę, a taka Chelsea wydała 81 na 21 latka i dwa razy po 50 mln, na pewno nie mieli by problemów z zakupem Coutinho gdyby rzeczywiści grał tak wybitnie jak uważasz, wydaje mi się że jesteś kolejnym z ludzi którym dwa gole i asysta przeciw tragicznej i spacerującej Barcelonie przesłoniły cały sezon Brazylijczyka.

0

@Tomek54321 Dochodzenie do siebie po urazie to dużo cięższa praca niż mecz i treningi.

0

Pozostaje się tylko cieszyć że Pedriemu nie kazali.

0

@formentera2017 "Jeżeli któryś z zawodników nie dostaje minut to jest jakaś tego przyczyna” Nie dla ciebie to jest jasne, bo tak założyłeś sobie, powodów może być kilka.
Raz Koeman mu doradził co zrobić i ostrzegł o małej ilości minut a co powiedział muu prywatnie tego nie wiemy.
Dwa taktycznie może mu nie pasować zawodnik i jako trener ma prawo go odstawić.
Trzy personalnie go nie lubi, zwarzywszyu na miny Puiga odnośnie zmian w przedostatnim meczu można zakładać że kontakty z zawodnikiem są trudne.

0

@czar007 Cou w Bayernie był rezerwowym, a co do wydawania kasy to ni Bayern ni żaden inny klub nie zdecydował się zakupić tego zawodnika, więc pisanie że cokolwiek udowodnił to teksty dla ludzi którzy nie monitorowali jak wyglądała sytuacja w Bayernie. Zresztą to że ktoś jest crackem w xxx nie znaczy że będzie dobrze grał w Barcelonie, przykładów z ostatnich lat nie brakuje.

0

@Marcel99 Jak nie wierzysz to zobacz ile zarabiał Roberto przed pandemią.

0

@AmigoBlancos Adriano, to był kapitalny napadzior który do tego posturą wzbudzał lęk w obrońcach rywali.

0

Font niby plan układał latami, a tu spore wpadki i duże zagęszczenie w krwi tego mitycznego DNA na które wielu jest już uczulonych, a wydaje się że to nie koniec i zbawicieli z dna Barcy z pod jego skrzydeł poznamy więcej, bo to prosty przepis na pewną pule głosów.

0

@Cobra303 Jak to już ktoś napisał jak trenerem ma być wynalazek albo trener trzeciego sortu to Xavi wydaje się super rozwiązaniem, czyż nie?

0

@Avatarr Miny Puiga które tak rozbawiły LR mogą pewne rzeczy sugerować.

3

@Moderacja Dembele jest już zdrowy więc nie zapeszajcie i usuńcie go z listy kontuzjowanych.

0

@Witam Do czasu jak klub będzie stać na jego zwolnienie czyli do końca kontraktu w 2023 roku.

0

@JarekS 1 Deloitte ma dostęp do tego co chce im udostępnić klub, ekipa Bartomeu nie należy do transparentnych. Gdyby dostęp do tych danych był taki prosty to nie było by żadnych problemów z ustaleniem kontraktów graczy i pewne sumy nie były by niespodziankami które wyskakują dopiero po pewnym czasie.
2. Kandydaci na prezydentów nie otrzymali danych o czym był tu wywiad z Tusquetsem i nie widziałem żadnych które by to zmieniały, więc jeśli Laporta nie ma szpiega w księgowości co nie jest wykluczone to opiera się na domysłach albo danych za jego prezydentury które obecnie nie są wiele warte a tak to chyba wygląda bo ostatnio właśnie przywoływał dawne kontrakty odnosząc się do słów Tusquetsa.

0

@Mow_mi_Douglas No tylko problm jest taki że pierwsza trójka chciała by na boisku robić to samo i razem na murawie nigdy nie pokaże swoich najlepszych wersji, ja tam uważam że to młodzi mogą coś zawojować, a pokładanie nadzieji w Coutinho nie ma racji bytu. Mamy przeciętna pomoc z nadzieją w postaci Pedriego i młodziutką obronę która wali babole i jest alba.

0

@horang Messi w formie sam nam to 4 miejsce da.

@messi564 Nie rozumiem tej waszej fiksacji tym Garcią i Depayem jeszcze ten Depay w miarę ale ja tam wolę prawdziwą 9.
Musiał by być geniuszem skoro wszystkie kluby wiedzą że w czerwcu trzeba ciąć budżet płac do tego nigdzie takich pensji nie dostaną więc żeby odeszli trzeba im wypłacić pensję. Skąd Laporta w sezonie covidowym ma wytrzasnąć 150 mln?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?