0

@polo508 Problem jest taki że to nie tylko Portugalczyk zapomniał jak się gra w piłkę to dotyka wszystkich nowych zawodników ostatnio.

3

Na pewno nie ma tragedii psg to niezbyt dojrzała drużyna więc dużo bardziej wolę mierzyć się z nimi niż z Bayernem czy Liverpoolem.

1

@norbi77 Może udaje że to co spotkało Milan czy MU to jakieś aberracje.

1

@DonAndresFCB 1. Jednego zawodnika też już wszyscy wypychali z klubu stał się największym pomocnikiem w historii tego klubu.
2. A co dają te wypożyczenia? Kto wrócił i zawojował Barcelonę.... no właśnie.

0

@natanvip No ma też swoje mroczne oblicze jako kapitan ale tak widać jego wpływ na drużynę.
@zmiter912576 No jeśli ktoś go nazywa słabym obrońcą to szkoda dyskutować, ale moim zdaniem te gole które strzelił w ilości ogromnej wpływają na odbiór jego klasy piłkarskiej, bo wielokrotnie we wszelakich rankingach to te gole go tam plasowały mimo średniej dyspozycji.

4

@kkbarca Z tego co mi wiadomo to o odejściu Suareza decydował Bartomeu o czym mówił sam Koeman.

0

@PatrykBarca Wiesz ja nie oglądam serie A, nawet jego suchych statystyk nie znam więc nie widzę sensu zabierać głosu.

0

@greymid Jest tu kilku że nawet jakby sam Neymar im to powiedział to i tak by pisali swoje.

0

@FafitFCB Z Messim jest ten problem że widzisz że on nie jest w formie i gra słabo po czym zdajesz sobie sprawę że i tak dalej jest w światowej czołówce.

Kolejnym problemem jest to że tak wygląda od kilku lat kariera w Barcelonie kilku graczy dogrywają końcówkę na talencie.

0

@YoNoEntiendoNada Naprawdę w to wierzysz, w koniec płaczu oczywiście.

0

@SonBarcaGoku Gdzie, w LM gdzie się kompromitował?

2

0

@Arkadio90 Misiu a próbowałeś takie cudo https://imagetopdf.com/
Ja używam programu image to pdf ale nie wiem czy wciąż można go dostać.

0

@itmustbejoke Ciężko mi sobie wyobrazić go nie biegającego w PL, takie MC musiało by przejść rewolucję w planie gry by go tam wkomponować, do tego ostrzejsza gra, chyba lepiej próbować PSG.

3

@Kapitan_SW Brawo ja jeszcze dodam że całkowicie zaprzeczył tytułowi jakim ochrzciła go redakcja przy powitaniu a mianowicie "panem cantery"

1

@Pilka_jest_okragla No i znów błąd, nawet jak odejmiesz Holendrowi trofea to dał szansę gościom którzy później wynieśli klub na absolutny szczyt, takie coś też należy doceniać i szanować.


0

@Pilka_jest_okragla Skąd wiesz może Szejk poszedł na układ z pizzą i tatuażem za neymara.

0

@SuperPatsonFCB Powoli odstrzelono już wszystkich tym najbardziej opornym zostaje Carles Naval.

0

@lucas/catalan Myślałem że znajdę jakiś diamencik ale co najlepsze to już widziałem, co do twoich faworytek to mamy zupełnie inny gust, może z wyjątkiem soli.

0

@Pilka_jest_okragla LM 2x MH 2xSH ja jestem za właściwie to biłbym brawo dwa tygodnie za taki wynik. Dużo lepsze wyniki niż nowy bóg LR EV.

0

@Tomek_TF Jak popatrzysz uważanie to przewijają się te same osoby, które od samego początku atakowały Koemana teraz po prostu jest im łatwiej i są głośniejsi.

0

@FCB24 Zapominasz o czymś takim jak doświadczenie i obycie w LM a to jest bardzo ważne i co roku się potwierdza chociażby wczoraj.

0

@capoN Ja używam wtyczki FireShot i jestem bardzo zadowolony. Z programów używałem faststone capture.

0

@TylkoBarca7273 Tak możesz o większości zawodników kupionych przez Bartka pisać, problem jest taki że one się w większości na papierze bronią, to tu jest problem i trzeba znaleźć odpowiedź co się dzieje z tymi chłopakami że po transferze przestają umieć kopać gałę.

0

@bleble123 Kolejna 10 w postaci Depaya, Arsenal już próbował grać trzema 10 i nie wyszło, Barcelonie nie wychodzi, pomysł z 4 tym bardziej.

0

@itmustbejoke Nasser nie jest właścicielem PSG.

1

@msmsms Laptop przyszedł ale czy w ciągu 1-2 dni to nie pamiętam.

1

@Herbert O dzięki rzeczywiście źle napisałem, sprawdzałem sobie to czy się nic nie zmieniło i przepisałem coś co odnosi się do fazy grupowej.

0

@MaziFCB Ha ha ten ból tyłka o keite czy Busqetsa który miał papiery na trenerów i ukradł miejsce w pomocy Toure i Mascherano

0

@Elosek Ja jak mam wybrać w kluczowym meczu real albo jakieś źrebaki czy atalante to zawsze postawie na Madryt bo LM to w dużym stopniu doświadczenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?