0

@Zoker Nie mogą mieć tych samych bo nie możesz mieć rywala z grupy.
A jeszcze do tego dochodzą obostrzenia z transmisji.

0

@Emhyr No CR to większa marka i Juve się tak genialnie nie zwraca.

@greymid Klub zależnie od umowy dostaje między 10 a 15% wartości koszulki, a do tego istnieje jeszcze takie cudo jak prawa do wizerunku ale nie udało mi się znaleźć informacji jaki ma to wpływ na pieniądze dla klubu przy użyciu wizerunku piłkarza.

0

Tak rozczarowuje, tak jak znakomita większość zakupów z pod ręki Bartomeu trzeba się zastanowić dlaczego te w większości ciekawe transfery odbijają się jak od ściany bo od dawna nie gramy na tym kosmicznym poziomie który zw jakiś sposób by to tłumaczył.

0

@geass Dla mnie on jest Brazylijczykiem ale jak kto woli.

0

@Szakalaka12369 Brazylijscy trenerzy raczej nie zawojowali europy.

0

@Bartosz85 Jeśli sezon-owcy kupują koszulki gadżety itp. to FC Barcelona potrzebuje ich jak nigdy dotąd.

0

@Coutinho007 No wczoraj widziałem podobne posty odnośnie Realu.

1

@ObiektywnyKibic121 Szatnia wybiera kapitana.

0

@kryhaa Poziom obecny czy ten lepszy w Barcelonie? Na obecny może, do najlepszego nawet się nie zbliżą.

0

@tobiasson92 Kto tam wie co piłkarze mają w kontraktach i jakie premie więc z tą dodatkową kasą to bym uważał.

0

@Majkel34 mam to samo zdanie co @mkord on tam jest by swoim nic się nie stało złego. Zresztą czego oczekiwać po gościu który jest po kulu i był na urodzinach rydzyka.

0

@Coutinho007 Może sędziom w LM też obiecał Pizzę i tatuaż.

1

@damian777 Ale tak nie będzie zobacz sobie mecz z Cadiz i jak ustawili Dembele jedynego gościa w gazie, robił za przydupasa Alby.

0

@Max112 Mascherano też był liderem w każdej drużynie oprócz Barcelony. Nazywanie Suareza liderem Barcy prze pryzmat Atletico to delikatnie mówiąc nadinterpretacja.

0

@Pawelsky Był Neymar z juve i mimo iż był najlepszy to i tak przegraliśmy.

6

@BrzydkiAS A jak go sprzedaż jak podpisał kontrakt?

1

Zawsze mnie zastanawia co kieruje ludźmi który dają określone oceny piłkarzom na podstawie sympatii. Ostatnio MotM Dembele wyłapał od kilku jego fanów 1 i 2 dziś Messi 10 9 i 8 tak dobrze dziś nie było.

0

@ksawizimens Przypomnij mi kiedy Barcelona zatrudniła ostatnio topowego trenera?

0

@Pablit Messi powinien być wisienką na torcie a nie alfą omegą i połową alfabetu.
Nie nie rozgrzeszam go ale tu jest winny po trochu on reszta piłkarzy i trener, jeśli ktoś wyklucza którąś z tych stron to okłamuje sam siebie i innych.

2

@Przemek2323 Na przestrzeni ostatnich dwudziestu kilku lat widziałem wielu kopaczy z wielkim ego żaden nie zbliżył się nawet do Portugalczyka, do tego należy dodać że jego samonakręcanie jest skutkiem jego problemów rodzinnych w dzieciństwie.

0

@Dani13 Suarez ostatnie 3 lata się w LM kompromitował dla tych legendarnych na LR 20 bramek w sezonie nie opłaca się go utrzymywać. Busquets to mój ulubiony z grających zawodnik co nie zmienia faktu że od 26 roku życia się nie rozwija ostatnie lata to już duży spadek formy.

Osiem lat temu to mieliśmy wybitny specyficzny skad w większości wychowany, nie ma zawodników podobnych do Xaviego i Iniesty na wysokim poziomie z zamiennikami problem że nikt ich nie sprzeda. Nie ma na rynku zawodnika pokroju Alvesa, podobnie ma się ze środkiem obrony. W piłce są cykle w barcelonie przespano moment by wymienić ważnych zawodników i dokupić nowe pasujące w praktyce ogniwa.

0

@Kamiloza91 Niestety w Barcelonie od wielu lat nic nie działa dobrze na wielu płaszczyznach, samym talentem piłkarzy długo tego trupa nie dało się pudrować, pozostaje liczyć że nowy prezydent i jego ekipa będzie cudotwórcą a z lM nagle wyskoczy 2-3 fajnych młodziaków.

0

@Cyzix Na 33 letnim zawodniku nie biorącym udziału w pressingu wątpię.

0

@Messibestplayerintheworld A pewnie bo ernesto bez winy.

0

@Dani13 Tak przedłóżmy umowy ze wszystkimi i niech grają do 40 bo przecież od 5 lat dominujemy w LM

1

@Kwasiak98 Potężny EV ach szkoda że ludzie mają taką słabą pamięć i nie łącza wątków że za obecną sytuację też odpowiada boski ernesto

1

@Kamiloza91 Ale klub od kilku lat kupował zawodników niektórych za ogromne pieniądze a kadra wciąż w dużym stopniu pamięta Barcę z przed dekady to nie jest normalne i zdrowe jednocześnie.

0

@Virusk3 Dwa mecze to nie cały sezon.
@Tarins Po co im tak drogi rezerwowy.

0

@Tuc A masz jakiś klub który utrzymuje się na szczycie tym absolutnym kilka lat? No normalne że są sezony gorsze i lepsze ile lat potężny Liverpool nie istniał w LM to samo z Bayernem.

0

@Pawelsky A on sam nie chce zrobić out?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?