La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

1

Czy my kur.. musimy ciągle kompromitować się w LM. Boli to co napiszę, ale odpadnimy jak najszybciej. Nie chcę znów przeżywać wpier.. Ośmieszają ten wspaniały klub. Tu potrzeba mocnych zmian, a nie kosmetyki. Najgorsze, że to dopiero początek sezonu. Teraz do końca tego sezonu będzie wegetacja.

1

@Kamiloza91 Ale klub od kilku lat kupował zawodników niektórych za ogromne pieniądze a kadra wciąż w dużym stopniu pamięta Barcę z przed dekady to nie jest normalne i zdrowe jednocześnie.

0

@Gall Po dramacie w Romie, a nawet wtedy co z Juve odpadli powiny być radykalne zmiany. Łudzę się, że za rok coś się zmieni, ale bardzo się obawiam, że przez najbliższe 5 lat będzie z nami dramat..

0

@Kamiloza91 Niestety w Barcelonie od wielu lat nic nie działa dobrze na wielu płaszczyznach, samym talentem piłkarzy długo tego trupa nie dało się pudrować, pozostaje liczyć że nowy prezydent i jego ekipa będzie cudotwórcą a z lM nagle wyskoczy 2-3 fajnych młodziaków.

0

@Gall Niech robią po mału ale z głową. Oby nowy prezydent zrobił spore zmiany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?