Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@polcza Bo uważa że to nazwisko jest gwarancją głosów, to stara zagrywka, choć w tym przypadku chyba nieprzemyślana do końca bo oprócz tego co piszesz to Neymar generuje problemy i ma też negatywny elektorat.
0
@michal26 Norwegię* już poruszyłem WB nie tak dawno była w UE,Lichtenstein to założyciel Schengen, reszta wyłączając Szwajcarię powiązaną finansowo z każdym dużym krajem Europejskim to państewka będące albo w środku zarówno UE i Schengen do tego ich gospodarki są dość małe .Następnie pomijając państwa miasta to ww przez ciebie państwa są członkami EFTA .
No odpowiedz mi dlaczego żadne duże państwo nie należy do schengen * nie będąc w Unii dlaczego w większości przypadków najpierw aplikujesz do UE potem do schengen, niby nie ma korelacji nigdzie nie jest to spisane ale istnieje kolejność . Sprawdziłem listę państw członkowskich nikt nie wchodził w innej kolejności niż unia potem Schengen przypadek? Dla ciebie pewnie tak.
Sam napisałeś że nie wiesz więc nie rozumiem wywodów że jednak wiesz.
Być może odpowiedzią będzie zatrzymany pandemią Brexit, rynek Brytyjski jest mocno powiązany z europejskimi potęgami ale czy można 100% wykluczyć że po twardym wyjściu nie będzie innych reperkusji wobec Brytoli?
0
@FutbolToMagia No ale ten świat absurdu otacza nas ze zewsząd począwszy od kibiców i dziennikarzy co nie dziwne kończąc niestety na trenerach i byłych piłkarzach. Pigułką jest LR w trakcie meczu. Nie ma sensu z tym walczyć bo jesteśmy w mniejszości. i nas zakrzyczą
1
@Yanek Ale są zawodnicy który mają prawa do swojego wizerunku co wtedy.
1
@KrystianR Napiszę tak odważni są ci panowie.
1
@LuisSalvano No wtedy tak tylko kogo Barcelona może sprzedać i
1 Nie stracić jak w przypadku gdybyś chciał podać Cou czy Dembele.
2 Nie osłabiając składu czy nie poświęcając talentów.
No jak nie mam kandydatów bo sam Duńczyk nie wystarczy, Firpo zawodzi ale kogoś na LO trzeba mieć a z racji kontuzji w obronie tym bardziej sprzedaż wykluczona. A Alenia Fernandes najpoważniejsze kandydatury to będą groszowe tranzakcie, ciężko będzie 10 mln zarobić a co najważniejsze teraz trzeba sprzedawać by spłacać zadłużenia. No i dodatkowo nie ma chętnych by Barcelonę opuszczać.
1
@michal26 No a jakie kraje z poza UE należą do Schengen? Sam sobie odpowiem a tobie podpowiem cztery dość specyficzne nie wiem jak pozostałe ale Norwegia ma szereg umów z UE które dość mocno ingerują w jej prawo. Pozostała trójka jest dość specyficzna zwłaszcza księstwo i Szwajcaria. Nie było by Polski w strefie Schengen bez wejścia do Unii.
1
@FutbolToMagia Tak, ale tak wygląda świat sportu.
2
@LuisSalvano Jak masz puste kieszenie to zakup bombonierki jest tak samo realny jak jachtu.
1
@Yosemite To samo można napisać o Ronaldo do 23 roku i po nim, inni zawodnicy.
2
@Bobo25 No właśnie nie wiem czemu nikt o tym nie trąbił jak tez dowiedziałem się o tym że to nie jest jednorazowa pomoc jakiś czas temu a o tym powinno być głośno.
1
@michal26 "możemy z tej Unii odejść, byleby w Schengen pozostać (jedno z drugim nie jest związane)."
Jak bardzo się mylisz.
2
@LuisSalvano Ta zaraz po Neymarze.
1
@Piotr,1985 Przecież to od początku miały bo coroczne dodatki chyba że to z innego źródła niż poprzednia transza.
2
@NeroTFP Najbliższa miesięcznica to wszystko podsumuje i wyśmieje jednocześnie.
5
Puig zagrał przeciętnie, z drugiej strony miał trochę topór nad głową bo czekasz tyle czasu na szansę dostajesz 30 minut w eksperymentalnym składzie a zawieść nie możesz.
2
@IronSanHybrid Z jednej strony to śmieszne z drugiej trochę druzgocące dla Mentzen bo ludzie nie wiedzą kim jest a to dla polityka najgorsze co może być.
0
@clyde No ja trochę oglądam, zacny tytuł niestety w kwestii soundtracków nic nie pomogęzaproponuję bo nie czuję się odpowiednią osobą.
0
@fcb710 @Pogba @don'T.R.I.P.e Z takimi zawsze jest problem bo nigdy nie wiadomo czy oni wierzą w to co mówią czy po prostu edytkę boli bo nikt się nią ostatnio i jej synkiem nie interesuje.
0
@Borneo Jeśli dobrze pamiętam to od początku to było tak że to nie jest jednorazowa popłata tylko kilkuletnie karmienie tvp.
0
Mnie kilkuletnie przygotowywanie do objęcia takiego klubu nie bawi, i wcale nie jest tak jak mówi ten pan że nie ma do czego się przegotowywać. Fajnie też że nad jego szemranym projektem pracowano trzy lata i on się tym szczyci nie przeszkadza mu też że w jego projekcie również musieli pojawić się biznesmeni tyle że z Indii i ZEA. Więc bardzo niespójne wypowiedzi z tendencyjną oceną.
0
@NeroTFP To jak wygląda taka rozmowa, bo za bardzo sobie sobie ją wyobrazić jak oni to tłumaczą że masz ich dzieci uczyć bez rekompensaty?
0
@Triv44 MŚ warte są o wiele więcej niż LM.
1
@sendesara No Fajnie tylko dlaczego nie łączycie największych sukcesów Barcelony z najlepszymi latami reprezentacji Hiszpanii bo to trzon tych drużyn się pokrywa i pokrywają się najlepsze lata. Od kiedy Xavi i Iniesta a wraz z nimi z innych powodów Pique i Busquets nie byli w stanie grać na takim poziomie tak gra zarówno Hiszpanii jak i Barcelony nie jest już tak dominująca. Ratował to Lucho i brawa dla niego za przekonanie drużyny do takiej gry ale MSN to było wybitne trio, wciąż otoczone bardzo dobrymi zawodnikami czasem nawet więcej.
Problem z Messim i jego wkładem to Argentyna ale ocenianie tego nie należy do najłatwiejszych bo z jednej strony wybitne jednostki głównie w ataku a z drugiej wynalazki zarówno trenerskie jaki i piłkarskie i bajzel w związku.
0
@Lucassito Akurat Dembele to nie miał problemów by kłaść się pod "nóż" więc nawiązanie chybione.
1
@don'T.R.I.P.e Los może podobny ale ostatki różne bo Puyol miał kilka urazów które wciąż mu dokuczały, no i najważniejsze wracał i grał z niedoleczonymi urazami to też skróciło mu karierę.
0
@polcza Nawet by okiem nie mrugnął by zapożyczyć klub jakby mógł na tym zyskać.
0
@mint Ale po co, Duńczyk to dobry piłkarz Suarez to wybitny zawodnik.
0
@BarcaInfo A ile Barcelona zarabia na koszulkach, dobijają do 20 mln*? No i należało by mniej więcej wiedzieć jak wygląda umowa z łyżwą odnośnie merchandingu.
*Następnie Messi ma 100 procent praw do wizerunku jakie ma to przełożenie na zysk z koszulek z jego nazwiskiem.
0
@AmigoBlancos @Sysia11 Spokojnie zobaczcie sobie gole Ronaldo (BRA) do 23 roku życia i po 23 roku życia.